הסודות של מוטיבציה

כנראה, המנהל לכל שאלה שוב ושוב את השאלה – איך להניע את הצוות שלך? וגם מציגה באמצעות איזה מערכת תמריצים, ראש כמה חודשים שוב מתחיל לחפש משהו חדש, כמו גם המערכת לא נותן את התוצאות הצפויות. כדוגמה האמיתי של החשיבות של המוטיבציה עלולה לגרום בסקר שערכנו בקרב הסוחרים של סנט פטרסבורג לפני כשנה. השאלה היתה הדרך: "מה מונע ממך להרוויח?". בתרשים ניתן לראות את התשובות לשאלה זו המוכרים. "עצלות אין רצונות, שאיפות, תמריצים" – בכל דרך מדעית הוא מוטיבציה. אולי יש לך לב פעמים רבות כי אם הסופי באמת רוצה להשיג תוצאות, הפעילות המוגברת מספר פעמים בבוקר ולהרגיש טוב יותר. אותו דבר עם הצוות שלנו: עד כמה הם רוצים להשיג את המטרה – לקבוע את שיעור ואחוז ביצוע.

למי להאמין כי כל האנשים שעובדים בחברה תמורת כסף, אנחנו יכולים להמליץ ​​לערוך סקר בתוך החברה. אתם תקבלו כמה רעיונות חדשים. כדי להבהיר את הכוונה האמיתית של הצוות לסייע ראש הוא "בקנה מידה של מוטיבציה". ברמה הגבוהה ביותר – החוב – העובד לא יעזוב את החברה אם הוא במצב גרוע. הוא לגמרי מבין איך זה ישויך בעתיד העתיד של החברה, ולא מחפש בצד. הוא "radeet" להצלחה הכוללת. לרוב ברמה של החוב הוא המייסד, אבל לפעמים הוא מצליח ליצור צוות של אנשים בעלי דעות דומות. ברמה הגבוהה ביותר של "סולם המוטיבציה" לאדם יש ושלושת האחרים צעדים, אך הם נמוכים יותר.

רמת "הישג אישי" – מוטיבציה טובה מאוד. העובד ממלא. עם המתחרים, עמיתים, עם עצמך. הצמא מנצח גבוהה להתקדם מניע אותו כל יום לחלוטין להוציא ולעשות את הבלתי אפשרי. אם אדם מחפש עבודה קרוב לבית, או כדי לא להפריע את לימודיהם במכון, או שזה יכול ללכת לגן לילד שלך – זה רמת המוטיבציה הקשורים רווח אישי, אשר שהוא מקבל. אם אתה משלם שכר נמוך, זה לא ייעלם, אך רבים עושים זאת עבור החברה אינו מסוגל. שיחה על כסף הוא לא טעם, שכן המוטיבציה זה שפותח כמעט כל החברות. אני רוצה להתריע על דבר אחד בלבד: אם אדם מונעים על ידי כסף לבד תציע יותר, אז הוא ילך מהר מאוד, אין לך זמן אפילו להבין את הסיבה האמיתית. רמת המוטיבציה יכולה להיות מוגדרת בשלב של גיוס. כמובן, אנשים המעוניינים מניע למידה, כי להיות מוכשר יותר, הם עשויים להשפיע יותר על העבודה שלהם להרוויח יותר כסף. אנשים שמגיעים לחברה יש את הידע ואת היכולות לרמה מסוימת, למשל, איש מכירות בכיר. וכדי לעזור לאדם זה להתבגר, למשל, מנהל מכירות, תצטרך להשתמש חונכות והדרכה. אבל אתה רק צריך לאמן את הטוב ביותר. דוגמה. ראש עובר למחלקה מכירות וראה אדם אחד שמדבר בהרחבה על חשבונות הטלפון, וכמובן הרבה לייצר. נגיעה כזה עובד לא רוצה – ופתאום עין הרע! אבל אם יושב ליד ברור slacking המוכר – עם אותם נוכל לבצע ראיון סופר. שימו לב ערך ראש. אם אנו קוראים לאדם idles, ולא לתת את הדעת על אלו שעבדו קשה, בקרוב תוכל לקבל יותר גרוע. לסיכום, אנחנו יכולים הם הכלים הבאים כדי להניע צוות: 1. למד מה אנשים בחברה, לבצע סקרי כוח אדם 2. שכירת צוות באמצעות "סולם של מוטיבציה" 3. רכבת 4. שימו לב יותר יעיל עובדי חבל, אבל את "תרופת קסם" לא. אל תשכח כי הקמת הצוות – זהו תהליך מתמשך. אי אפשר לקבל החלטה להקים צוות ואז לא לעשות את זה לא. אתה צריך ליצור אותו ממש בכל רגע של חייו. זה כמו נישואים: אם אתה לא יוצר את הקשר לצמיתות, הם עלו בתוהו.