ההתקדמות צעיר ארגוניים

ראיון עם מנכ"ל מפעל ממתקים "Alel" Ostroukhova SI מידע: המוצר במפעל "Alel" ידוע באזורים רבים של רוסיה מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. בקונדיטוריה מפעל "Alel" – גדול ייצור במפעל הממוקם בעיר ריאזאן. היא נוסדה בשנת 2005. מפעל התמחות – סוכריות, מרשמלו, פירות, עוגיות. 1. המפעל הוקם יחסית לאחרונה אבל השיגה כבר תוצאות משמעותיות, זכה בפרסים יוקרתיים בתחרויות שונות. סוד ההצלחה? כן, באמת, "ממתקים" Alel "- חברה צעירה.

ההיסטוריה שלנו מתחיל בשנת 2005. נבחרת במקור מספר עקרונות המפתח לפיתוח המפעל. הראשי ביניהם – היא ייצור של מוצרים באיכות גבוהה. לכן, המפעל שלנו הוקם ציוד מודרני רב עוצמה, המומחים הוזמנו גבוהה ברמה הטכנית. הודות לטכנולוגיה מתקדמת, זה היה מאורגן הייצור של מוצרים העומדות בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר של איכות. והתוצאה הייתה מיידית.

המאפים שלנו הם בקביעות לזכות בפרסים יוקרתיים. ביניהם – התחרות הבינלאומית של "מוצר השנה – 2006" מזון ומשקאות Grand Prix ב "100 הסחורה הטובה ביותר של רוסיה», XIV תחרות בינלאומית של איכות המזון – "המוצר הטוב ביותר של 2007". במקביל החלה לצמוח במכירות, אשר עלתה על כל הציפיות. 2. ספר לנו על מוצרים המיוצרים שלך. אנו מייצרים מוצרים מיוחדים: המוצר שלנו נועד , עונג ושמחה ומנוחה. מלאכה שלנו עשו כמיטב יכולתם ויצרה מגוון עשיר של טעמים טעימים. זו קבוצה של לקוחות מתייחס האהוב. אנו מציעים ללקוחותינו: – מעולה מרשמלו בטעם וניל, קרם ברולה, לבן וורוד, עם זיגוג שוקולד – עם סוכריות ג'לי, כריך, עם חתיכות של הדבק, וטעמים של בננה, משמש, דובדבן, לבן זיגוג שוקולד – עדין ריבה ריבה עם טעמים של מלון, תפוח, משמש, פטל – מגוון פרוסות ריבה – כריך לטעמם של קיווי, אבטיח, לימון, תפוזים, אשכוליות – טוב – ריבה הבנתי – בצק עם מילויים שונים, לרבות מורכבות. שלנו confections הם מושלמים תה בבוקר, תחליף בתור קישוט לשולחן חגיגי. באופן טבעי, אנחנו לא נחים על זרי הדפנה, אלא לנסות להרחיב את מגוון המוצרים לעמוד בדרישות של השוק קונדיטוריה. 3. איזה תפקיד ביצירת מגוון חדש של מוצרים הציוד? על איזה חומרה אתה עובד? אין ספק כי הציוד חשוב. אנחנו עושים קונדיטוריה עם ציוד של יצרנים מקומיים ובינלאומיים מובילים. הציוד המודרני מאפשר לנו להפוך את העבודה של העובדים ומבטיח את יציבות הטכנולוגיה בתהליך. גם הציוד מאפשר לנו לשמור על בקרת איכות מתמדת. לכן, שימוש בציוד הטוב ביותר הפך לאחד העקרונות של העסק שלנו. אני חשוב לציין כי בעת בחירת ציוד היא הבחירה שותף אמין. אני יכול לומר כי כאן יש לנו מזל, חברות כאלה יש לנו שותפים. 4. האם אתם מתכננים לשחרר מוצרים חדשים בשנת 2007? מהי הפרוגנוזה של מגוון של מוצרי קונדיטוריה בעסק שלך? כמובן, בשנת 2007 נמשיך להרחיב את הייצור ואת הצבת על השוק של מוצרים חדשים. התערוכה הבינלאומית על תזונה, מחקר של מומחי השיווק שלנו מראים כי מספר היצרנים גדל. יש שוק גדל מגוון המוצרים. יש להבחין בין יצרנים אחרים, כדי לשחק את התפקיד הראשי. בחברה, המצב הוא גם המשתנה במהירות – רמת החיים עולה הטעמים של הצרכנים של ממתקים גם אני. יש אפילו mod. לכן, במקום הראשון של המכירות הולך אריזות המוצר להתבלט, טעמים חדשים, סוגי המוצרים. השפעתה הגוברת של רשתות קמעונאיות. הם הופכים להיות חשובים גורמים בשוק המזון. באופן טבעי, המפיקים, כולל את עצמנו, לשקול את בקשותיהם. בתחילת שנת 2007, פרסמנו גרסה של המרשמלו באמנות תיבת שוקולד, הנמצא כעת ביקוש רב. אנחנו גם הציע ללקוחות סוגים חדשים של משחות בחבילה עכשווי בהיר. עכשיו יש לנו סדרה חדשה שנועדה כמה מוצרים חדשים יוצא דופן בשוק שלנו. אני חושב שהם יאהבו הלקוחות שלנו כמו גם מוצרים מסורתיים. אנו מזמינים את כל קוראינו ליהנות המוצרים שלנו. נסה את זה אתה תרגיש מה תענוג אמיתי!