התפקיד של יין במלון דיפלומטית

תפקיד היין במלון דיפלומטיים העובדה כי המלון דיפלומטיים ממוקם במקום כזה מעולה בתור פרובינציה מנדוזה יש הרבה מה לעשות עם הטבע הייחודי שלה. אחת האטרקציות החשובות ביותר לאזור זה הן בלעדי הוקמה זמן רב היין חברות, לרבים מהם יש למעלה ממאתיים של המסורת העשירה לעיבודו של יינות המעודן ביותר בעולם. למטרה זו, הא להגדיר קומות היין המושלם ביותר, הדעת אשר ניתן לבצע הזמנות לכל. אלה קומות יין שקושטו השראה ביקבים היוקרתי ביותר של ארגנטינה, האורחים יכולים לטעום כמה יינות פרסים בינלאומיים, לפי טעם מסוים של האורחים. מקום אידיאלי לחגוג את העסק מפגש, השלמה עם טעימת יין משובח ביותר. Sommeliers אמיתי.

L ומהאתרים דיפלומטית יש גם חדר טעימות יין. במקום זה, האורחים יכולים ליהנות כמה קנס המקומי, ויינות בינלאומיים, ממש לפני מתמכר עצמם עם צרפתי טעים צלחת לה רוחני, רלה & ממייסדות במסעדה היחידה ארגנטינה, מקום מכובד ביותר לטעום מאכלים צרפתיים טעימות ביותר לא רק אלא גם הכי רך וטעים ארגנטינאי בשר. מלון דיפלומטיים הוא בהחלט חמישה כוכבים מלון סופריור, אחד האזורים המיוחסים ביותר באמריקה הלטינית. שרשרת ההררי של הרי האנדים השומר העיר מנדוסה, מתן אלה שקיעות מרהיבות, עם פסגות גבוהות שלהם, הוכתר עם שלג בכל ימות השנה. העיר מנדוסה הינו מקום אידיאלי עבור טיולים ופעילויות, כגון רפטינג, טיולי הליכה, ארץ חוצים אופני. כמו כן, בעיר יש מרכז מודרני מעולה שמתאימה את עצמה הליכה, סיור, כמו האורחים יכולים לקבל כוס קפה אחת של אינספור ברים קטנים וטרקלינים that לאכלס את המקום. אם אתה צריך לבלות זמן במנדוזה, או נסיעת עסקים או רק חולפות בדרך צ'ילה, המלון דיפלומטיים הוא המקום להיות בו. צוות המלון דיפלומטיים מוכן להשתתף הנוסעים הבינלאומית בכל ימות השנה, ולספק שירות מקצועי אך אדיב ביותר.

המלון דיפלומטיים כל בציפייה לצרכי איש עסקים יכול להיות אולי, יש את התשובה הנכונה עבור כל אירוע. דרוש מתרגם? דון טי דאגה, מלון דיפלומטיים יכול לספק מתרגם מקצועי ללכת איתך ב כל פגישה עסקית יש לך, או יכול לעזור לכם לתרגם את זה חלק חשוב של התיעוד שעליך למהר ב. האם צריך טלפון סלולרי עם שירות 3g? המלון דיפלומטיים יכול להשאיל לך אחד, כך שאתה יכול להיות בקשר עם האנשים שלך בכל עת. כאשר במנדוזה, המלון דיפלומטיים לחפש. שלב מעבר שירותי אירוח מסורתי. מרקוס Sendra r