ארבעה שלבים כדי ליצור את שם העסק שלך

כפי שאנחנו כבר העירו מדי פעם, שם החברה שלך הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר של העסק שלך. הוא מקושר ישירות לבית העסק שלך, הוא צריך להפוך את כרטיס הביקור הטוב ביותר שלך. אם ברצונך להשתמש בשם שלך להיות רלוונטיים, כדי ליצור את אפקט שאתה מחפש את הלקוחות שלך, עליך לדעת מה לקחת בחשבון התוצאה הסופית צפויה. ניתן לראות מטה את תהליך שלב 4 פשוט יכול לסייע לך ליצור את שם העסק שלך חלומות: 1. הגדרת היסוד: ראשית, עליך לזכור זכור את הדברים שיכולים להשפיע על כאשר אתה מחליט ליצור שם שלך. מצביע על נייר במה שחשוב באמת: 1.a.-לשמור על אנשים זכור כי אתה הולך, אשר מרכיבים את השוק: מי הם, הם כמו, מה מחפשים איזה סוג של השפה המשמשת, 1.b וכו '..-זכור-כל הזמן מה הם עושים, מה המוצרים או השירותים שאתה מוכר ללקוחות שלך. 1.c.-חשבו על הסגנון שלך, בכיצד לעשות דברים וכיצד מציב לך את המתחרים (מדוע אתה שונה). שלך האישיות היא גורם אשר חייב להימצא על הקשר עם הלקוחות שלך.

2 לבצע סיעור מוחות של: לשים את הידיים כדי לעבוד של סיעור מוחות (הסערה של רעיונות) עם קבוצה של חברים או עובדים. לא קיימות הגבלות. פשוט לזרוק וכיוון שמות רבים כמו הדמיון שלכם המסוגלות. הוא מברר פחות נראית לעין, כל נתב אשר נמצא מחוץ סריקות הרגיל. אל תפחד, תרומות המוזר ביותר לצאת לעיתים קרובות התוצאות הטובות ביותר.

3 מעריך את התוצאות: זה הזמן לקחת כל השמות אתה לא מסוגל להציע, להעביר אותם דרך סדרה של מסננים כדי לעבור עוזב אותך עם אלה מיטבית את מטרותיך. מסננים שעליך לקחת בחשבון הם: 3.1.-לכבד את היסוד: ודא כי השמות שאתה שוקל לכבד בשטח זה אתה apuntaste בשלב הראשון.             3.2. קלות שימוש: נמדד קלה או קשה הוא יש לבטא אותו, זוכר אותו. בזמן בו אנו חיים, עליך לבטל את כל השמות מסובכים בעת חיפוש באינטרנט (עין עם תחומים מסובך).             3.3. משפטי דרישות: מאשרת כי אין אף חברה אחרת הנמצא ברשותו של שם זה.             3.4. זמינות של התחום: היום, פשוט, לא שתוכל להרשות לעצמך את הלוקסוס של לא התחום שלך שם. אם קבוצת המחשבים אינה זמינה, לחפש שם אחר.             3.5.-השפעה: השם תבחר להיות בלתי נשכח. פירוש השם שלך אמור לגרום השפעה בו לשמוע או לראות אותו (לוגו). המקורי ושמות שונים נוטים להיות מרשים ביותר.             3.6.-תמונה: להיות מסוגל להעביר את מהות העסק שלך, מאפייני ייחודי ומושך. 4. Put במבחן: הפעם של האמת. לשכוח המאמץ עשו כדי לקבל את שם נפלא זה, מאחד קבוצה של אנשים (רצוי לקוחות או לקוחות פוטנציאליים) כך הם אולי רואה אותו אנושות. הוא לא בעת חיפוש עבור תצוגות המשמר. להזמין אותם להיות רציני שלהם בביקורת (בוודאי תוכל לשאת את זה). אם לאחר בדיקה זו, כל אחד מבין מה לעשות, כיצד אתה עושה, מי אתה מתכוון, היית מצליח בעבודתך. אם לא, לא קורה דבר. הקש את הזכרים על התחל שוב עד שתיתן עם שם הזכות. לא מתחרט מדי, זוכר מה שהם אומרים באנגלית: הכאב “No, לא gain” (ללא כאב ללא הצלחה). המחבר המקורי של סלבדור Figueroswww.GorilMarketing.com, מקור המאמר