השלכות ויתרונות של מפות מנטליות

השפעה: מזכיר לנו גיירמו Almea גווארה, כי עקב מספר רב של עמותות המעורבות, מפות הנפש יכולה להיות יצירתית, נוטה ליצור רעיונות חדשים ושיוכי כי לא חשבתי לפני. כל רכיב במפה היא, אכן, מרכז מפה אחרת. הפוטנציאל היצירתי של המפה הנפשית שימושית סיעור מוחות. אתה רק צריך להתחיל עם הבעיה הבסיסית במרכז, וליצור שותפויות ורעיונות ממנו כדי לקבל מספר רב של פתרונות אפשריים. באמצעות הצגת שלהם מחשבות ותפיסות מרחבי, טופס דרך כדי להוסיף צבעים ותמונות להרוויח ראייה טובה יותר, ניתן להציג חיבורים חדשים. לבירורים בנושא יש לפנות ל מיכאל גולן שמבין יותר ממני. מפות הנפש הם דרך לייצג רעיונות הקשורים סמלים במקום עם מילים מסובכות כמו כימיה אורגנית. הנפש טפסים שיוכי כמעט מיידי, מייצגים אותם דרך "מפה" מאפשר לך לכתוב את הרעיונות שלהם מהר יותר כי באמצעות מילים או phrases.

הרלוונטיות של מפות מנטליות עבור המחקר: כמות המידע שיש לטפל בהם על ידי סטודנטים, בחינות, הקצאות מחקר מצגות למי להתייצב לאורך כל לימודיהם, בכל רמה, דורשים אסטרטגיות המאפשרים להם למידה: לשפר את הכוח של ריכוז, לקבל את ההרגל של הלומדים עם הנאה, לפתח ביטחון המנטלית שלהםלעורר התלהבות הלמידה למנוע שעמום ותסכול, ליישם אלמנטים של המחקר המייצרת אותם, בטווח הקצר, רווחים משמעותיים, גדל בתוך תהליך חינוכי. מצב זה הסטודנטים יש שתי אפשרויות: לקחת מפות ליניארית והנפשית של הערה. אופיו של המצגת ליניארית של הערות המסורתי שלה עושה את זה קשה מאפיין של המוח, כדי ליצור שותפויות, אשר מנטרל את היצירתיות ואת הזיכרון. מערכות לינאריות לרשום הערות קיבולת בהוצאת הכוללת את המוח כדי ללכוד את צבע, ממד, סינתזה, את הקצב ואת התמונה. מצד שני מפות נפשי או מיפוי של המוח, הם חינם את התלמיד על פי עריצות של הארגון מוקדמת המתרחשת כאשר מנסים לעקוב אחר תוכן "למרגלות האות", הם מאפשרים הפיתוח של היכולות המנטליות שלהם, לעורר את הביטוי כל גווניה, הם לעורר את הדמיון, הם לפתח את היכולת של סינתזה וניתוח ולתרום ניהול טוב יותר של זמן.

