כיצד להישאר מחויבים לממש

ההבדל בין הצלחה לכישלון לא קל להישאר מוטיבציה להמשיך לתרגל, במיוחד אם אתה מתחיל פשוט להתחיל בעולם חדש זה. למעשה, אנשים רבים כבר תרגיל ארוך יסכימו כמה רוצה יום לממש לך ויש גם ימים ומי לא. אם אתה מנסה לאבד משקל, רוצה לעשות הרגל של תרגיל, אתה תהיה מופתע כי אין הרבה הבדל בינך לבין אנשים שמבצעים פעילות גופנית באופן קבוע. יש כדור קסם שיביאו לנו משמעת ומוטיבציה אימונים שלנו. לאחר מכן, האם יש להם משהו שאין לך? הכל הוא הדרך בה אתה חושב.

Slippages עם כמה לקוחות שלי חוו כי לאחר השלב הראשוני של התרגשות אודות הפעלת תוכנית התרגיל שמשהו קורה. ראשית, ההתרגשות נרקב. שנית, רבים לא לתת את תכנית התרגול מספיק זמן כדי לראות את תוצאות משמעותיות (חלקית בגלל הצרכים שלנו סיפוק מיידי הנוכחי של החברה). השילוב יכול להיות והורסת. למעשה, רבים עוזבים בשלב זה. מה שבאמת מתסכל הוא כי אנשים רבים נטוש מטרים לפני שהגיע להצלחה.. שניהם נוהגים להתאמן ולראות את השומן נעלמים מגופם. אלה הם כמה טעויות נפוצות מחויבים ולתרום תרגיל לא יניבו הפירות:.

להתרכז קנה המידה: ירידה במשקל היא לא משהו יקרה באופן מיידי. עבור חלק, זה לוקח חודשים כדי לראות שינויים משמעותיים. כאשר תוכנית מתחילה לשנות את הגוף או לרדת במשקל, מומלץ להגדיר סביר מטרות שני לאבד משקל או תרגיל. לדוגמה, יעד מציאותי להפוך את כמות מסוימת של האימונים בשבוע, או להעלות משקל מסוים… עבודה קשה מדי: רבים מתחילים לעתים קרובות בפני תוכנית תרגיל חדש שלהם כאילו היו ותיקי. זה מתחיל קל בדרך שלך! בדרך זו אתה ייתן את הזמן הגוף שלך כדי להתאים התרגיל ולעשות הפעלות הם יותר לעין. . לא ממניעים חזק מדי: מצד שני, וחלק לא הם נושאים גבוה מספיק מעוצמת תרגיל כדי לקדם שריפת קלוריות, לרדת במשקל. . להשוות עם אחרים: אם בן זוגך הוא במשקל מהר יותר מאשר לך, זה לא אומר שמשהו לא בסדר איתך. כל bajampos משקל בדרכים שונות, שונות רדיוס פנייה. לך להתמקד על רווחים שאתה מבצע, לא בשל אחרים. . לוותר מוקדם מדי: אם אתה עדיין לא רואה תוצאות, כניעה היא הדבר האחרון שאתה צריך לעשות. אם תרגול אתה בעקביות, גם אתה יכול להיות על הדרך שלך כדי לרדת במשקל. אם אתה רואה תוצאות או לא, אתה מקבל משהו איתך כדי להתאמן באופן קבוע. חושב, לישון טוב יותר, אנרגיה, איכות חיים טובה יותר… בנוסף לאמור לעיל, ייתכן שיש דברים אחרים כי אתה להתרחק הצלחה בתוכנית הכשרה. כפי שציינתי בהתחלה, ההבדל היחיד בינך לבין מישהו תרגילים באופן קבוע דרך שאתה חושב. תשומת לב את אופן חשיבתו איך להגיב אליו, אם הדבר אפשרי, כדי לחזק מחשבות חיוביות… אם אתה חושב "אני לא עושה להתאמן היום" חושב: "אני אעשה רק החימום, אם אני עדיין לא רוצה אותי לממש, אפסיק" אם אתה חושב "תרגיל זה הוא משעמם" חושב "ייתכן שזה הזמן לנסות כל פעילות חדשה, כמו ספינינג" אם אתה חושב חושב "אני יותר מדי מדגיש לממש אני" "אני ירגיש יותר נינוח אם עושים הפעלה מהירה" אם אתה חושב "אני לא איבדו קילו רק" חושבת "אם הוא התפטר כעת", לעולם לא יראו את התוצאות לטווח הארוך" עכשיו כי אתה מכיר את הדרך לממש לך, הפעם כדי לכוון אותך לכיוון הצלחה. להכין את דעתך, אתה מקבל את הרעיון כי התרגיל הוא לא רק אסתטי, הוא בריאות. שינוי ingrained הרגלים קשה בהתחלה, אך אם אתה שומר לך המשרד ההחלטה שלך כשאינך מצפה אותו אתה תחסר את התרגיל וזה יהיה חלק מהחיים שלך. אם אתה צריך עוד טיפים ותרגילים כדי לרזות, לשנות את ההרכב של הגוף שלך דרך תזונה ופעילות גופנית, אני ממליץ לך לקרוא את גופך אידיאלי. עם שלך אידיאל הגוף, יש אלטרנטיבה בריאה ובטוחה באמצעות המדע של התזונה שלך להעדיף ולהתחיל להשיג את השינויים הרצויים לך בגוף שלך, על בסיס קבוע. אם ברצונך לדעת יותר על האופן בו להישאר