כיצד לזהות תוכניות שותפים איכות

בשנים האחרונות האינטרנט יש הרבה תוכניות שותפים (הם מהווים אלפי עובר). עם הגידול במספר שלהם היה די קשה למיין את איכותם. לא צריך ללכת רחוק, הרים רבים – יזמים, הקשבה וידאו קורסים E. Popova ועוד יזמים Ushanova אינטרנט מוצלח מיהרו ליצור "יצירות מופת" שלהם, אשר איכות ירודה. עם זאת, אם "שותפים" היתה ההכרזה, אתה אהבתי את התיאור תחליט לעשות את זה, אין להתעלם את העצה הבאה: למד … · ריבית שותפות נזקף · איך אתה קל להצטרף לתוכנית שותפים · כמה זמן צריך לחכות לתשובה לדואר אלקטרוני המחבר, קיימת אפשרות · · דווח ברשת באיזו רמה כדי לתמוך לקוחות · בהירות ופשטות התנאים לתנאי, על מנת לוודא כי החברה שותפים היא די לגיטימי, וזה מייצר רק באיכות גבוהה, חומר, זה עלול לקחת הרבה זמן ויש צורך בחקירה כולה. תמיד, אני חוזר, תמיד לקרוא (לא לי להציג בקצרה) את ההסכם של תוכנית השותפים לפני מאשר לחתום שלהם. שירות טוב, שבו אתה יכול למצוא תוכנית שותפים איכות -.

הם ערוכים יותר מ 500 תוכניות שותפים בנושאים שונים, ועל גרסאות הדגמה, תצוגה מקדימה, קטעי וידאו, תמונות וקישורים רישום. תוכל לתת לאחר ההרשמה הערכתו של כל השותפים. תוכניות שותפים המתקדמת ביותר מציעים את האפשרויות הבאות: · דוחות מקוונים · השתתפות חינם ידיעונים שלהם תוכניות, תוכן להתאמה בקלות · · שלוש שני ברמת המבנה ¯ Â תמיכה צליל ואיכות · ממשק משתמש קל ואינטואיטיבי · ככל האפשרות של הכנסה משמעותית. אמצעי זהירות יש להפנות את האתרים המתארחים על דומיינים ברמה שלישית. אבל כאן עלינו להבחין. אם הוא רק שיבוט של האתר (אתרים אלה ליצור שיבוטים של עצמם שותפים כדי לקדם את השותפות באמצעות מוצר Yandex ישיר), שמטרתה מנותב אל המשאב המרכזי, דבר הנורא הזה זמין. אם היא מוכרת (affiliate) לאתר, בדוק שוב מאה פעמים.

הדרך הטובה ביותר לבדוק את תקינות המוצר של הסופר – לקנות באתר האינטרנט שלהם. למרות העובדה כי כמעט כל השותפים חלילה לעשות, אבל לא היה שום מקרה של מישהו, זהו חשבון סגור. שמבין יותר ממני. מוצדק אם לרכוש כזה? בהחלט – כן! על מנת להגדיל את המכירות תסיר מתהליך המכירה אינה הצעדים הנכונים, נשען על הניסיון שלו. בדוק אם יש את פרטי החשבון שלך על איך כתובת המבקר הגיע הקישור שלך. עלינו לזכור כי הקישור, שהתקיים היום, מחר אולי לא להביא לך משהו. כל תוכנית שותפים התסריט חייב להיות תקופה מסוימת של זמן לכתוב עוגיה, ואם המבקר הגיע הקישור שלך. אתה יכול לדבר על לשנים הבאות "מלכודות" תוכניות שותפים, המאמר הזה רק את ההכרזה, מידע נוסף עם דוגמאות והסברים ניתן למצוא באתר. שם, "רמאים" תוכלו למצוא את התוכנית בספק וכנה נוכלים. המידע המקיף ביותר ומפורט ניתן למצוא באתר של תוכניות שותפים Runeta "