מארגן סמינר או הכשרה

10 נושאים במשך זמן רב עבד בשיתוף פעולה הדוק עם המארגנים של אימונים פתוחים, אספתי את TOP-10 הבעיות הנפוצות ביותר בהכנת לאימונים. 1. הבעיה העיקרית של מארגני אימון הוא שונה מבחר מאמנים אימון הנושא של מאמנים יש לבחור לא מתוך עקרון שהוא אוהב אותך בתור אדם מקצועי, אלא מתוך צרכי הלקוחות. אם אתם מחליטים לארגן את האימונים, אז אתה צריך להיות כבר כמה בסיס הלקוחות, לקוח של החברה, או אם ננסה לארגן על ההתלהבות שלהם – יכולים לקבל תמונה עם מחסור מצער של הקבוצה. 2. קשיים בנושאים ארגוניים משפטיים כל ההסכמים והאמנות של תנאי אימון צורך לתקן על נייר, להכין את החוזים, גם ללא ארגון LLC או PIS.

המאמנים בדרך כלל רוכב רשום בפירוט, אבל אם זה פשוט יותר מדי, או נעדר, יש צורך לברר את כל הפרטים orgprotsessa, במיוחד מרכיב הכספיים שלה. 3. היעדרה של מערכת מהירה של כלים ואלגוריתמים לקידום הכשרה. בנוסף להבנה לענין הכשרה שלה קהל היעד, מארגן לא כואב בתוך מידע אודות תוכן האירוע, קהל היעד וניואנסים אחרים פרטים שיכולים לשמש לאימונים מכירות בשיחה לחיות. אלא גם מועיל להיות מוכנים טקסטים, מכירות אותיות אוסף של מאמרים על אימון מאמן. המאמן הוא מבורך, עיין מארגן בדרך של קידום מכירות מתוכנן אימון. 4. הבעיה עם מבחר של אתרי הפרסום אם אתה מארגן את הגעתו של מאמן מפורסם, הפרסומת חייב להתחיל עם משאבים, היא ביתם של קהל היעד: האתר מחברו ידיעון, פרטים, קבוצות ברשתות חברתיות, וכו ' לעתים קרובות יותר האפשרות של פרסום על משאבים אלה זמין באופן אוטומטי לאחר הסכם על הארגון של האימונים שלך, אבל אם אתם לא מספקים את זה – לשאול! בנוסף, אתה יכול לארגן עם מאמן כדי הוא או ארגונו עזר לך בקידום האירוע: זה קל לעשות, במיוחד בתנאים מסוימים.

5. ארגון מכירות האם זה הפתגם: "התיאטרון הוא עשיר הקהל שלה לקהל עשיר שלה תיאטרון ". אז במקרה שלנו – אימון "עשירים" ללקוח שלו. הבעיה של המכירות – כדי להסביר ללקוח שהוא יהיה אימון "עשירים", אבל רק לאחר תשלום מלא. לכן, ארגון המכירות – הקשה ביותר חלק חשוב בארגון האימונים. פשוט גיוס לקוחות או לקוחות פוטנציאליים מקום מקוון סדר או בטלפון אינו יעיל, ארגון והדרכה של צוות מכירות עם מוטיבציה עבודה – אפקטיבי. 6. תחזוקה לקויה של מסד נתונים של מידע על לקוחות צריך להיות מאוחסן בצורה, מובנים בטוחה ונכונה, ללקוח אסור לשכוח. בתור התחלה, מארגני אופציה של מסד נתונים התוכנית Excel הוא די טוב, אבל כאשר מספר הלקוחות עלה בעבר 500, אז ממליצים להשתמש בתוכניות מיוחדות. 7. Doprodazhi באירועים עצמם על הדרכה סמינרים ניתן למכור הכשרה מוצרים קשורים: מאמן infoprodukty, ספריו, קטעי וידאו, קלטות אודיו, סרטים חינוכיים, וכו ' זה אחד קטן עושה, כי הוא האמין כי עם מכירות אלה לא עושים כסף גדול. אבל אל תשכח כי infoprodukty מתפשטת בעיר, אתה מפיץ את הפופולריות של המאמן והדרכה שלו, רק להיות השפעה חיובית על מכירות עתידיות שלך. בנוסף, אם כראוי לבנות המכירות infoproduktov, אז זה יכול להיות גם להרוויח כסף טוב. 8. תוכניות שותפות לא יעיל לא יכול להיות חמדן עם השותפים שלנו! אתה יכול בקלות לחשב כמה כסף יהיה הלקוח הממוצע עבור כל תקופת לעבוד איתך. זה לעתים קרובות כל כך המארגן מציע 5% עד 15% לרכישת לקוח חדש. במקרה זה, כאשר נעשה כמו שצריך, מהלקוח בעתיד הוא יקבל הרבה יותר כסף ממה שאני יכול אפילו לחשוב בהתחלה. לפיכך, את דמי אופטימלי, אם מדובר על הדרכה וסמינרים – 30% עבור לקוח חדש. הנושא הזה יהיה גם לדון עם המאמן, כדי למנוע אי הבנות. אגרת מגוון infoprodukty מ 40% ל -60% 9. באיכות נמוכה נדבות תכונה הכשרה מוצק – דפי מידע באיכות גבוהה. אם חומרים מודפסים מארגן, זה הכרחי כי איכות הנייר ייצור בקנה אחד עם התוכן: הדפסה בשחור לבן פשוט במדפסת לשחק זה לא לטובתך. 10. היעדרם של אנליסטים לאחר האירוע קורה לפעמים כי אימון הוא מעל, המשתתפים הודה מאמן ומנהל, לחצו ידיים ונפרדו. ומי יודע מה הם אהבו, וזה לא כמו העובדה שהם מעוניינים גם שירותיך. לכל הפחות, צריך סקרים. ככל היותר – ניתוח מלא של משוב מלקוחות. Volosyanka ניקולס