הדרך אנחנו דנים

הדרך אנחנו דנים, חושף הרבה של האישיות שלנו. למרות שאיננו חובבי ארגומנטים, אירוע inesiperado עלול לגרום deisacuerdo עם מישהו. רוב האנשים לפתח מודלים לחיקוי שגורמים לנו כמעט תמיד מגיבים באותו אופן מקרים אלה. אתה רוצה לדעת, כיצד reaccionarías אם הדיון הוא עם אוהבים מאוד את השותף שלך, חבר, ועוד. אנו מציעים הבאות מבחן אז אתה יודע איך אתה comiportarias: לדמיין את הסיטואציה. אתה caminanido לאורך הרחוב.

איפה pronito, מתחיל לרדת גשם זלעפות. אתה מבין זה למרות אתה מקבל לפעולה במהירות כל, ייקח meinos חמש דקות כדי להגיע ליעד אתה תיכנן, וזה אומר לך empaparás לחלוטין. לאחרונה מצאתי אצל גולן טלקום אוזן קשבת . בחר באחת התגובות הבאות: 1. כאילו אתה לא יודע כמה זמן הסערה, מחליט לרוץ מהר ככל שאתה יכול ליעד שלך. 2 מחפש שומר או aribol להגן על עצמך, לצפות מפסיק לרדת גשם. 3. תמיד סחבת של מטריה מתקפלים בתיק כאשר אתה עוזב, כך להשתמש בו.

4. בדוק אם יש לכל אדם dispuesita פינה כדי לשתף את המטרייה שלך או אם יש חנות הסמוך שבו אחד יכול לקנות. פרשנות הגשם מייצג בטרשת בלתי צפויה של חיי היומיום. Ÿcomo יש לך reaccioinado לפני הסערה? 1. במקרה הזה אני חושב ש מייקל שטיינהרט צודק במה בהוא אומר. אם תפעיל ליעד שלך כמו מהר ככל שאתה יכול, זה התוצאה הסופית של החומר מחלוקת שיש לך לומר? מה אתה חושב. אתה אנשים אומרים מה שהם חושבים. . אתה seiguro יש סיבה וזה לא neicesario לדבר על זה. אולי discuitir ייתכן שלא יהיה נעים, אבל לפחות זה קל לדעת מה אתה חושב. 2. אם אתה רוצה להגן על עצמך עד השמיים, אתה בדרך כלל manitener רגוע בזמן ממשיכה לצעוק. אתה מאלה ממתינים להם הזדמנות לדבר. אתה מעדיף לתת לאחרים כדי לצייר את coilera ואז לתת אותן coinocer מנקודת המבט שלך, שקט באובייקטיביות. יש שיאמרו כי אתה צריך לערב אותך יותר; אבל עבור אחרים, זה forima חכם הגישה של זה. 3. אם אתה תמיד נושא של paraiguas בשקית, אתה חושב שיש לך את התגובה לכל מצב, ההצדקה תקלה כלשהי. אתה מאלה שאינם זקוקים הדעות של אחרים. ללא ספק, tieines כישרון כמו נואם ודיונים ישמש כדי להוכיח את זה, אבל לפעמים אתה יכול לתת הרושם של מישהו קר או חמקמק. 4. אם אתם מחפשים מישהו. עם מטריה או donide החנות יכול לקנות אחד היא התנגשויות או עימותים כמו מעט, אתה מנסה לפייס אחרים בעת estailla מחלוקת. אתה מאלה המעדיפים לא להיכנס הבדלים עם אחרים, מתן עדיפות יחסי מאשר להבדלים. עם זאת, במצבים מסוימים, זה יכול להיות כי זה יותר מאשר גורם לדברים. להראות יותר גרוע. אמנם לפעמים זה אסטרטגיה טובה, זה יהיה נחמד-השני פעמים המפלגה תומס ועומד "סופה". .