לידר: מומחה באמנות של קדם, להזיז ולהזיז

גנדי: אני באמת חולם מעשי; החלומות שלי הם לא בקפיצות באוויר. מה שאני רוצה זה כדי להפוך את החלום שלי למציאות. לבנות גשרים בין היום שיש לנו את העתיד שהיינו רוצים שיהיה הוא חלק באחריות של מנהיגים, מנהלי ומנהיגי העולם. אנחנו גרים מתנה, כי אנחנו יודעים או שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים היטב עם אשר אנחנו שבעי רצון במידה מסוימת, אבל חלק מה שאנחנו יודעים זה מה אנחנו רוצים מאוד לשנות ולשנות צורה של מציאות חדשה להגיע אפשרויות עתידיות נהנה ומגורים ללא חרדות או דאגות. ההבדל הגדול בין מנהל או מנהיג נפוץ הוא, בהווה הזה אשר דברנו, המנהיגים יודעים כי הם חייבים לעשות את הדברים כמו שצריך ואת יודעת את המכניקה בעצמם או דרך אנשים אחרים. המנהיג, מנהיג טוב יודע בדיוק מה לעשות ויודע גם כיצד להפוך אותם ועם מי, איך לעסוק ולהניע אנשים אשר יהיה לך לעבוד.

הוא המנהיג אתה מתנהג ככזה ביחס המציאות שלהם בהקשר והנמל טוב שאליו אתה רוצה ללוות את תלמידיו. במובן זה, הפנים המציאות, יש את ההתחייבויות הבאות: 1. להיות קורא טוב של המציאות: המציאות נמצא שם, לפנינו, חוזר על עצמו שוב ושוב. היא עקשנית כמו העובדות המהוות את זה, לפעמים יש מי יודע איך זה באמת. במדינות מסוימות, למשל, הם בפיגור לקרוא את המציאות, המציאות האמיתית שלה, ב כזה בנושאים רגישים כמו עוני, תנאי שוליותה של חלק גדול של אזרחיה.

2. ללמוד לפרש את המציאות: בנוסף לדעת מה קורה זה חשוב לדעת למה וללמוד להכיר את הסיבות בגלל זה גורמת לא רק conjunctural, קרי, את האירועים באותו רגע, אבל את מבנה, קרי האלמנטים היסטורית המצטברות לכדי תופעה של החברה. ללמוד לפרש המציאות מאפשר לצבור מידע חשוב והכרחי יודע ולפעול על זה. 3. להסביר את המציאות: להסביר את זה גם ככה על מנת לבדוק זאת מן קצותיהם שונה ופעולות דרך זו תוביל למציאת פתרונות הולמים לבעיות נתקל. יש צורך לדעת את הפרטים ואני יודע להזכיר אותן עם בהירות, כך באפשרותך לגשת אל השלב הבא והאחרון ב אשר השינויים יהיה tanto9 תבטיח את המנהיגים. 4 לשנות את המציאות: זה השלב הסופי. המציאות, פעם קראתי, לפרש, הסביר, למד על כל היבטיו, צריך להתבצע שינוי באותם אזורים שבהם יש צורך לעשות זאת. תהליכי שינוי שלא להגיב רגשית ויוזמות חמומי או אלתור מזיקים ייתכן שסופך היישום של מתכונים קלים משהו כמו תרופה גרוע יותר המחלה. הנהגת טרנספורמטיבי באמת מקדם הנהגה חדשה ועובר ההמונים כך הם מסוגלים לנוע לכיוון הבנייה חדש וטוב יותר עבור כל האזרחים המציאות. כל זה נתמך על ידי הנהגה באמת מעורר השראה. Alejandro Rutto Martínez הוא עיתונאי היוקרתי, סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. לעתים קרובות invitadocomo מרצה בכיר בכנסים, פורומים ואירועים אקדמיים אחרים.