לפני ניהול הטכנולוגיה שלה רלוונטיות, טווח הניהול

כל להצקות תמיד יהיו חריץ שדרכו מתנשא עולם תקווה. מבוא למציאות הנוכחית בתרחישים דינמי, תחרותי כלכלי, כאשר הטכנולוגיה הוא מכריע להשגת חברות רבות אשר מציגים את המוצרים שלהם ושירותים מובטחת של ממשל תקין לא יכול להתעלם מה מייצג את התפקיד של ניהול, שכן כל הארגון דורש, כדי להשיג הצלחה, לקבל את ההחלטות הנכונות פעילויות מרובות, והנחיית קבוצות של אנשים במחלקות שונותהערכת ביצועים מבוסס על מטרות שנוצרו קודם לכן, הקצה, הנכון משאבים שונים, וכו '. אפשר לומר ואז המנהל חייב להניח כסוכן של שינוי וטרנספורמציה, שמוביל ארגונים על ידי כיוונים חדשים, תהליכים חדשים, יעדים חדשים, אסטרטגיות חדשות, טכנולוגיות חדשות, סיכונים חדשים אפילו; מחנך לסוכן, עם מנהיגות והדרכה, לשנות התנהגויות ועמדות של ההון האנושי, סוכן תרבות, שיחד עם סגנונו של ניהול, רפורמה והיצירתיות ומשרה תרבות ארגונית, תוך שימוש בטכניקות של ניהול פיתוח ממוקד כדי להגביר את יכולת מנהיגות, לסמן את הערכים מוסדי. כל שזה דורש ניהול זה מלא מזוהה עם ניהול טכנולוגיה מה מייצג, כמו מסוגל לנהל, למנף להגיע וההשפעה שלו הם מעדיפים אותו בהביצועים שלהם, שלב אשר תחת תשלום שלהם כדי להגיע בעמדה חיובי כלפי הקימה מטרות. זו הזדמנות אנחנו נכנסים את החשיבות של להיות מזוהה גם עם מה דורש ניהול טכנולוגיה. שיקולים, היקף, ההשפעה היא לא מפתיע כאשר מדברים על טכנולוגיית הוא בדרך כלל חושבים על נוסחאות כימיות, ציורים של הנדסה או, במיוחד במכונות וציוד, כלומר, בטכנולוגיות קשה כביכול. אך לעתים קרובות הוא להתעלם משהו מאוד חשוב, טכנולוגיות רך כביכול. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אביחי מנדלבליט.

אלה צריך לעשות דרך תהליך הייצור מאורגן (כיצד יחולקו המשימות כמו הגדרה הכישורים הנדרש על-ידי הצוות, כפי הביצועי נמצא והבנה הרשות, כפי שהוא מצטבר ומפיצה מידע) ורכש יש חשיבות גדולה כי אין הצלחה תעשייתי משפחתי של עידון והיישום שלו. אז הביצועים פרודוקטיבי של החברה ממוזגים אגב כפי שהם מושגות שילוב של שני סוגי טכנולוגיות. כבר חשף את חשיבותו היום ארגנה טכנולוגיות הייצור על-ידי מספר אינסופי של הנתונים, אשר מצביעות בבירור כי מדינות מציג בצורה טובה יותר ביצועים כלכליים הם רוב להשקיע בפיתוח טכנולוגי מוצרים אשר להגדיל את השתתפותם בסחר בינלאומי הם אלה שערכו הטכנולוגיה שוקל יותר מ כאן, חשיבות ניהול המזהה עם ניהול טכנולוגיה, ניהול טכנולוגיה היא פעילות ארגונית דרכו מגדיר מיישמת את הטכנולוגיה הנחוצים להשגת המטרות והיעדים של העסק מבחינת איכות, יעילות, ערך מוסף, תחרותיות. ניהול טכנולוגיה בחברה הוא היישום של סט נהלים המאפשרים לך להגדיר אסטרטגיה טכנולוגיה בקנה אחד עם תוכניות עסקיות שלהם. ניהול טכנולוגיה של סביבת הארגון חשף תוכניות שלה, מדיניות טכנולוגית אסטרטגיות עבור רכישת, שימוש ויצירה של הטכנולוגיה, כמו-גם כאשר ההנחה היא החדשנות כציר של אסטרטגיות לפיתוח עסקים. ברור גם כאשר בתרבות של עסקים כבר "יצירת מנטליות חדשני, ממוקד למידה לכל החיים, אשר משמשת כתמיכה הצמיחה של התחרותיות בטווח הארוך" (Colciencias, 1998). הוא הוסיף, ניהול טכנולוגיה אינו שדה ספקולטיבי גרידא ידע אודות טכנולוגיית והתפתחותה. הוא גם נוהג נתמכת על-ידי ידע נגזר על-פי ניתוח ופיענוח של התצפיות על ההתנהגות של התפתחות טכנולוגית כתהליך חברתי, ו תוצאה של התצפיות של תהליך זה ארגונים, מדינות, ואת מערכת היחסים שלה עם פיתוח כללית של תהליך החברות מודרני.

