מלונות וקבלנים

פיתוח בתעשיית האירוח בכל שנה הוא צובר תאוצה. לפיכך, רשויות העיר מוסקבה החליטה להגדיל את מספר עד, 2010 חדרים שלוש פעמים ההון. תוכניות פותח תוכניות מאושרות פרויקטים להפעיל מלונות פרטיים. העסק מלון גדל, ואיתו מפתחת את עצמה ואת התשתית של בתי מלון. אורחים מצפים למצוא באותה רמה של נוחות שבה הם מורגלים בבית. בקשר עם מנהל זה צוות המלון להעניק סיוע מוגבר מעת לעת שירותים, המציעה איכות חדשה, פופולרי יותר. תשתית של מלונות מודרניים כוללים מרכז עסקים, שירותי כביסה וניקוי יבש, בתמורה מטבע, בינעירוניות ובינלאומיות תקשורת, תחבורה אורחים. לא יכול בלי בתי המלון החנויות והדוכנים מזכרות, מסעדות וברים. בנוסף, התמקדות אנשי עסקים, מלון חייבים לתת לאורחו את ההזדמנות לא רק באיכות טובה לארגן את הזמן שלהם, אלא גם כדי להירגע אחרי יום עמוס. לכן, בתי מלון וחדרי כושר מודרני לפעול מרכזי כושר, מכוני יופי, ביליארד, מכונות הימורים ובתי קזינו, וכו ' כמובן, לא כל בתי המלון את השירותים לעיל מספק בפני עצמו. אבל גם אלה פעולות מבצעת את המלון עצמו, משמעותי את נפחו וניהול מסמכים. בקשר עם ספר זה ואף יותר חשבונאות מס במלונות הוא תהליך מייגע, ושינויים בחקיקה, החשב מלון לעתים קרובות צריך לעקוב באמצעות פעילויות שונות. לאור כל זאת, תוך לקיחה בחשבון את העובדה כי כיום הסוגיות חשבונאות מס חברות אירוח מכסה רק פרסומים מעטים, את הצורך לסכם את הסוגיות החשבונאות רשמה את הרשומות חשבונאות מס המפעלים של העסק מלון נפרד הפרסום. בפרט זה חל על עלות התיקונים. איך להכין את המסמכים לצורך תיקונים? מהו הטיפול של העבודה בוצע על ידי הקבלנים? סוגיות אלו ואחרות עולות לעתים קרובות חשבון המלון. מנהלת חשבונות בוודאי להעפיל את העבודה הזאת. זו תקבע את החשבונאות חשבונאות מס עבור הוצאות כאלה. בפועל, רשויות המס במקרה של בדיקה באתר אינו משקיף כזה ההוצאה כמו תיקונים. לפיכך, רואה החשבון צריך לדעת איך הוא נשלט במקרה של המצגת לו תביעות מרשויות המס. בתנאים הנוכחיים, ביותר מקור מלון העיקרי של הכנסות ממכירת מגורים אינם "מהמדף", כפי שהיה לפני כמה שנים, ואת אספקת השירותים במלון תחת החוזים. במקביל כקונים להתגלות הסיור המפעילים וחברות להיכנס חוזים לאירוח של קבוצות תיירים ועובדיהם, בהתאמה. ואכן, ובמקרה אחר המלון מתיישב עם אדם סיכם את החוזה, כלומר, ישות משפטית. למרות הסכם על שירותי המלון נחשב חוזה הציבור בהתאם לסעיף 426 של הקודקס האזרחי (להלן – הקוד האזרחי), כלל זה חל רק על החישובים עם המלון פיזית אנשים.

