להשיג איכות חיים

תקציר: למד כיצד לשפר משמעותית את איכות החיים שלך בבמאמר זה. כמו היזם האישה אתה אישה מאוד עסוק, להשקיע הרבה זמן את העסק שלך, משפחת ומטופחים, להיות superwoman; לא מבינים לשלם מחיר כבד מאז הם להתפשר על איכות החיים זה היה כביכול ישתמע כזה סגנון חיים שאתה מחפש, כי כדי להבות הצלחה. אם עבורך ההצלחה אינה באה לרמז איכות החיים ליהנות ממנה אז אולי מאמר זה הוא לא בשבילך. אבל אני מניח כי איכות החיים ליהנות הצלחה שלך היא משהו שאתה רוצה, כי מה היה לך הצלחה אם אתה לא יכול ליהנות מזה?. האם אתה מתגעגע בוודאי לנו קורה בכלל כאשר אתה שומע לדבר שיש לך לבזבז זמן על זה איכות חיים, לרעוד כמו ארנב מפחד זעקת:?לי אין זמן?. אבל חבר ז, שעה בדיוק כמו כסף ההשקעות הדרושות, במקרה זה הרווחה שלכם. רווחה זו תגרום עבודה מהירה ויעילה יותר עם אשר יהיה לך זמן רב יותר לך, וליהנות ההצלחה שלך.

לכן אתן 7 הסודות להשקיע את הזמן שלך לתוך איכות חיים, אשר יהפוך יותר זמן פנוי, עבודה יעילה יותר: 1.-שינה אתה צריך לישון שעות שאתה צריך, אינכם דוברים של המיתוס 8 שעות, כי אנחנו כבר יודעים כי כל אדם הוא שונה, לגלות מה הצורך שלך לשינה, לא תוכל לישון פחות. 2. רעש זיהום אקוסטי משרד חינם מייצרת מתח, מבקשת להפחית את הרעש למינימום. אם אתה יכול אתה יכול ללוות עם מוסיקת רקע רך ומרגיע. ישנם בשוק המוסיקה כדי לקדם את ריכוז 3.-ספורט לקבל ספורט לפחות שלוש פעמים בשבוע; הוא לא יצטרך להיות ספורט בפרט, או שתצטרך ללכת למכון כושר, לפעמים פשוט לנצל את הרגעים האלה, איך ללכת למשרד, להשאיר מעט מוקדם יותר אם זה אפשרי. טיולים מאורגנים (הליכה תחת נותן אור השמש המון אנרגיה).

תמיד לעלות במדרגות, שוכח מעלית המבקשים להדק קצת הירכיים והישבן. 4 להאכיל את עצמך היטב היטב הוא היא הכרחית כדי להיות ניזונים היטב. חשוב יש דיאטה מלאה ומאוזנת. להתאים אותו הזמן והצרכים שלך, אבל תמיד עם איכות קדימה. 5 להזמין עבורכם רגע אתה רק 15 דקות ביום, מספיק כדי להיות עם עצמך, אם מדיטציה עם הרגליים למעלה, לקנות לנו כמה גחמה, במרחק הליכה דרך הפארק או לאורך הטיילת בעיר שלך אם יש הים, יוצא לאכול או ערב יום אחד בשבוע עם חברים. מגיע! ג 6.-ליהנות ההווה, לשכוח את העבר. לשכוח את העבר, לחיות ההווה, שכן מה לעשות בהווה תלוי את העתיד שלך, עם זאת בעבר כבר אינו חוזר. אין טעם לענות עם דברים שלא יכול להיות, לא היו, להשאיר אותם החנה, כפי שנדרש לימוד רב, אבל שום דבר נוסף. 7 לחשוב חיובי. גישה נפשית חיובית. לממוצע יעזור לך להיות טוב יותר להיכנע יותר, כל האירועים יכול לקחת צד טוב. גם במצבים שאתה לא אוהב, במקרים הגרועים ביותר תמיד לשמש ללומדים, גם בחינם (כי אתה יודע את הפנים אשר הדרכה היום). גם אם מצב שלילי תקבל למידה לחסוך לך זמן, מאמץ, סבל בעתיד, מצב שלילי זה אתה צורה עצמך לתוך ברכה. אם אתה בנאמנות ללכת שמפתחות 7 כי שנתתי לך, אני מבטיח שיהיה לך איכות חיים טובה יותר. איכות חיים זה יביא יעילותו רבה יותר בעסק שלך, אשר בסופו של דבר אומר כי אתה תהיה קרובה יותר כי הצלחה ללא מאמץ, גם עם בריאותך תקין. אנה Zabaleta "המאמן של לה Empresaria" אודות המחבר: אנה Zabaleta,?המאמן של היזם?, מלמד טכניקות כדי לקבל יותר את העסק שלך, בחיים האישיים שלך. אם ברצונך להקדיש זמן לעסק שלך, ליהנות המשפחה שלך להפיק את המרב כל דבר זה חברות, לבקר כעת לקבלת עצות חינם נוספות.