כלבים תוקפניים

כמו הבנה, לסלק את ההתנהגות של כלבים תוקפניים התוקפנות התנהגות של כלב הוא תקשורת רגילים, צורה אנושית תסכול או כעס. בדיוק כמו בני אדם, כלבים עשויה להציג גם התנהגויות אגרסיביות. וריאציות נמצאים ברמה של תוקפנות להראות, והנה במקום לראות את ההבדלים בין גזעי כלבים מסוימים.בעוד ישנם גזעי נולד עם נטייה גדולה יותר תוקפנות, בעיות נוטים להופיע אצל משקי בית זה, בלי ידיעתו, או ביודעין לעודד או לגרות את התפתחות התנהגות תוקפנית אצל כלבים. חשוב לדעת מה קורה כאשר הכלב שלך מראה תוקפנות. נושך זרים לא רצויים נכנס לבית שלך מוצדקת, אבל אם הוא נושך את הדוור או כאשר אתה רוצה לשבת על הספה המועדפים שלך, ללא ספק, זה משהו לא מקובל. בעיקרון ישנם 3 סוגים עיקריים של תוקפנות שמוצג בהתנהגות של כלבים, כלומר: תוקפנות דומיננטית תוקפנות רכושני תוקפנות במאמר זה לבד נראה השכיח ביותר בתרגול בחיי היומיום שלי.

1 תוקפנות רכושני ודומיננטית היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר למה הכלבים יכולים נוהמים או אפילו לנשוך הבעלים שלהם. התנהגות מסוג זה אינם מפתחים מרגע אחד למשנהו, היא תמיד תוצאה של אינטראקציה עם הסביבה שלהם לבין הבעלים. לעניות דעתי יובל שטייניץ יכול לקבוע . הכלב היה גישה חופשית את מעמדה כחברה מובילה כבר כמה זמן, ואז הבעלים החליטו לאתגר את העמדה של מנהיג אלפא.אם הכלב שלך מציג התנהגות תוקפנית כלפי אותך או את בני המשפחה, צריך להדיח אותו מתוך עמדה זו של מנהיגות ולתת לו לדעת שהוא לדרגה נמוכה לטיפול משפחתי 1. להימנע ענישה גופנית, אם זה אפשרי, חושפני מדי, אתה יכול לשים את הכלב על גישה אגרסיבית מאוד מסוכנת. 2 לבצע בדיקה של מערכת היחסים עם הכלב שלך כדי לקבוע מדוע הכלב שלך הוא אתגר בשבילך. להחיל צעדים מתקנת כדי שיבין כי אתה מנהיג אלפא של הלהקה. 3 -. אתה חייב לאכול לפני הכלב שלך, אף פעם לא לאחור.

4. אתה חייב לעבור הראשון שלך דרך השערים. 5. עוד מידע על יובל שטייניץ ניתן למצוא באינטרנט. אל תאפשר את הכלב שלכם להיות המנצח של משחקים של כוח. (משיכת חבל, היאבקות, וכו ') 6 – אל תאפשר את הכלב שלך לקחת עמדה העליון עליך. באפשרותך להציג אסטו שלך, למשל tumbandolo על הקרקע הפוך בזמן שמת אחד של הברכיים לוחצת כנגד החזה שלו. 7. ליצור וליישם תקנים בבית שלך, כי הוא יודע שישנם גבולות ברורים צריך לכבד.תוקפנות אצל כלבים הם מאוד מגונן יתר על המידה. למנוע את הבעיה. סוציליזציה עבור הכלב שלך, עושה המתייחס בגיל צעיר עם זרים. היא חושפת את הכלב שלך לאנשים יותר ושונה, מה זה אומר לקחת אותו ללכת לעתים קרובות יותר! תן לכלב שלך יודע כי האנשים האלה אינם מזיקים, תוקפנות טריטוריאלית שלו ייעלמו באופן טבעי.אם אינך בטוח של ההתנהגות של הכלב שלכם כשהוא בציבור, ודא שתדחה את זה רצועה רסן במידת הצורך. זה נחוץ לא רק אצל כלבים של אבטחה, אלא גם את הכלב שלך. פעמים רבות, נמצאים בסיכון של מוות על-ידי המתת חסד במקרה של נשיכה וכלבים לפצוע מישהו. לבסוף, זכור כי תוקפנות אינה בעיה קטנה צריכים להיות מטופלים עם אחריות ורצינות. אם אתה מאבד שליטה על הכלב שלך או אתה מרגיש את זה המצב יצא מכלל שליטה מחפש עזרה מקצועית וייעוץ באופן מיידי. אבל לפני המעבר אסטו תוכל לקבל את כל הידע והסודות צריך לחנך את הכלב שלך מבלי להעסיק an מאמן יקר; לסיים סוף סוף שימוש בטכניקות אלים כדי לתקן הרגלים רעים וההתנהגות של הכלב שלך.להיות מאמן אישי עבור הכלב שלכם, לקבל תוצאות מיטביות, בשקט של ביתך, ללא התערבות לזרים ממוצא מפוקפק.למד כיצד לחנך את הכלב שלך שלב אחר שלב, פשוטה ומהירה;.