תהליכי מחקר מושא ניהול טכנולוגי, בתהליכים חברתיים רבים הם תהליכים מורכבים, רב-ממדיים, נפרד על-פי ההקשר שלו ואת globality של תהליכים חברתיים; וכרוכים, לכן, מדינות והתכונות שלה ממדים היסטוריים, סוציולוגיים והכלכלי. למרות שהם כבר נחשב תחת נקודות מבט שונות על-ידי דיסציפלינות כמו היסטוריה, כלכלה, זוויות. סוציולוגיה ופסיכולוגיה, כל אחד עם מיקוד מסוים שלה וללא העמדת פנים של הסבר מלא, הוא ניהול טכנולוגי, כמו שדה של ידע transdisciplinary ואזור ידע, אשר משלב ומתייחס parcelados es-tos, דרך הידע שלו recomposition ו- recontextualization, לבנות חזון טוב יותר המשלבת את מכלול המאפיינים של התהליך. מה המטרות, היעדים שלהם?: מטרות: 1. לפתח את ההצעות ואת תוכניות אסטרטגיות, כמו גם תכניות ומדעי פרויקטים קיימא מבחינה טכנולוגית מובילה להתפתחות נפרד מאובטח של האזור. 2. לקדם את השימוש בטכנולוגיות בתהליכי פרודוקטיבי, particularising מרכיביו השונים. 3. להקל על פיתוח משאבי אנוש לחיזוק מוסדות ציבוריים ופרטיים. 4 Encourage ליצור רווחים סינרגטי לאינטראקציה של יצירת מופעים של ידע וטכנולוגיה במגזר הציבורי והפרטי. 5. ארגון הזדמנויות עבור הפריסה של כשרונות צעירים וגיבוש הצעות היזמי. מטרה: 1. התרומה של חיזוק המערכת הלאומית של חדשנות שקידם את MCT. 2. עיצוב מדיניות חיזוק יחידות ומרכזי של מחקר, פיתוח וחדשנות באזור. 3. יישום של רשתות של שיתוף פעולה במדע, טכנולוגיה וחדשנות באזור. 4. יישום של מערכת הערכה של היחידות, מרכזי מחקר ופיתוח ללא המדינה. 5. פרויקט של הקמת פארק טכנולוגי עבור האזור. פעילויות של ניהול טכנולוגי כאשר המתארת את ניהול טכנולוגי, הן בדרך כלל שהוזכרו פעילויות מסוימות כגון: prospecting הבחירה ניהול משא ומתן על רכישת הסתגלות שינוי הדור (חדשנות) בכל אחד מהם הוא למידה המפורשת על-ידי עובדים של החברה. מנהלים של החברות אשר לעתים קרובות השקעות ב- "טכנולוגיה", מבלי לקחת בחשבון כי הם חייבים להיות מלווים עם השקעות ולא פחות חשוב בתהליך הטמעה של אותו. זה מרמז על יצירת תנאים מתאימים כך מהנדסים וטכנאים שלהם לדעת, להבין וללמוד להשתמש בה בצורה היעילה ביותר. מספיק תשומת לב לנושא הזה, לא מתרחשים כלומר כאשר זיהית כי זה תהליך של העברת ידע, טכנולוגיה נרכש (מחשבים, תוכנה, וכו ') היא תחת שימוש או נעשה שימוש שלא כדין, הפרודוקטיביות של החברה לא משופר ואפילו במקרים מסוימים, מסקנה יותר גרוע: ניהול טכנולוגיה חייבים לראות בעיניים חדשות. חייב להיות שינוי פרדיגמה שיהפכו אפשר לראות אותה לא התהליך להשגת הרכישה הטובה ביותר של מכונות, תוכנה או יישום מודלים ניהוליים או אסטרטגיות, אלא התהליך על-ידי המסייע לחברה לרכוש את הידע הדרוש כדי להשיג את מנהיגות בעסקים שלהם.