ההרפתקה כרטיס האשראי שלי סטודנט

כמה עצות מעשיות גם! כרטיס האשראי הראשון שלי? אני זוכר הימים במכללה שלי, כאשר זה נראה כמו הודעה על כרטיס אשראי המשולב כמעט בכל ניוזלטר בקמפוס. בנקים אשר נוסע לאוניברסיטה, להקים יישום ביום של דוכני הרשמה. מאות סטודנטים להחיל על כרטיס אשראי. כתמריץ, הוא יציע לנו מתנות כגון חולצות טריקו, מחזיקי מפתחות בקבוקי מים. אז לקחתי את מה שהם נותנים אותם. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מיכאל גולן. לא יכול לפגוע בחינם.

הדבר הבא ידעתי, חתמתי על הקו המקווקו. לא היה זמן רב לפני כרטיס הפלסטיק שהגיעו בדואר. הגיע הזמן להקים את האשראי שלי. הלכתי קניון. חיים היה טוב! הם דברים לקרות? עשיתי את כרטיס האשראי שלי של התלמיד הפתרון שלי חירום כלכלי כאשר השתתפתי האוניברסיטה. למותר לציין כי היו הרבה מהם. היו חשבוניות עבור שכר הלימוד, חומרי לימוד, תיקונים של כלי רכב, ופיצות מחצות לשלם. נכון האמרה הישנה.

"כאשר יש לך, יש לך". חתיכת פלסטיק קטן הצטמצמו לי מתוך הצרות הכספיים יותר מאשר מה שאוכל לסמוך. בכנות, אני לא יודע מה היה עושה בלעדיו. כרטיס אשראי של התלמיד "הדבר" היה רעיון נהדר. המלכה של יום שלי? הדוחות החודשיים באו אחד אחרי השני. הייתי נוהג התשלום המינימלי והתעלמות בשורה התחתונה. הוא לא רעיון טוב. כל הרכישות בכרטיס אשראי, השאיר אותי עם מאזן חזק מאוד. ההאשמות האוצר הם מזעזעים. הגיע הזמן לפעול. החל להקצות יותר מאשר ההכנסה החודשית שלי לחשבון כרטיס האשראי שלי ונמחקה הרכישות הוללות. האיזון של המציאות שלי, החלו לצמצם (תודה לאל). פיתחתי להבין איזה כרטיסי האשראי נועדו להיות טוב יותר. הכסף בהחלט הם לא בחינם! בקצרה, הם הלוואה נוח כי צריך להיות החזר. מילה על פי החכמים? בעת החלת עבור כרטיס אשראי, סטודנטים צריך לשקול את דמי המדובר. תסתכל על תשלום כספים, תשלום שנתי וקצב עבור תשלום מאוחר. שון מזומן במידת האפשר. שקול כרטיס אשראי מגבלה נמוכה. לבצע השוואה וחיפוש במחירים תחרותיים. המחקר שלו הסכם כרטיס רקע. אם אתה לא מבין משהו, התקשר הלקוח שירות. לשאול שאלות. להגדיר תקציב ריאלי, לעקוב מקרוב. הימנע אימפולסיבי רכישות בכרטיס האשראי שלך. נסה להשתמש בכרטיס רק במקרי חירום אמיתי. נסה לשלם את החשבון בזמן ולשמור על החיובים שלהם עבור מימון מינימלי. פעולה זו תסייע לך ליצור היסטוריית אשראי טוב. ייתכן גם שתרצה לשקול שימוש בכרטיס חיוב. הכסף מופחתות ישירות מחשבון. בדרך זו אתה יכול לבזבז יותר מאשר מה שיש לך. זכור כרטיסי אשראי בגישה השכל הישר. כאשר משתמש כראוי, באפשרותך לשמור בחיים האמיתיים! Yacono דון עורך, מנהל אשראי כרטיסי לפשוטים. Com לבקר את אתר האינטרנט שלו ב כדי לראות את כל עד החדשות פיננסיים ברחבי העולם ואת כרטיס האשראי דקה. בקרו עכשיו להגיש און ליין הטוב ביותר יום התשלום הלוואות, כרטיסי אשראי בריבית נמוכה.