העולם הדיגיטלי עבור ילדים

לעודד את הקריאה של הילדים שלהם מתייחסים אליהם העיתונות; דרך עיתונים מקוונים, מספר דפים באינטרנט עודדו ההשתתפות של קטינים עם נושאים שונים. שונים לומדים מודלים ליישם כמה לפני שנים, כמו משחקי מחשב משלימים בספרי הלימוד, להיות מוחלפים על-ידי הקריאה של העיתונות מיועד עבור ילדים. הילדים שלהם, מלבד רכישת הקריאה כמו הרגל, יקבלו הודעה על אירועים כללי החשיבות, מגיל צעיר, לזייף קישור עם אמצעי התקשורת. באופן דומה, תוך ניצול של משאבי רשת ומחשב, ילדים יכולים לקיים אינטראקציה ב dynamics השתתפותית כפרסום של כל סוגי כתבים וציורים, בעיקר. העידן הדיגיטלי זמין בסוג זה של עיתון מקטעים הם מגוונים כמו אלה שנמצאו באלה קונבנציונלי. עם זאת, בהתאם למדיניות של האינטרנט, בנו למצוא תוכן נוסף כמו ללמוד שפה אחרת, כתיבה והשתתפות בפורומים וירטואליים.

לאחר מכן שלושה פורטלים עם הצעות שונות מרשים: PequeTimes להשתמש ב ערכות נושא זה, מלבד להיות מכוונת לקהל אחד הצעירים יותר מ- 12 שנים לאחד הביצועים של הילד שלך ברשת. עם יותר מ עשר שנות שירות, PequeTimes גם לאחד העיתונים שנעשו על ידי ועבור הפופולריים ביותר אצל ילדים דוברי ספרדית. מהדורה שלו הוא שבוע, התוכן שלה מזמין השתתפות מתמדת של מבקרים. לדוגמה, שירים הציג דרך סיפורים מגיפות מכללות או אגדות, בתורו, מתפרסמים עם כוכב מחומש, אשר מעודדת את הקריאה דקדוק של המוסיקה. אחד הסעיפים הפופולרי ביותר הוא אפילו של חידות, שבו הילד יכול למצוא נושאים הקשורים לטבע, אנטומיה ושפות. הערות שמרכיבים את הבית של האינטרנט מתייחסים פשוט מתכוני בישול ותחרויות ציור.

האינטראקציה הוא, אולי, מדיניות המעניינים ביותר PequeTimes; כל מהדורה הוא הציע לשלוח מסמכים כגון בדיחות או בפארק הלשון שיפורסמו. מאז הקמתה בשנת 1996, להיות מתוגמלים, בסוף אוקטובר, "סיפורו הנורא ביותר", המתייחס מסיבת ליל כל הקדושים המסורתיים. Newsademic פיתחו לערבוב חדשות ללימוד אנגלית, בין אם אמריקאי או בריטי, זה עיתון the fortnightly מגיע כל דואר אלקטרוני המבוסס על מנוי ב- PDF. עם זאת, העיצוב שלה מאפשר להדפסה. אתה יכול להירשם בתקופה המתאימה מהדורות 26 או 52, בנוסף בכל מהדורה, יקבלו סוגים מסוימים של פעילויות הפועלים בנוסף לנושאים לראות בכיתה. מנויים, בכלל, הם קהל בין 7 ל 15 שנים. התוכן, עצמאית של הנושא, קל לקרוא, עובד כמו תוספת חינוכיים בתחומים שונים של ידע לימוד שפה זרה. ביטויים צעירים יוזמה מוגנים על ידי חיבור ארגנטינאי תלמידים במחוז אנטרה ריוס הדרישה היחידה שאת לבצע מדי יום זוהי עבודה שלו לקבץ תחת אותו קהל בין 8 ל- 18 שנים. ההצעה שלו מכוונת reformulation של תוכן, אשר לעתים קרובות אינם מטופלים בפירוט המדיה קונבנציונלי. כמו כן, בדף שלך מזמין סטודנטים מרחבי הצירוף העולם עם המטרה היחידה של מידע שלם והשתתף, באופן דומה, תוכן לפי הסעיפים. לאחר חמש שנים בשירות, עיתון דיגיטלי רכשה את התמיכה של מוסדות פרטיים, פרסום בעיתון סוכנים מקומיים ובינלאומיים. לטיפול כל סוג של נושאי עניין כללי, ביניהם הם טכנולוגיה, רובוטיקה, אקולוגיה וספרות, הפעולה של אנשים צעירים אלו, השייכים לקבוצה "אחרים תקשורת חברתית", שימש דוגמה באמריקה הלטינית. מודפס, גם ולנסיה (ספרד), שלוש נשים פורסם "El Buscapies", שהודפס לראשונה עיתון לילדים ותפוצתם כלל חודשי. המאפיין הבולט של הפרויקט היו חלקים; בהשוואה היומן קונבנציונאלי, הילדים יקבלו את אותו סוג של מידע גישה על-ידי מבוגר: לאומי, בינלאומי, תרבות וספורט. הערך שלו הוא 1, עד כה, יש סחרור של 10,000 עותקים. ילדים להפעיל פרסום החברה של פסיכולוגים ושל pedagogues, בין היתר. זה נועד עבור קהל בין 6 ל- 14 שנים. טפסים חדשים מבלי אמברגו, כדי להבין את סוג זה של תופעה, יש צורך להדגיש את דמותו של ב' Quotidien, העיתון הצרפתי שנוסדה בשנת 1995, אשר כולל הדפסה של 200,000 יחידות ביום. באופן דומה, יחד עם אחרים שלושה מספרים מאותו מוציא לאור (כל אחד תלוי בטווח גיל), היומן, אשר מופץ בהדלת של הבית עבור 46 אגורות, מתגאה 2.5 מיליון קוראים ביום. מעבר זה דגם Quotidein ב' הוא להיות מיושמת ברחבי אירופה, ההצלחה שלה הוא שיפור של הטקסט המודפס דיגיטלית, בנוסף, יישום הקריאה התרבות החדשה דורות. בהתחשב היתרונות וצמיחה של סוג זה של אינטראקציה עם ילדים – כמו גם את אחוז גדל והולך של האוכלוסייה עם גישה לאינטרנט – בשני מקומות, דיגיטלי, מודפס, יש להשתמש טוב יותר לחינוך. מנויים קטנות עיתונים הלאומי יפעלו כמו תוספת דיגיטלי כדי לקדם את הצורך, הצעירים, להיות הודיע התייעץ בעיתונים. מאמרים קשורים