כיצד למנוע נזק לעיניים של מיטות שיזוף

למרות הכי חשוב אנשים מאובטחת לחלוטין הן שיזוף מיטות, האמת היא כי יש שתי בעיות לשקול עם טאן מלאכותיים. ראשית, מלאכותי שיזוף עלולים לגרום סרטן עור, נזק עיניו של מיטות שיזוף שניתן לחוות. המפתח בשני המקרים הוא החלטות חכמות ולנקוט צעדים מתאימים כדי להבטיח כי הם בטוחים בעת שימוש במיטת שיזוף. נא שים לב מיטות שיזוף הם – עסק גדול כל כך גדול, עד כי על 2 מיליארד שנה מושקע אנשים המעוניינים להגיע לשיזוף הזהב, אפלולי. אחת הבעיות העיקריות שנמדדו תעשיית שיזוף הוא כי רבים הם עניין כה הכסף שבוצעו תביעות מוגזמת רק עבור העסק.

הבעיה היא, כמובן, אנשים להיות לסכן ויש להם שום מושג. לכן, זכור כי שיזוף מיטות ושל הנזק שנגרם העיניים יכול ללכת יד ביד. עכשיו, כדי למנוע את העור והן נזק בעיניו של מיטות שיזוף, אני רוצה לתת כמה קל ההוראות. ראשית, בקר תמיד ביטחון בכיתה המשתמשת איכות מיטות, שיזוף בקפידה משתיית לאחר כל אדם, שינויים הנורות רע, מפקח על כמות האנשים בהם מיטות. ייתכן שהוא מפתה לצאת עם מחיר טוב, אולם מחיר, אך במקרה זה, אינך מעוניין הנאפה על איכות.

לעיניים, מחקרים רבים הראו כי חשיפה גדולה יותר קרני על-סגול מעלה למעשה את הסיכוי לפתח סוגים מסוימים של קטרקט. בעוד ב קטרקט יכול להיות לכריתת, עלולה להתרחש, בעיה רצינית. עם זאת, חשיפת יתר לקרינה עלולים לגרום לבעיות אחרות של העין, כגון pterygium, אשר הוא צמיחת רקמת הלבנים של העין והתנוונות macula, שהוא נזק רשתית העין. לכן, בראש ובראשונה, תמיד להשתמש בציוד הגנה של העין. זכור בסלונים שיזוף לא כל לאכוף את השימוש של משקפיים בהחלט, אתה יש את האחריות להגן על העיניים. אם אתה מבחין משקפי התאמה לא נכונה, לבקש זוג אחר עד שתמצא בו. אנשים רבים שיזוף כל כך רגיל לקנות משקפיים משלך, הבטחת עיניהם יש את ההגנה המרבית. לבסוף, אם בכל עת שאתה רואה סלון פרסום שיזוף מיטות שלהם אינם מייצרים הרהורים על משקפי שמש אינם נדרשים, עליך להפעיל מהר ככל האפשר. זוהי טענה שקר הוא מאוד חסר אחריות בעלי שיזוף סלונים. זה הוא עסק רציני, יש רק ערכה של עיניים כדי לעשות כל שביכולתם כדי להגן עליהם מפני החיים. אם Youa½d אוהב לקרוא עצות בטיחות נוספים שיזוף, לבקר כעת ולמד כיצד להימנע