בחישובים של המלון עם הארגונים בכפוף להוראות של "שירותים בתשלום" בפרק 39 של הקודקס האזרחי. כפי שמראה בפועל, במונחים של חוזים אלה לא תמיד מצייתים לדרישות החוק או מכילים את "החסרונות" הוא לא מסוכן מבחינת פגישה חובתה כלפי אורחי המלון, אלא בגלל נוכחות של חשבונאות מס סיכונים. ככלל, המחירים שקבעה החוזה עם החברה, נבדלים המחירים שקבעה המחירון של המלון "על המדף". המלון נמצא בתנועה בכוונה, כי החברה בהתאם לתנאי החוזה יהיה מילואים לא פחות מאשר מספר מסוים של לילות (לילות). החוזה במקרה זה במפורש כי שיעורי החברה תקפים עבור כל ההסתייגויות לפחות מספר מסוים של לילות (לילות) לתקופה של החוזה. במקרה של כללי ברירת המחדל לילות (לילות), המלון שומרת לעצמה את הזכות לא לחתום על הסכם דומה בעתיד, או לחשב מחדש על בסיס המחירים שנקבעו על ידי המחירון של המלון "על המדף". עם תנאים אלה את המלון נדרש פשוט כדי לעקוב אחר המבקרים שלך במסגרת ההסכם כדי לחשב מחדש כראוי את החברה הכושלת התנאים שנקבעו. עם זאת, במקרה של כישלון עסקי במונחים של מספר לילות (לילות), בתי מלון לא תמיד להפוך את ההמרה. הם מסבירים את זה באומרו כי החוזה מציע שתי דרכים לפתור את הבעיה: או המרה או כישלון לחתום חוזה בעתיד. ואכן, נוכחות נוסח החוזה "מלון יש את הזכות" אומר שזה המלון מחליט לעשות הקצאה או לסיים את החוזה. לכן, אם מערכת היחסים עם חברת המלון לא הסתיים, בהתאם לסעיף 12 של PBU ארגון הכנסה "חשבונאות 9 / 99, שאושר על ידי צו של משרד האוצר הרוסי על 6 מאי 1999 N 32n כל התנאים הדרושים להכרה בהכנסות זמינים. כך במלון יש לחשב מחדש את ההתחייבות, לחשוף חשבון חדש (נוסף) של החברה והכנסות נוספות להעריך את הרשומות חשבונאות המס, העריכו מיסים נוספים. שקול גם את התאריך צבירה של הכנסות בחשבונאות וחשבונאות המס. כך, בדוגמא שלנו, החוזה קובע כי מחירי החברה תקפים כל ההסתייגויות לפחות מספר מסוים של לילות (לילות) לתקופה החוזה. אם החוזה הוא לתקופה 1 ינואר – 31 דצמבר השנה ואחר כך ב חשבונאות ומס מלונות חשבון חשבונאות יצטרך לחשב מחדש את 31 דצמבר השנה, כי זה התאריך הצדדים מסכימים, אם החברה תאמו מצב על מספר לילות (לילות) או לא. כחלק המע"מ, לדעתנו, אין צורך להגיש לרשויות המס דו"חות מס מתוקנים במשך כל השנים מס עבורו המלון יהיה לחשב מחדש.

דעה זו מבוססת על העובדה כי חובת מע"מ הצבירה עולה במלון רק צבירה זמן של הכנסות. על פי סעיף 54 קוד מס (להלן – קוד מס RF), מתוקנת לחזור משלמי המסים מס חייבים להגיש כאשר שגיאה (עיוות) במונחים של בסיס המס הקשורים התקופה הקודמת (חשבונאות) הפיסקלית. תנאי נוסף תכופים למדי בחוזים למתן שירותים מלון מספקת את המלון שעתיים או שלוש החופשי כדי למצוא חדר אורחים להכין אותה ליציאה. לדוגמה, הצ'ק אין זמן, להגדיר את המלון – 12 שעות היום, בעוד האורחים יכולים לשהות בחדר עד 15 שעות, ואף אחד לא יפריעו. גישה זו עובדת עם לקוח, כמובן, מצביע על רמת שירות גבוהה במלון, אבל רואה החשבון בנוכחות שיא כזה בחוזה צריכים לזכור את הדברים הבאים. סעיף 13 של תקנות שירותי המלון הפדרציה הרוסית, שאושר על ידי החלטת ממשלה RF של 25 אפריל 1997 N 490 (להלן – הכללים שירותי המלון) כבר נקבעה, תשלום עבור לינה יחויב בהתאם לזמן לקופה אחת – 12 שעות של זמן היום הנוכחי המקומי. במקרה של עיכוב היציאה של האורחים לא יותר מ -6 שעות אחרי הצ'ק