חינוך במשבר כיצד לחנך את הילדים כך הם מוכנים בחיים האמיתיים?

יש חינוך וחינוך נכון. הידע כללי משלוח הראשון עבור המגרש והשני הוא זה מלמד את הכישורים הדרושים כדי באמת להשפיע על חייו של התלמיד באופן אינדיבידואלי. מעניין, רוב האנשים שהגיעו לכאן קדימה בחיים אתה יגידו כי הם לא לגלות את סודות ההצלחה שלהם במערכת המסורתית של הוראה. זה ידע וניסיון נרכשים בדרך כלל בהקשר של החיים האמיתיים, עושה טעויות רבות וקבלת מזלי בצילו של מורה דגול. אם כך, איך אנחנו יכולים כהורים כדי להכין את הילדים שלנו כך שהם יכולים בהצלחה להתגבר על האתגרים של החיים האמיתיים? ראשית, עלינו להכיר כי חינוך להם היא האחריות שלנו.

אי אפשר עם התפיסה המוטעית כי זה מספיק שאם נשלח את ילדינו במוסד חינוכי, על ידי טוב מאוד זה. להלן שתי סיבות למה אנחנו היום צריכים להיות מעורבים יותר מאשר אי פעם בחינוך של הילדים שלנו: 1.-הגדול מוסדות חינוך ביותר עדיין להכין את תלמידיהם הדרישות של עידן התעשייה. נוסחאות להצלחה שעזרו לנו, ההורים שלנו כבר אינם בתוקף. מקבל ציונים טובים, מחקר, ואז להסתכל על עבודה טובה כבר אינה דרך להיות בטוחים לעתיד מבחינה כלכלית. הזמנים השתנו. כאן זה היה המחשב שבו הדבר היחיד זה לא משנה הוא תמיד הכל משתנה. האם הילדים שלהם מוכן לשינויים? למדת להיות גמיש, להסתגל במהירות למצבים חדשים ללא יוצא מן הכלל? או שהם לומדים לסמוך בעיניים עצומות במערכת, גם מהממשלה, תאגיד או מערכת הרווחה, אשר מצב של המבצע הוא לגמרי יצא מכלל השליטה? 2.

עוד סיבה שבאמצעותו אנו כהורים צריכים להשתתף באופן פעיל בחינוך של הילדים שלנו הוא הסוף של מוצר מערכת חינוך מסורתי הוא עובד. המכללה מחנכת את האנשים כך שיוכלו לקיים דרישות והוראות מעקב של אחרים. זה לא לטפח את כישורי יזמות הטבעית של כל אדם, אך מעדיפה להדחיק אותם. לכן, אנחנו הורים זה אנחנו חייבים לחפש דרכים להשלים את החינוך של הילדים שלנו עם חינוך נכון אשר תכין אותם את הכלים ואת המנטליות הדרושות עבור העתיד לרווחתם. אם אתה זקוק לעזרה עם החינוך הפיננסי של ילדיהם, אתה מוזמן שבו תקבל e-ספר חינם אשר ילמד אותך 10 עובדות זה יכול ללמד את הילדים שלהם על איך לפתח את כישורי היזמות שלהם, יש לי עסק משלהם. של בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להשיג חזון על החיים שלך, לקבוע יעדים, ואז לרדוף אחרי השכלה ספציפית כדי שיוכלו להשיג אותם.