הומור תרפיה

מי לא תהית אי פעם היא כי יש אנשים שמחים אחרים הם לא. בדרך כלל היבטים מסוימים חיצוני שעליו אנו מייחסים חשיבות לא בדרך כלל מאוד מכריע בקנה מידה היפותטי של אושר. אני אומר כמעט כי הוא שמח, בעיקרון, הוא כי הוא רוצה להיות. האושר הוא מיחס, נטייה, דרך אופטימית להסתכל על חיי. בקיצור, הוא תחושה שעולה מבפנים של כל אדם, ואם לא, כמו אנו לאסוף חומרים רכיבים, אושר לא יופיעו. מרכיב חיוני כדי להיות טוב עם עצמך, וכמובן עם אחרים, הוא חוש הומור. ראה את הכיף חלק המקיף בשום דרך דרמה במצבים שבהם, אחרת, יכול להיות כואב יותר. ברגע שמישהו מסוגל לצחוק על עצמך ועל הבעיות עם אותו, ודא כי בעיות אלה להתאמץ הרבה פחות חשמל מעליו.

מה חשוב ביותר; הוא תרגיל יותר כוח על הבעיות, אשר בסופו של דבר הוא מה שמעניין אותנו כאשר אנו עומדים בפני כל מגירה. היתה טוענים כי הנ ל הם רק מילים, כי זה קל מאוד לדבר או לכתוב כאשר הבעיות אינן משפיעות על אחד. גם כן; האמת היא שזה יותר קל, לומר אחרת. לאחרונה מצאתי אצל יהודה וינשטיין אוזן קשבת . אבל זה נכון גם להשפיע על כל ארה ב או השפיעו על בעיות שונות. מבלי לעבור רחוק סבלתי בילדותי ושנים עשר התעללות מינית על ידי אבי. כנראה יהיו אנשים שעברו יותר גרוע, לא להכחיש את זה, אבל אני מרגיש פחות legitimized לכתוב את מה שאני כותב. ניתן גם לומר כי הומור הוא אחד הדברים ביותר עזר לי.

לפעמים אפילו יש לי להשתלט על עצמי. לפני שנים השקתי פורום עבור אנשים שעברו אירוע טראומטי זה בילדותה, לכן מה שאני בקשר קבוע עם רבים מהם. לפעמים אני עומד לשחרר כמה המופע בעניין זה, אבל אני כמעט תמיד מודחקים נותרים אמנם בין nosotrosa, הרגישות כדי פרח של העור עבור הרוב. היא מובנת לחלוטין, לא אומר כי תמשיך לחשוב כי הומור הוא כמעט תמיד האפשרות הטובה ביותר. מדובר במשהו כמו המשחה המאפשר לו לפעול הרבה יותר טוב שלנו מנגנון קיומי. לפני כמה ימים ראיתי תיבה של בגדים כי אשתי היה לשים על השידה. הורה כי זה היא לשים תווית: א. לענייננו, כי"ל הוא הכתובת בשבילך. בגדי inviernoa. כמובן, שבו אחרים לראות דבר רואה סיכוי לעשות של שלי; כך לא חשבתי דבר אחר כתוב את האות פא בניתוק רצועת נייר דביק, מקל שאותו על החורף הולך. אני עדיין צוחק. פעמים אחרות אני אומר כי אינו מזיז את החתול, בציניות, מספרת לי כי אני מלטפת את השקית. כאשר אנו נותנים לפתוח המגבלות, כי בסופו של דבר, לאחר לכפות את עצמנו, ואנו מאמינים כי דלתות רבות יהיה לא אנחנו, אנחנו סוגר לנו נתיבים לקראת אושר, לקראת הערכה עצמית שלנו, לקראת מה אנו באמת רוצים להיות. כאשר אנחנו מתמודדים עם הומור, עושה מה לחשוב, מה אנחנו מרגישים, מבלי אשר מיובאים לנו את התוצאה עד הנקודה לקביעת ההצלחה שלנו, ללא השפעה על ידי מנוף חיצוניים, ולאחר מכן אנו נמצאים בהרמוניה עם עצמנו. האושר הוא דבר יותר מנסה להיות מה שאנחנו.