טלפון סלולרי ללא אשראי

לקוחות המעוניינים להשלים חוזה טלפון נייד, לסקירה על ידי החברות בדירוג האשראי שלהם. פעולה זו מתבצעת על-ידי ביצוע שאילתה על Schufa. Schufa, Schutzgemeinschaft להגנה אשראי כללי, היא חברה אשר אוספת נתונים מבנקים וחברות הטלפון הנייד. כאן לקבלת דוגמה הלוואה מדווחת, אך את הסטורית או של חשבון הטלפון שלא שולמו יישמרו. תכונה שלילית היא בדרך כלל הסיבה מדוע לא יוצרים מוענקים יותר ללקוחות אלה, גם למסקנה של טלפון נייד חוזים בדרך כלל נדחתה. אפילו כאשר שלילי Schufa, T-Mobile רק משלים חוזים טלפון נייד. זה עם זאת אינה מובטחת, יהיה החליט במקרים בודדים. קיימות חלופות, אלא גם הצעות ללא שאילתה Schufa.

אז חברות מסוימות בתחילת החוזה תשלום פיקדון, שהוא בין 50 יורו ל- 200 יורו, בהתאם לתעריף שנבחר. בזמן שילמתי את החשבונות מכן במשך פרק זמן מסוים, יחויב זה פיקדון עם השיחות. גם ב Schufa של לקוחות אינה המאוחזרים תעריפי בתשלום מראש, כי כאן יהיו לא חשבוניות. אם הלקוח מעוניין לבצע שיחות טלפון, הוא חייב לטעון מאזנת על המפה לפני. זהו על-ידי רכישת כרטיס אשראי אפשרי או באמצעות העברה בנקאית לחשבון שלך.

בכל מקרה, אתה הטלפון בתוך קיים איזון אשראי בלבד. זו משמשת, לא שיחות טלפון אפשריות. כיום יש תוכניות כרטיס חיוג בכל סופרמרקט. הן זולות יחסית, גם אם לא דקות חינם או SMS חינם להלן זמינה. עם זאת, חסרון אחד מראש הוא כאן, כמו בסוף חוזים טלפון נייד, לטלפון מסובסד ללא אשראי מוצע. זה יכול לקבל לקוחות רק בקצב קבוע. עם זאת, דרך חלופית היא רכישה פרטית. בדרך כלל, טלפונים סלולריים ללא נעילת SIM, ניתן להשתמש עם כל כרטיס SIM לאחר תקופה של 24 חודשים. לאחר מכן, ניתן לרכוש במכירות פומביות. מסקנה: יש דרכים שונות כדי לקבל טלפונים ניידים ללא אשראי, אלה הם עם זאת, בהתאם התנהגות הקורא בדרך כלל יקרים יותר מאשר חוזה.