איך להתגבר על המשבר

תגיד, לא עד עכשיו? .. לשווא: המשבר – תקופה של הזדמנויות חדשות, כאשר כל אחד יכול לעשות את העבודה המצב בשבילך. זה הסכים עם ומנכ"ל שלנו TyumBIT של החברות "אנדריי V. Lozitsky. – אנדרו ו ', זה יכול להיות טען כי היחס בין העסק ל-IT Tyumen פרויקטים בשנים האחרונות השתנה? – כמובן, אנחנו יכולים לשפוט אותו על ידי לקוחותיה. הלקוחות שלנו הפכו יותר בדרישה התוצאות.

תשומת לב מיוחדת מוקדשת מחיר ותנאי. מכאן העניין מוגברת "אור", פתרונות יעילים המאפשרים מהיר, תוצאות מוחשיות בכל שלב של הפרויקט. "זה קל" פתרונות עיצוב הוא לפשט את העיצוב של טכנולוגיה, צמצום עלויות, צמצום משך הזמן של שלבי ההתפתחות עד חודש, הגדרה ברורה ומשכנעת המטרות של כל פלח זמן. לקוחות לדעת מה השורה התחתונה הם יקבלו מרווח זמן קצר, היו מוכנים לשתף איתנו פעולה – מה בפעילות "TyumBITa" כעת ניתן הנקרא מוצלח במיוחד? – צמיחה מהירה נרשם על ידי אותנו לכיוון של פיתוח של אתרי אינטרנט, במתן שירותי ביקורת, כמו גם בכיוון של ייעוץ לניהול המשבר. לעומת זאת, רמי לוי בהחלט מבין את הסיפור. המגמה הראשונה היא קשורה לשחרור בקנה מידה גדול של קטן עסקים באינטרנט, כי היום, הרשת היא באמצעים קונבנציונליים באופן משמעותי יעיל יותר של תקשורת ההמונים מאפשרת לנו לייצג את העסק שלך בסביבה חברתית.

לגבי הפרשה שלנו שירותי ביקורת, היא יכולה לשמש דוגמה "תגובה מהירה" חברות ה-IT לצרכים של הלקוחות שלהם. עם לקוחות ביקורתנו כמו העובדה שהוא לא עשה שום רשמית, אבל עם חשש להתפתחות יעילה ובטוחה של הלקוח. גישה זו הופכת חשבונאות שקוף עבור בעלי הממון, כמו גם עוזר החשב הראשי. תפסנו צורך הביקורת הלקוחות שלנו לפני כשנה, ועכשיו את הכיוון של הביקורת בהצלחה בפיתוח בקרביו של החברה. כפי שמתברר לנו שירותי IT קשור באופן הדוק בתהליך של ניהול ארגוני, כמו גם את העובדה שהם בנויים על אמון לטווח ארוך בסיס הלקוחות שלנו מתחילים לשים בפנינו משימות ניהוליות גרידא הפיתוח של הארגונים שלהם. ולכך יש לנו גם הגיבו בעניין. עד כה, הניסיון שלנו כולל את הפרויקטים ייעוץ הבאים: אופטימיזציה של תהליכים עסקיים המבנה הארגוני, אסטרטגיה ומערכות כרטיס ניקוד מאוזן, הגדרת וניהול תקציב, אופטימיזציה של העובד מוטיבציה ייעוץ וניהול,. – בהתחשב לקוחות יציבות בדרך כלל מפחדים חוזה עם זרים חברות. האם אתה חושב על המוניטין של "TyumBITa" עכשיו משחק לטובתך? – היקף של טכנולוגיית מידע וייעוץ דורש היווצרות של אמון בינינו לבין הלקוחות. במקביל, המשבר הופך חברות שהוקם באגרסיביות לפעול על המשתתפים בשוק, להופיע בכל תחרויות, מכירות פומביות ומכרזים, הבחנה השלכת, רק כדי לקבל צו. כמובן, עם חברות כגון המשויכים סיכונים גדולים יותר עבור הלקוחות, כמו גם שחקנים חדשים לא תמיד יש את הפוטנציאל לספק בטוח מידע שירות באיכות גבוהה. לפיכך, אזהרה מפני סיכונים כאלה, אני מציע ראשי ארגוני זהירים יותר בזמננו לבחור קבלנים המבצעים, בהתחשב הניסיון שלהם ואת החוויה של קבלנים פוטנציאליים. – מה הן קבוצות שלך את החברה בשנת 2009? – ראשי המטרה שלנו היא לשמור על הצוות הידידותי שלנו מצטיינים של יועצים, מתכנתים ואנליסטים. להגיע אליה, נוכל נושא לחיפוש הזדמנויות חדשות לשימור הצמיחה של הלקוחות שלנו עלות אופטימיזציה. אני חושב מטרות אלה מול ארגונים, Tyumen רבים. זה וכולנו מאוחדים בזמן לא פשוט, אבל מעניין מאוד שלנו. זה מעודד אותנו לגדול, כדי להקדיש תשומת לב מיוחדת לבריאותם המשפחה, כמו גם עזרה ותמיכה הסובבים אותנו.