טיפול כירופרקטי עבור פציעה

כאבי גב הוא הסיבה השנייה בשכיחותה התייעצויות אצל הרופא, כדי איזה בכיר רק במספרן על זיהומים בדרכי הנשימה. למעשה, כמה מומחים אומרים כי 80% מאיתנו יחוו בעיות גב בשלב מסוים בחיינו. פציעת הגב הם חלק מחיי היומיום שלנו. הם יכולים לגרום חריפה או כבוי כאב, יכול להיות מלווה תחושה של עקצוץ, חוסר תחושה או צריבה. אתה גם מרגיש חולשה, כאב או עקצוץ האגן ואת החלק העליון של הרגל, מצב זה נקרא הנשה. טיפים למניעת כאבי גב: 1. לשמור על דיאטה ומשקל בריאים 2.

להמשיך להיות פעיל, תחת הפיקוח של הרופא שלך כירופרקטיקה 3. לשמור על יציבה טובה 4. השתמש לנעול נעליים נוחות של טאקו מתחת לגיל 5. לישון על מזרן בינוני המשרד כדי למזער את כיפוף של עמודה 6. המעלית weights עם הברכיים, שמור האובייקט סגור לגוף שלך וסובב לא בזמן שהיא עולה 7. עבודה עם ראשונית רפואית כדי לוודא שלך מקום העבודה הוא ארגונומי נכון. טיפול כירופרקטי עבור כאבי גב אם אתם חווים כאב הגב, התייעצו עם הרופא כירופרקטיקה.

בשנה שעברה לבדה יותר מ-30 מיליון אמריקאים שהם חיפשו כירופרקטיקה אכפת. מחקרים בעבר הראו כי הצרכנים מרוצה מאוד טיפול כירופרקטי שהם מקבלים. עם ידע מעמיק של המבנה, תפקוד של הגוף האנושי, רופאים כירופרקטים עשה אבחנות ולנקוט צעדים כדי לתקן את הבעיות עם השדרה התאמות, ייעוץ בנושא אורח חיים, אוכל, כלים טבעיים אחרים. מניפולציה של העמודה (הטופס העיקרי של הטיפול על-ידי כירופרקטים) הוא האפשרות המומלצת לטיפול כאב גב, מלא ככזה על-ידי המדינה הנחיות רבות ויתרונות פיצוי. חקירות הראו כי הטיפול המניפולטיבי וטיפול בעמוד השדרה הם לא רק כספת יעיל, אך הוא גם הם יכולים להפחית את ההוצאות, להחזיר עובדים למקום עבודתם מהר יותר מאשר עם טיפולים אחרים. מחקר רפואי היום יש גם הצביע מניפולציה ידנית מספק הקלה לטווח קצר יותר כי תרופות כאב גב כרוני. לקבלת מידע נוסף פנה ד ר חוזה גווארה או לפנות לך בטלפון התקשר אלינו (786) 385-1176