להיות מאמן אישי

כל גוף האדם הוא שונה, מאמן אישי תדע בדיוק איך לקבל לא רק גוף האדם את הטופס המתאים, אך גם את הצורה של הגוף, לצורה הרצויה. מאמן אישי יודע זאת, בעוד אנשים צעירים ירצו 'מסחרי', נערה המעוניינים לרדת במשקל. מאמן אישי טוב יודע מה לעשות כדי לקבל את המראה הרצוי מבוקש על-ידי הלקוח שלך. כדי להתחיל, מה באמת שזה מסתכם שיעורים על פי מדריכים על תרגילים שיכולים להשפיע על גוף האדם. המפתח להיות מאמן אישי טוב אינו רק ידע איך הגוף עובד, אבל החינוך רציף בדרכים חדשות כדי לשפר את גופנו. כאשר הלקוחות שאלו אותו על ניסיונו מאמן אישי, אתה אמור לומר להם כי החינוך שלהם נמצאת בעיצומה, אשר עדיין לוקח שיעורים בעצמך בפעילות גופנית, בריאות ותזונה. ברגע שאתם מרגישים נוח עם הידע שלך אודות מאמן אישי, השלב הבא הוא להתחיל לעשות מה אישי, תולה בחוץ מאמנים כושר. לעיתים הדרך הטובה ביותר להגיע ללקוחות אינו רק להשתתף בחדר הכושר פעיל מדי יום, אבל כדי לצפות לקוחות אחרים, איך אתה עושה.

אם אתה רואה מישהו נאבק עם ציוד, שאל אם רוצה קצת עזרה. יד היא דרך מצוינת להתחיל שיחה ולקדם את העסק שלך. על תשומת הלב של קהל אנשים מודאג לגבי בריאותם, ויוכל להציע גם שיעורים חינם במכון הכושר או ימקאמרי המקומי. לשמור על אלה שיעורים קצרים, עשרים דקות של תרגילי חלקה, קלה, אבל לא עושים להם להרגיש שיש להם לא כל מה סוג. כולם יכולים ליהנות קצת פעילות גופנית אירובית.

בעוד הם לומדים, ללמד אותם על הטופס המתאים, טכניקות נשימה להתגאות התוצאות היו עם לקוחות אחרים. הוא קורא את תשומת הלב הרצון של אנשים המבקשים לקבל את אותן התוצאות יכול לייצר. כאשר יש לך כמה לקוחות תחת האגף, הבאים שלב יכול להיות ההתמחות. אתה יכול לצמצם את השוק שלך ולהפוך אותו קל יותר. זה גם נותן לך את ההזדמנות לעבוד עם אנשים שרוצים לעבוד. אולי אתה מעדיף לעבוד עם אמהות חדשות או קשישים. אולי אתה רוצה לעבוד עם ילדים, כל זה יכול להיות מופחת התמחה. זכור כי רק הוא להפיץ את עצמו כל כך רזה, אז תחשבו על מספר לקוחות אתה יכול לטפל, עדיין יש זמן במכונית שלך. מותר לומר לא ללקוחות חדשים, אך מקבל את המספר שלך שבהן לקבל פתיחה או להזמין מאמן חבר מי ייתן לך ועדה הפניות. קבל צורה עם מאמן אישי צריך להיות כיף חינוכי, בשני קצותיו. זכור כי ולהנות נהנה לעבוד עם לקוחות, הם יבואו יותר. ניקולס עבור jan טיפים יותר כמו אלה ללכת בהם תוכלו ללמוד כיצד להישאר בכושר ולהתחיל את הקריירה שלו באימון אישי!