המערכת האנדוקרינית של חיית המחמד שלך

בלוטת התריס מייצרת הורמוני בלוטת התריס (T3 ו- T4) שיש להם מספר פונקציות בגוף הם קריטיים במיוחד בשמירה על חילוף החומרים של חיית המחמד שלך. זה יכול להשפיע על מגוון של תפקודי גוף אחרים כגון עיכול (גם משקל הגוף), קצב הלב, ביצועי הרבייה. רמות אנרגיה ובריאות של העור ואת המעיל מושפעים גם בלוטת התריס, כך חיית המחמד שלך עשוי להרגיש עייף או יש שכבה אטומה אם הוא אינו פועל גוף זה בצורה אופטימלית. . הדרך הטבעית על פי גישה הוליסטית, ולכן זה הגיוני כי פעילות גופנית סדירה ועל תזונה מאוזנת חשובים שמירה על הבריאות של בלוטת התריס. מסוימים. בעוד חיות מגיבים היטב תוספי עם צמחי מרפא, אלה יכולים גם לשחק תפקיד חשוב בתמיכה בלוטת התריס של חיים פנים ארציים.

תרופות הומיאופתיות יכול להיות יעיל באותה מידה בשמירה על בריאות העור ועל שכבה, רמות האנרגיה, פונקציית העיכול ומשקל גוף בריא. יש. החומרים שצולמו באופן פנימי, מטופלים חריפה תסמינים כגון הפרעות של תיאבון, היפראקטיביות, חרדה, עצבנות גוברת – כמו גם מסייע לשמירה על איזון בלוטת התריס. * Chamomilla (30 c) מומלץ לעתים קרובות על-ידי רופאים הומאופתים שלהם מאפיינים מרגיעים. מחקר תיעד גם קמומיל המשמש בסאו פאולו ההורים לקדם טבעי הרפיה לילדים שלך. * כף-זאב (6 ג) מסתגל חיות כי יש שכבה tarnished או בשכבה לא אחידה.

כף-זאב יכול גם לסייע לקדם את הבריאות של המערכת האנדוקרינית. ההומיאופתית האון, כף-זאב הוא שימושי לטיפול הדופק לא יציבים, כמו גם בעיות נשימה. * Zingiber (3x) ידועה התכונות שלו להרגיע, הוא עדין מספיק לבעלי-חיים בכל הגילאים ובכל הגדלים. כוח זה, Zingiber יש השפעה חיובית במיוחד על מערכת העיכול. * Cratageous (30 c) ידועה על-ידי זיקתם עם הלב ומערכת הדם. ההומיאופתית האון, Cratageous משמש כדי להרגיע דפיקות הלב, להשתתף דופק מהיר, חולשה. * Nux וום (30 c) משמש לעיתים קרובות עבור בעלי חיים שנמצאים לי או בחילה. תרופה מצוינת עבור חיות מחמד עצבני או לא רוצה לגעת בהם.