מנהיגות וחדשנות

"אנחנו צריכים להיות מונחה על ידי חזון העתיד, במקום נדחף על ידי הבעיות של המנהל" מ השבטים חברות מצליחות בהחלט בתרחישים המסחר הנוכחי מאופיינים על-ידי הצגת כל הזמן מוצרים חדשים, תוצאה כי ניהול שלה כבר מסוגל לפרש את הדרישות של הצרכנים, מגמות חדשות המתרחשות בשוק בו חדשנות ממלא תפקיד חשוב מאוד. עניין שלנו כאן, ולהתעמק ניהול מה צריך להיחשב כפי שהוא מתייחס חדשנות, כיצד לתת צעד אל הפוטנציאל היצירתי שלהם באותו הזמן להניע צוות שלך, משאבי אנוש המעורבים זה. א. מייקל מערבה; ג'יימס ל' Farr מרמז שחדשנות היא הרצף של פעילויות על-ידי אשר רכיב חדש מוחדרים יחידה חברתית מתוך כוונה התועלת היחידה, חלק היא או על-ידי החברה כולה. הרכיב לא צריך להיות לגמרי חדשה או לא מוכרת לחברים של היחידה, אבל חייבת לכלול שינוי הוסברו או אתגר בסטטוס קוו מסוימים". ויקיפדיה, לנו מביא, חדשנות היא היישום של רעיונות חדשים, מושגים, מוצרים, שירותים ושיטות, מתוך כוונה להיות שימושי עבור שיפור הפרודוקטיביות.

מרכיב חיוני של חדשנות היא היישום המוצלח שלה באופן מסחרי. לא רק ממציאים משהו, אך, לדוגמה, הזן בשוק כך אנשים יכולים ליהנות ממנה. חדשנות דורש מודעות ואיזון לרעיונות תחבורה, שדה דמיוני או בדיונית, בסטודיו, יישומי. לחדש מגיע מ- innovare הלטינית, כלומר מעשה או אפקט של innovate, להיות חדש או לחדש, להציג את חידוש. חדשנות היא יצירת ' או ' חפש ' רעיונות, בחר אותם, ליישם אותם, למסחר אותם. המקור של רעיונות הוא המחקר, הפיתוח, תחרות, סמינרים, תערוכות או ירידים, הלקוחות, כל עובד של החברה היא ספקית פוטנציאליים של רעיונות חדשים הפקת קלט לתהליך של חדשנות.

התהליך צריך להיחשב בתוך תהליכים עסקיים של חברה של ה חדשנות שמכסה הדור של רעיונות, באמצעות בדיקת הכדאיות עד שיווק המוצר או השירות. רעיונות לפנות לפתח או לשפר את המוצר החדש, שירות או תהליך. מוסיף לנו, חדשנות בעסקים מושגת בדרכים שונות כעת משגיח על מחקר ופיתוח "פריצת דרך החדשנות". אבל חידושים יכול להתפתח על-ידי שינויים רק בתרגול עבודה, על-ידי חילופי שילובים של ניסיון מקצועי, בדרכים רבות אחרות. חידושים יותר רדיקלי, המהפכנית נוטים באים מ r & d בעוד מצטבר יותר נוטים מגיחים תרגול אך יש חריגים בכל של שתי מגמות אלה. בשני המקרים, החידושים הם מתועדים ומוגנים על-ידי פטנטים או סכימה קניין רוחני אחרים. למעשה, לפי מייקל פורטר רמת החדשנות של האזור יכול להיות מוערך מספר פטנטים שנוצר. נלקח בחשבון, כי פיתוח ארגוני זו קשורה קשר הדוק עם מנהיגות המופעל ומנהליהם, אך באותו זמן, התפתחות זו מסתמכת על יכולת החדשנות כי ניתן לבצע אנשים אשר מאפשרים את קביעות של הארגון בזמן. זה נכון מאוד כאשר נוסף, מציין כי יש יחסים נפלאה בין חדשנות עם ההנהגה המנהלים הנוכחיים, לפועל למרות שהם שונים המושגים לגעת איכויות שונות, עם זאת, אין אפשרות להיות מופרדים אחד מהשני. על מנת לפתח תרבות חדשני בחברה, זה הוא תנאי כי מנהלי ההתקנים שלהם כדי להפוך למנהיגים. כאשר המנהיג innovator אמיתית, החברה מייצרת סביבה תורמת כך כל אחד יכול להציע שינויים, במקרים בהם אלה המתאים לקחת אותם קדימה. ארגונים שיש להם סוג זה של מנהיגות, מנהלים חדשניים אשר מדגים את זה באופן קבוע, הם מסוגלים להבטיח החברה תחרות טובה, הפקת פרודוקטיביות מעולה ולתת דרך מוצרים חדשים אשר יכול להוביל לדרישה זו הוא קפא חיובי עבור חברה המציעה אותו. יכולת החדשנות של המנהיגים היא מפתח כדי להתחרות ביעילות. עם זאת, הוא אומר, כי יכולת זו היא משהו שיש על-ידי אנשים לא כל בתפקידי מנהיגות פורמלית. אתה דרך לתת לו רטבים לסלט זה עניין חדשנות, אשר באה לידי ביטוי בגלוי, מעל לכל, מניע אנשים, עובדים גם ליצירת חדשנות, ניהול צריך להעריך אותם, עליך לשקול אותם כאשר הם מאמינים כי הם מועילים. מנהלים חייב להיות מסוגל לייצר החידושים הצורך, למרות שיש מנהלים של המנהיגות המסורתית. אם אנשים אשר נוטה לכיוון מה חדש, מי יכול לתת תמיכה בכל זמן נתון אלה אנשים אשר מוכנים לשנות דברים לעתים קרובות הם עובדים בתפקידים אחרים של הארגון נגד רצונו של הבוסים שלהם, זו יכולה להיות מושגת. הבעיה מתרחשת כמו רמות של ניהול החברה מחויבים לצרכים של שינוי. ניהול לשקול מה מייצג חדשנות להגיע שלו, שהיא יכולה להפיק כדי בסוף ללכת המחדירה בארגון כלפי תרבות ארגונית מקדימים המעודדת צוות להציג את הרעיונות שלהם, דעות לטפח אווירה טובה ומעודדת, כי חדשנות עשויה להוביל תוצאות חיוביות עבור כל. שנאי מנהיגות או intraemprendedor המאפשר תרבות חדשני, מסוגל להיות למדו או מפותחים, הוא הקובע את הסוג של תרבות שיש לבצע.