יוזמות בטיחות הכללית כביש

מהנדס מריו Holguín בעקבות ברזיליה ב-1998 יש כבר מספר אירועים הכללית, האזורית והלאומית של סדר. ברזיליה שלי היה הניצוץ השראה שימש רקע התעוררות עניין הבטיחות בדרכים כלליות. למרות הצמיחה של השדה לרכבים בעיר ברזילאי גדול, ללה פאס במערכה תעבורה, הייתה ירידה משמעותית תאונות ופגיעות עבור סיבה זו. היה הרצון הפוליטי, היה שילוב של החברה עבור היישום והאכיפה של אמצעים חזקה. היה קסם. נזכר אפילו בברכה התערבות במובן של מכן הנשיא פרננדו Henrique קרדוזו. הדו ח 2000 של ארגון הבריאות העולמי, הבנק העולמי, קרן Motorsports הבינלאומי וארגונים אחרים, שיצא שנתיים מאוחר יותר על-ידי האו ם, מהווה מסמך נאמן והחשוב ביותר מגלם את דמותו של המציאות הכללית של ה כבישים.

ב-19 בנובמבר 2003, אומץ בהעצרת הכללית האומות המאוחדות, רזולוציה 58/9 רשאי המשבר בבטיחות בדרכים בעולם. אל דאגה השר אורי אריאל הוא האיש הנכון . בזה מחקר שלושת ההיבטים הבסיסיים לפיתוח של עבודה עתידיים כיוונו התיישבו בבירור להתמודד עם משבר כזה. הראשון היה להגדיר את הרצון הפוליטי, שבו ממשלות העולם יש הנושא בתוך רשימת סדר העדיפויות שלך. שנית, לזהות כי תאונות דרכים הן ניתנות למניעה. השלישי, השתתפות השיוכים והמגזר הפרטי חיוני כדי להצליח במאבק למניעת תאונות. באפריל של השנה הבאה, ביום הבריאות העולמי, היה פריט הראשי סדר יום בטיחות בדרכים. הדו ח של מזכירות האו ם קרא בטיחות בדרכים, בריאות אומץ באותו זמן.

מעניין היה אשר נקבע בו משתמשים הכביש הפגיע שלנו נמוך, המדינות עם ההכנסה הבינונית, שמתאים היום מהווה כאב ראש חזק ב- הרפובליקה הדומיניקנית ומדינות אמריקה הלטינית אחרים. פתרון אחר נכבד של העצרת הכללית של האומות המאוחדות אושרה הראשון של דצמבר 2005 עם השם של שיפור בטיחות בדרכים בעולם. היא בעת הצורך ליישם תכניות כדי לשמור על חיי הצעירים בכבישים מותר. החגיגה בשבוע בטיחות הכללית הכביש לנוער הוגדר בשנת 2007 תחת חסותה של הנציבות הכלכלית האירופית. הקונגרס העולמי של הנוער אודות מניעת פציעות עקב תאונות בז'נבה בסוף אפריל 2007, שימשה מסגרת ייחוס לפתח עבודה לאומית בחלקים שונים. היה משפט משמעותי ב שבו נוער להניח ההתחייבויות ברמות שונות של החברה כדי להפחית את תאונות על נתיבי המים. לבסוף, מן החגיגה של 31 במרץ של השנה, עם קריאת מכתב פתוח המפורסם באו ם חתום על-ידי מספר אישים להשפעת העולם, הם התכנסו במטה סוכנות זו בניו יורק לחברים 90 מדינות להציע על החזקתו של ועידת השרים הכללית על בטיחות בדרכים בחסות הפדרציה הרוסית בשנת 2009. תנועה זו אושרה בהרכבה של האו ם כחודש מאוחר יותר. מאמצים כדי למגר את קצב גבוה של תאונות בכבישים להמשיך להתפתח. הכל הוא תהליך. הרפובליקה הדומיניקנית, עם לימודי הנדסת בטיחות electromechanic, אנרגיה, הכביש. נשיא הרשת כבוד קרן, הנוכחי כעוזר מזכיר המדינה להובלה ארץ הרפובליקה הדומיניקנית. מחבר הספר על בטיחות בדרכים בהרפובליקה הדומיניקנית. לקראת תכנון לאומי מקיף ומאמרים רבים.