אין זמן טעונה לשלם לשעה עבור לינה. לכן, במקרה של איחור אורח על כמה שעות לאחר האירוח זמן לקופה לשלם עבור זמן זה. עם זאת, במקרה שלנו המלון מספק נכון לעכשיו אורח בחינם. כתוצאה מכך של המלון יש העברת הבעלות של שירות המסופק על בסיס המענק, בהתאם לפסקה 1 של סעיף 1 של סעיף 146 של קוד מס מכירה מכירה בכפוף מע"מ. לכן, עם עדויות מתאימים, הרשומות החשבונאיות צריכות להראות המלון מחויב 91 'הפעלה שאינן הוצאות "ואשראי 68 חשבונות "חישובים של מסים וחובות" חישובים המשנה "על המע"מ." הכניסה לעיל ייעשה בסכום של מע"מ, שווי השוק מחושב הזמן תפוס על ידי בחדר האורחים (בדרך כלל לערך שצוין מחיר רשימה של "מעל המדף"). שים לב כי במקרה זה, ההכנסות המוכרות והרשומות החשבונאיות לא, כי זה מילא את כל הדרישות שנקבעו על ידי סעיף 12 של PBU 9 / ארגון הכנסה "99". באופן דומה, חשבונאות מס. לדברי בפסקה 3 של סעיף 271 של קוד מס עבור התמורה ממועד המכירה של קבלת הכנסה יהיה תאריך שירותים שניתנו, שנקבע בהתאם לסעיף 1 של סעיף 39 של קוד המס, ללא תלות בפועל קבלת כספים האחראי שלהם. בתורו, בס"ק 1 לסעיף 39 של קוד המס קובע כי יישום של לשכת השירות יועבר על בסיס reimbursable הבעלות על השירותים משלם אדם אחר. המלון מנהלת חשבונות או שירות צריך להכין את החישוב הכלכלי (חישוב), מספר החדרים. חישוב זה יעזור רואה החשבון במקרה של מחלוקת עם רשויות המס כדי להוכיח כי העלות של קרן חדר (כולם או רק בחלק מהחדרים – זה תלוי במדיניות התמחור של המלון) כולל את עלות שעות בילה בחדר האורחים ללא עלות נוספת, כלומר, השירות היה סיפק האורח אינו חופשי. נכון לעכשיו כדי למשוך לקוחות כמעט שום מלון לא יכול לעשות ללא עזרה של סוכנויות נסיעות ומפעילי תיירות או מבנים אחרים כדי להרחיב את בסיס הלקוחות שלה במלון. עבור יש צורך לסיים את הסכם שנקרא גישור. עם זאת, בפועל, בחוזים למתן שירותים מלון התנאים בשילוב אופייני חוזה מתן פיצוי של שירותים, ועל הסכם הגישור. לדוגמה, הנושא של החוזה מתן שירותים מלון לבקשות קודמות של הלקוח (ישות משפטית). במקביל, בחוזה נקבע כי בעת ביצוע לקוחות על פי בקשת הלקוח משלם את המלון ועדת הלקוחות של 10% מהעלות מספרים ללקוחות הלקוח. מתן שירותים לכל לקוח אינו חוזה מלון שסופקו. או כמעט באותו מצב, כאשר החוזה קובע כי המלון מספק שירותי החברה לינה שיעורי חברות באותו זמן עלול לשלם עמלה התגמול של החברה בשיעור של 10%.

כתוצאה מכך, לא ברור: המלון מספק שירות לחברות (לקוחות) למקום או חברה (לקוח) – המלון בחיפוש אחר לקוחות. על פי סעיף 779 של הקודקס האזרחי של חוזה פיצוי הקבלן לספק שירותים על פי הזמנות של הלקוח לספק שירותים (לבצע פעולות מסוימות או לבצע פעולות מסוימות), והלקוח מסכים לשלם עבור שירותים אלו. על פי סעיף 990 של הקודקס האזרחי של הסכם עמלה, צד אחד (הוועדה) יחולו, מטעם צד אחר (המנהל) תמורת לעשות אחת או יותר עסקאות בשמם, אבל על חשבון הקרן. בשל העובדה כי חשבונאית חשבונאות מס על פי חוזה עבור השירות עמלה חוזה שונה, אתה צריך להבחין בבירור התנאים השוררים אמנות אלה. לפיכך, על פי חוזה עבור שירותי המלון משקף את הרווחים על בסיס כל החדרים התפוסים בפועל על ידי הערך באה לידי ביטוי בחוזה. במקרה זה, בתשלום של הסוכן לא שולם. על פי החוזה של המלון (סוכנות) הוועדה משקף את ההכנסות מבוסס על העלות של חדרים, שהוגדרו סוכן החוזה (החברה) עם הלקוח מבוסס על דו"ח של החברה. על בסיס דו"ח זה אושר על ידי הסכום ששולם על ידי החברה לתגמל את למציאת לקוחות. העדר דיווח, בדרך כלל היא בעיה רצינית ב המאשרת את סוכנות מלון כמויות אגרה, ואילו נוכחותה הוא במפורש בסעיף 999 של הקודקס האזרחי. לפי סעיף זה, הביצועים של הוועדה מחויבת בקשה להגיש לחשבון המנהל ולתת לו את כל זה התקבל על ידי החוזה עמלה. המנהל כאמור, לאחר התנגדויות הדו"ח, חייב לדווח עליהם הוועדה תוך 30 יום מיום קבלת הדו"ח, אם ההסכם בין הצדדים מספקת אחרת. אחרת, הדו"ח בהעדר הסכם מועבר. לכן, אם החוזה לא מותווה בבירור התנאים הנוגעים לחוזה השירות הסכם עמלה, מלון היא תמיד סיכון של דחייה על ידי רשויות המס בהוצאות להפחית מההכנסה החייבת, סכומי העמלה. במצב זה המלון ניתן לאף אחד חוזה להבחין בבירור את הקשר ואת התנאים הפיננסיים של החוזה מתן פיצוי של שירותים ודמי, או לעשות שני הסכמים (האחרון, לדעתנו, עדיף). בנוסף, כדי למנוע מחלוקות מצבים עם רשויות הפיקוח צריך להיעשות על הטקסט של אמנות, בדומה לעיל, אם המלון משקף מוקלט שלהם כמתווך, את השינויים המתאימים. בפרט, הנושא של חוזה חייב נוכח בהתאם לדרישות שנקבעו בחוזה עמלה או הסכם סוכנות.

לדוגמה, נושא החוזה רשאים הצדדים לקבוע את הדברים הבאים: "החברה יקבע, מטעם המלון שכר החוזה עם צדדים שלישיים למתן שירותי מלון במחירים המפורטות בנספח להסכם זה, מטעם עצמו, אבל על חשבון המלון. " לפעמים, על ידי מתן חוזה במלון שירות לקוחות המלון משלם בונוס או פרמיה על מה הם תנאים מסוימים הם נפגשו (לדוגמה, נבחר מספר מסוים של לילות במחיר הנקוב בחוזה). עם המוטיבציה הזו מתאים ישולמו לא בונוס, ולתת הנחה מן העלות של שירותי המלון עבור אותו סכום. גישה זו ימנע את עלויות עבודה נוספות עבור הניירת, כמו גם בעיות אפשריות לגבי חוקיות להפחית את ההכנסה החייבת במס עבור הוצאות המלון כבונוס. התרגול הנ"ל לשלם בונוסים שחולק ארגוני מסחר, כאשר על מנת לגרות את פעילות הקנייה, מכירות לתמוך ולפתח המכירות בארגון הוקמה מערכת של בונוסים מפיצים. לטענת רשויות המס, כפי שבאה לידי ביטוי, למשל, במכתב UMNS רוסיה במוסקבה ב 18 פבואר 2004 N 26-08/10738 'ב מס הכנסה ", בצורה של הוצאות בונוסים תמריץ מוצדקים כלכלית המיוצר על ביצוע פעילויות שמטרתן יצירת הכנסה. תיעודי ראיות עלויות כזה הוא נוכחות בתנאי החוזה על תשלום דמי הביטוח, ותחזוקה של כל הנתונים הדרושים כדי לקבוע את סכום הפרמיה ותנאי התשלום. בנוסף, בתנאים של הענקת, המפורטים בהסכם, הצדדים אמורים לחתום על הפרוטוקול, אשר מציין את כמות הסחורות שנרכשו במהלך התקופה הרלבנטית, וקובע את גובה הפרמיה. במקרה זה, עלויות אלה עשויות להיכלל הוצאות אחרות הקשורות הייצור והמכירות. עם זאת, סבור בא לידי ביטוי ביחס לארגונים מס המכירות לעבוד עם מפיצים. עבור מלונות בפועל זה עדיין לא נפוץ, ולכן הם צריכים להתחרות עם המס על ההצדקה הכלכלית עבור הוצאות כאלה. בפרט, ניתן את השאלה הבאה. תחת חוזה עם לקוח כי המחירים נמוכים מאלה במחירון "על המדף", כלומר המלון סיפק למעשה הנחות ללקוחות עסקיים. אז בשביל מה צריך לשלם בונוס? ההצדקה הכלכלית של הוצאות אלה שנקבעו לפי סעיף 252 של קוד המס, יכול כמובן להיחקר רשויות המס. במקביל תשלום המענק תמריץ ייחשב ללא ספק מבחינה כלכלית אם מחירי שבו המלון מספק שירותים ללקוח להתאים את המחירון "על המדף".