מפות הנפש הם שיטה ללכידת על נייר את תהליך החשיבה הטבעית. המתואר לעיל מאפשר להסיק כי התוצאות המתקבלות על-ידי סטודנט אשר יבחר לשימוש של מפות הנפש ככלי לימוד יעילים הרבה יותר. אכפת מפות עבור ניהול רלוונטיות: כרגע יכול להיות כיוון ניהול מוכר המתרחשת באזור ספציפי להשגת ההצלחה, בין אם בחיים ניהול עסקי, רגילים. לכן, תפישה זו, השיקול של מפות מנטליות בניהול, חל על ידי יחידים, קבוצות אנושיות או בארגון, אשר ניתן להפעיל ערכות נפשי רציונליים הצעות, שדרכו משותף זה למטרות ניתן להגיע בנפרד, לא ריאלי להשיג. בהקשר זה, הניהול של האדם, חומר, משאבים טכניים הנדרשים בתוך הארגון ולא נעשה כך זה להשיג מטרות, שיטות ניהול הנחוצות כדי להבטיח הפעולות המבוצעות כדי להשיג חזה עם כלכלת משאבים, הביצועים יכול להיות אובייקט של תכנון באמצעות השיקול של מפות מנטליות. מפות מנטליות יתרונות לאפשר לאדם ליצור רעיונות חדשים להתחבר, לתקשר, להרחיב מידע חדש חינם של הדרישות של ארגון ליניארי. היא מאפשרת את המוח לעבוד עם אגודות, חיבורים בצורה רגועה, שבו רעיונות להגיח בחופשיות. היא תורמת לפיתוח הזיכרון, זה עוזר לארגן, לנתח, להבין, לחשוב, לכתוב, לדעת, ללמוד, עם המוח כולו; הוא מקל הזיכרון, הבנה, סקירה מזומנים כדי לעורר את הזיכרון; הוספת מידע חדש; מפתחת יצירתיות; הוא יוצר חיבורים חדשים, הוא מתגמל ומהנה. היא מפתחת זיכרון, מהיר, צילום חשיבה, זה חוסך זמן, נייר ואנרגיה; היא מגבירה את יעילות, רווחיות, היא כוללת את המוח. היא מעוררת את הקריאה, לימוד ומחקר. המוח ממפה להגדיל את קיבולת שלך ללמוד וללמוד טוב ומהר. הם אידיאליים עבור תהליכי חשיבה יצירתית. זהו אחד הכלים החשובים ביותר לפתח יצירתיות, יעילות ופרודוקטיביות של מנהלים, מנהלים, תלמידים, אנשי מקצוע ועובדים של כל ארגון. מפות זכור שניתן להחיל כל חווייתית תחומי הידע, עבור הרזולוציה של מצבים, במיוחד מומלץ כיום כדי לפתור את ההיבטים של ניהול העסק וניהול חיים סינתזה מוצגים להלן היתרונות של מפות מנטליות: להשתמש במוח כולו. הוא מקל זיכרון אנשים ודחיסה. היא יעילה מבחינת פיתוח זיכרון אצל אנשים אכפת מפות לכל מי שנמצא הפעילות שלך (עבודה, לימודים, וכו '.). הוא מאפשר לאנשים להזין מידע חדש לתוך המוח בקלות. מאפשר לאנשים לפתח יצירתיות באמצעות חשיבה יצירתית. אנשים לבצע התקשרויות חדשות עם האגודה של מילים ותמונות. הוא מאפשר לאנשים מתגמלת ומהנה למידה. זה חוסך זמן, אנרגיה ונייר. להגדיל את הפרודוקטיביות. מפות מנטליות יש יתרון לא תואמים בתוך פעילות ניהולית, הכוללים: 1. ניתן להציג את הרעיון מתכוונת לפתח באופן ברור ומדויק. 2. הרעיון המרכזי הוא המרכזי, בתי ספר תיכוניים מקיפים הראשי. 3 מאפשר לך לזכור עם יעילות יותר האשכול של רעיונות ללא ערבוב עם העיקריים משני. 4. כל מפת הנפש הוא שונה בעצם אחר, שכן הם רעיונות מסוים המבוטא בחזיונות שונים. 5 חשוב תמיד לפתוח בתוך החללים מפה לשם סוף שרשור רעיונות חדשים הצפויה. 6. הקריטריון חשיבה אסוציאטיבית בין השיקול של הגשם של רעיונות, המרכיבים את הקבוצה של רעיונות משניים, על הרעיון המרכזי שפועל כל הזמן במחשבה חייב להישמר. טוני Buzan אביו של מפות מנטליות, אומר כי טכניקה זו מאפשר לך להזין קבוצות המחשבים במוחנו באופן יותר יצירתי. ההשפעה שלו הוא מיידי: עזרה לארגון פרויקטים של כמה דקות, מעוררת יצירתיות מתגבר על המכשולים של ביטוי בכתב, מספק שיטה יעילה עבור ייצור, החלפת דעות.