גוגל אדסנס, כסף חינם עם הבלוג שלך

מזה זמן אני כבר באגרסיביות לקדם את האתר שלי ב-Blogger, לא מצפה להרוויח כסף. האתר שלי הוא תוכן מבוסס אז אני לא למכור כל מוצר או מקווים לקבל חסות לעשות כסף באינטרנט. עם זאת, זה השתנה בהדרגה. גוגל החליטה לתגמל בעלי אתרים איכותיים בחינם על המאמץ שלהם ולעבוד. תוכנית הפרסום ההקשרי בשם Google AdSense היה פעיל מאז יוני 2003. לפני התוכנית היה זמין רק למנהלי אתרים עם שליטה עצמית, ורבים מהם במהירות ניצל את ההזדמנות להרוויח כסף באמצעות האתרים שלהם. ע. כאשר גוגל הכריזה על הרחבת תוכנית Adsense להצמיח אתרים בחינם, כמה אנשים ראו מושג עמום, משום שחשבו אתרי חינם היו מלאים אשפה. למדתי את המהלך הזה בזמן גלישה באינטרנט, ולהפתעתי כמה אנשים היו נגד החלטה זו על ידי גוגל.

אני חושב הכוונה של גוגל הוא להביא אתרים איכותיים רבים ככל האפשר מקום במסגרת תוכנית AdSense. היישום הראשון שלי אדסנס תוכנית נדחתה, ההסבר שקיבלתי היה כי האתר שלי היה עדיין בבנייה. כמו זו היתה טעות, פניתי לתוכנית שוב באותו יום התקבלה. מיד אני נכנס לחשבון שלי ולהתחיל הצבת הקוד עבור מודעות בדפים שלי. לוח הבקרה קל להבין ו-Google מספקת סטטיסטיקות וגרפים כך שאתה יכול לצפות את הביצועים שלך. אתה יכול גם להוסיף את AdSense לחיפוש, שבו המבקרים שלך יכול לחפש מהאתר שלך, ואתה מרוויח בכל פעם שמישהו לוחץ על מודעות לתצוגה.

פיתוח אתרים עם תוכן טוב הוא המפתח להצלחה ב-AdSense. למה? בגלל הטכנולוגיה של Google משתמשת התוכן של כל עמוד כדי לקבוע אילו פרסומות מתאימות ביותר לפרוס. ככל שהאיכות גבוהה יותר של תוכן, איכות גבוהה יותר ולשלם מודעות תוכל למשוך. לידיעתך, קבלה לתוכנית AdSense אינה מתחייבת כי לקבל צ'ק מהם. ההצלחה שלך תלויה בגורמים רבים. חלקם כוללים את מספר המבקרים, את המקום שבו אתה מכניס את המודעות, את הערך של מילות מפתח בדף שבו מוצגות המודעות ואת מספר האנשים לחץ על לוח המודעות. עבור אלו עם מוחות חסרי מצפון, לגוגל יש דרכים ואמצעים כדי לגלות איפה כל זה מקורו ללחוץ על המודעות. לחץ על מודעות בדפים שלך או לשלם על מישהו לעשות את זה היא לא רעיון טוב. תוכנית AdSense היא win-win עבור כל המעורבים. זה היתרונות של המבקרים עם מידע נוסף למנועי חיפוש עם אתרים באיכות גבוהה לך לבדוק מדי חודש. הגיוני לעשות כסף עם AdSense. עם זאת מקור הכנסה, אתה יכול להעלות את האתר שלך ולפתח את מלוא הפוטנציאל שלהם.