כיצד להגדיל את הלקוחות שלך?

עכשיו שוב, אכתוב את ההערות אמר סרגי ז'וקובסקי banalschinu. למעשה, אם אתה קורא את הבלוג שלי, כל ההודעות שלי בדרך כלשהי הם דבר שבשגרה. אבל מי אמר שזה היה יצירתי כדי להרוויח כסף? אולי 1-2% מהחברות יצירתי לעשות כסף איכשהו, שאר 90% לעשות את זה לדפוס תקן ומבוססת. פוסט זה מוקדש לאלה רק התחלתי עסק, או "מבושל" בו לאחרונה. אתה יודע את ההבדל בין עסק קטן מ גדול? העסק הגדול הוא עושה את הדברים הנכונים.

ההבדלים עוד שם. רוב העסקים הקטנים עושים אחד טועה כל אחד. נפנה עתה לבעיה. מדוע עסק קטן בדרך כלל כמה לקוחות? עבדתי עם חברות עסקים קטנים ופרטיים במשך זמן רב. 90% מאלה מעל 10 שנות דורכים באותו המקום. הם עובדים עם בסיס הלקוחות זהה, שהיה איתם בתחילת העסק לא להאריך אותו. הכי מעניין הוא שגם אלה שעובדים לבד (יזמים בודדים), לא עוסקים בחיפוש אחר לקוחות. זה Genereation עופרת יש להם מעט מאוד.

באתרי אשפה זהה. בדרך כלל שנה או שנתיים יוצרי מביאה טונות של מבקרים בדמות קהילה זו התפתחות מסתיים. ואז הכל יציב יחסית. אני מודה, יש לי "מחלה" אותו זה עם הרבה פרוייקטים שלי. לאחר הפרויקט נראה מבטיח, אני להפסיק לפתח אותו רק "רזה".