להפעיל את העסק באינטרנט

שאלה נולדה בראש שלי יום אחד: איך ליצור הכנסה נוספת? ו במסע שלי כדי למצוא את התשובה הטובה ביותר התחיל להיראות וחשבתי: מי שמחפש מוצא. הרשו לי לספר לכם כפי שהיה ההתחלה שלי בעולם חדש זה. כמו הרבה אנשים אחרים, הייתי מחפש הזדמנויות ליצירת הכנסות תוספות כדי הכיסים שלי ולא להיות מסוגל להיות רגועה יותר בסוף כל חודש. נתתי את המשימה של הצופים עיתונים, מגזינים, ספרים ואינטרנט. כל אמצעי מידע לתת לי מדריך כדי להשיג את המטרה שלי, יותר הכנסות. לפתע, כדי להיות שיט באינטרנט הבנתי כי יש שורה של הזדמנויות ליצירת הכנסות ותוספת מן הנוחות של הבית שלי, ללא ראשים או לוחות זמנים עם האפשרות של יצירת כל כך הרבה, שונים עידן המידע שהיה כל יום שאני מבלבל, הספקות הטרדות ואני לא יודע איזה הזדמנויות עשוי להיות הטוב ביותר בשבילי.

נשארתי אחרים מאשר לגמרי לחקור בכל הזדמנות, לבקש חוות דעת של אחרים עם נתיב יותר ממני. את ניסיון של אחרים עזר לי הרבה, עדיין ורצון לעזור תמיד. נודע לי, כי עסק באינטרנט אינה תחביב, אלא משהו ברצינות וילמדו ככזו הנדרש לכסות את עקומת למידה, ללמוד בתנאים החדשים, טכניקות, כלים המקלים עבודתי, ניתן לתקשר עם אנשים ולהניע אותי כל הזמן. לאחר מכן היה עלי לאמן אותי ללמוד בכל יום, צעד אחר צעד, לאט לאט, להבין כי אימון קבוע. הייתי צריך לסדר אותי, disciplining אותי והכניסו אותי על הראש כי אם החלתי זה יכול להיות אזור השער איכות החיים של שניהם רוצים. אם יש לך את החרדה של הפעלת עסק באינטרנט הנח לי לתת לך את הטיפים הבאים: 1.

לחקור את הדרכים השונות של עשיית כסף באינטרנט. ישנן דרכים רבות לעשות את זה (הבלוגים, פרסום, קבצים דיגיטליים, MLM, שותפים תוכניות, וכו '), ללמוד עוד אודות כל אחד מהם, כך שיש להם חזון בחירה רחבה יותר. 2. הדרך לפרסם במצב לא מקוון היא שונה המקוונת. לגלות וללמוד כיצד להשתמש בכלים כדי להפוך שיווק באינטרנט (משלם בלוגים, רשתות חברתיות, קליק, שיווק עם קטעי וידאו, מענה אוטומטי, שיווק דואר אלקטרוני וכו '). 3. ללמוד משהו חדש כל יום ולהחיל אותה. שום דבר לא מגישה לאסוף מידע אם אינך משתמש, 4. להקדיש לפחות שעתיים ביום. כמו כל עסק דורש את הזמן חלק שלך, דבר לא קבוע הזמן בילה. 5 מארגן כל יום. אם אתה מתכוון להקדיש שעתיים ביום לתכנן את אותם עם פעילויות ספציפיות, כך שאתה יכול להיות פרודוקטיבי יותר. טוב, אני מקווה כי מידע זה יהיה שימושי, אבל זה חשוב כי אתה לממשו מאחר וכך יהיה יותר מעניין. ברכות, מאחל לך הצלחה הגדול ביותר. מנהלת Villegas לואיס