זה הזמן הטוב ביותר להתחיל עסק מקוון משלך.

כרגע, כדי להתחיל עסק מקוון וליצור עניין אישי, לא עוזב את הדירה, לא היה, כמובן, לאין שיעור קל יותר. עם הופעתה של מגוון רחב של ערכות כלים אלקטרוניים כדי לעזור למנהל, יחד עם ההוראות דייקן מאנשי מקצוע, הבעיה שלך היא ליצור עסק באינטרנט כבר בהנחיית וחצי! ביום זה לא סוג אחר של מסחר מקוון לא יכול להתווכח עם הפשטות של העסק באינטרנט הכנה הכנסה טובה יחסית. בנוסף, אתה יכול לעבוד בבית, יושב דרדר את המכנסיים הרגילים בכיסא שלו העריצו! במקרה זה אין צורך לקום מוקדם בבוקר, למהר המשרד בשירות, שאתה כבר מחכה "ראש האהובה," ומראש של תביעות ספורות לטובתך. ועם כל הכסף הזה אתה יכול להרוויח אפילו יותר כסף מאשר עמיתים, שבו אתה יכול להיות עבד קשה קודם? בקצהו של עסק מקוון אישי debugged, אתה צריך לא יותר מאשר 8-10 שעות בשבוע, כן, בדיוק בשבוע זה עובדת חיים על מנת לשמר בהצלחה, לשמור ולשפר יצרו כבר עסקים מקוונים. בסופו של 8-10 שעות לא "אבק" של העבודה שלכם במשך שבוע שלם עכשיו. עכשיו אתה יכול לקבל יותר זמן פנוי לבלות עם משפחה וחברים.

לעתים קרובות ללכת להירגע. וכל זה לא אגדה, אבל נכון במציאות, שהולכת לבחור מומחים יותר. ארגון עסקי מקוון אינו דורש שום זמן רב בלימודים, כדי ליצור מערכת מוצלח דורש מאמץ ורצון. כמובן לצרכים עסקיים מקוונים אתר אישי. והנה עוד עובדה – היום להקים את אתר האינטרנט שלהם ברשת האינטרנט מספר פעמים יסודי יותר בקלות רבה יותר מאשר לפני 5 שנים. היו מגוון רחב של תוכניות מעצבים כדי ליצור אתרי אינטרנט.

בגלל התחרות העצומה על מחיר עיצוב אתרים אירוח שמות מתחם ירד למינימום. בתחילה, את שמות המתחם הרשומים ב 1000 $! בשלב זה שם עבור האתר שלך ניתן לרכוש עבור $ 3! הבדל משמעותי. בתחילה, את הרעיון להקים עסק באינטרנט כדי להפחיד אנשים. הסיבה? אנשים זקוקים לזמן כדי ללמוד חצי אפוי, להבין ולהאמין. והיום, בזמן הזה, ללא ספק, לבוא! זה עדיין יש לנו עוד מה לעשות. אנחנו לא צריכים להמציא את הגלגל מחדש, צריך להיות לו לרשום בחייהם שלי על הטבה זו. במשך כמה שנים קודמות בוצע די כמה סקרים על שיווק באינטרנט. חזור טכנולוגיה חדשה הוא טען, למעשה. אנו נותרים כיום ללמוד לעשות שימוש בידע של שנים קודמות. המחקר, לקרוא, להתבונן מי עכשיו הגיע לגבהים גדולים זה – זה סוד עסקי אינטרנט מוצלח ראשי.