לא יוצאים לבריאות הלב שלך לקפוץ

רבים מאיתנו יודעים התקפי לב הרוצח מספר אחת אצל גברים ונשים בארה; אך האם ידעת כי הרוגים רבים ניתן למנוע אם תלמד לזהות הסימפטומים של התקף לב ולקבל הנחיות טיפול רפואי? האם גם, אתה יודע כי נשים לחוות תסמינים שונים מאשר גברים? על פי איגוד הלב האמריקני, הסימפטום של התקף לב אצל גברים ונשים הוא כאב בחזה. ההבדל הוא כי אצל נשים הוא גם נוטים יותר יש תסמינים כגון חרדה, בחילות, הקאות וכאבי בטן, כמו גם קוצר נשימה, כאב הגב והלסת. תסמינים אחרים של התקף לב ב- מנוסים על ידי נשים כוללים התעלפות שטופת זיעה קרה. יותר אנשים הצליחה להתאושש התקפי לב אם תקבל עזרה במהירות רבה יותר. אנשים מתים של התקפי לב, מתים כחצי שעה הראשונים סימפטומים, לפני שהגיע לבית החולים. אם אתה סבור כי אתה או מישהו שאתה מכיר הוא התקף לב, חיוני כדי להתקשר 911 בתוך דקות – מומחים אומרים לא יותר מ 5 – כדי להגדיל את אפשרויות להישרדות.

כמו תמיד, מניעה היא הטובה ביותר. לשמור על רמות כולסטרול ולחץ דם גבוה תחת שליטה היא חיונית לבריאות הלב וכלי הדם. כולסטרול קשורה בדרך כלל עם השמנת יתר, אך זה לא תמיד המקרה. להיות שמנים ייתכן יש סיכון מוגבר של רמות הכולסטרול בדם שלהם, אנשים רבים עם משקל תקין ייתכן יש כולסטרול גבוה. אתה יכול רק לומר סוכרת ויתר לחץ דם. ברקע, מניעה היא לעקוב אחר צורת חיים בריא. עצות עבור לבבות בריאים להפסיק לעשן: אנשים רבים חושבים כי העישון גורם בעיקר לבעיות נשימה, אך עישון נזקים העורקים היא הגורם העיקרי של טרשת עורקים, הצטברות של חומרים שומניים בעורקים. : חיוני לבריאות הלב, כבד בריא metabolizes שומן ושומר רמות של בריאות של כולסטרול.

גדילן מצוי שימש במשך 2,000 שנים כדי לקדם את הבריאות של הכבד, כיס המרה. לאכול את קמח שיבולת שועל: שיבולת שועל הוא עוד אחד נפלאות הטבע להפחתת כולסטרול. בנוסף, שיבולת שועל יש השפעה מרגיעה את מערכת העצבים, אשר יכול בתורו להפחית מתח, להרגיע את החרדה, כמו גם לעזור לווסת את דפוסי השינה. קחו הפסקה: ניהול מתח בריא יכול לעשות או לשבור את בריאות הלב. לכולנו יש להתמודד עם גורמי חרדה בחיינו מדי יום, ללמוד כיצד להתמודד עם פעילות גופנית יומית, נשימה ומדיטציה. : רוטינות שינה בריא יהיה ללכת דרך ארוכה בקידום הרגשיים והגופניים הבריאות שלך, אשר לא יסולא בפז אל ליבו. לשמור על משקל הגוף בטווח בריא, פעילות גופנית לפחות שעה שביום צריך להיות חלק של תוכנית בריאות. כמו כן, בעקבות תזונה מאוזנת עם-30 אחוזים של קלוריות מונו-saturadas שומנים כגון שמן זית, שמן קנולה, דגים, אגוזי מלך והגבלת רווי שומנים. הרמות של חרדה, דיכאון, מתח ניהול, צריך גם ותשחרר את התוכנית שלך. רפואה הוליסטית מלמד אותנו כי הם ו'מאת כל המערכות בגוף, אז עם זאת, יש צורך לוודא כי כל הגופים נתמכים ופועלים כהלכה. כך ליבנו הם בריאים, המוקד לכלול גם את הכבד, כיס המרה הלבלב בריאות, כמו גם לבריאות של העצבים ואת מחזור הדם. הם יכולים לספק הקלה באופן יעיל, בטוח, מבלי להתפשר על הבריאות שלך או להסתכן תופעות לוואי רציניות. תרופות טבעיות שימשו ברפואה המסורתית במשך אלפי שנים כדי לתמוך את בריאות הלב. עם כל כך הרבה משאבים זמינים לסייע לנו במרדף שלנו אל הטבע רווחה, הוא והמסרים לנו לעשות שימוש טוב מהם להתחיל לקצור את היתרונות של בריאות טובה היום.