מצב ביטוח פנסיה סטטוטוריים

מערכת ביטוח בהרפובליקה הפדרלית של גרמניה מורכבת – חמש עמודות מספר אחד הוא ללא ספק הביטוח פנסיה סטטוטוריים. ניתן לראות – בקפדנות אינו קיים, אבל רק באופן זה נקרא תשלום בתי הארחה בחוזה inter-generation כביכול. חוזה inter-generation הברית כוח האדם של ההיום עם תרומתם לתוך הפנסיה לשלם את הפנסיה אותו חודש עבור החודש של הגמלאים של היום. אם כוח העבודה האזרחי של ההיום קיבל פנסיה שנים או עשורים מסוימים עצמו, שוב – בעתיד כוח העבודה האזרחי או הילדים של היום שלנו לשלם על כך. כל דור עבודה עבודה כל כך משלם הפנסיה עבור הקודם הפעל מקבל פנסיה שלה מהדור הבא. פשוט, אך – עדיין מערכת עבודה טובה –. מטרת בפנסיון להיות, עם זאת, ברור לכל: היא צריכה גידור לחיים עסוק, הגיל, יצירת נעימה.

שעות עצמו סיוע הגמלאים לקבל שלהם מאוחר יותר פרישתו עבר גיל עצמו בכל חודש מקצבת פנסיה ביטוח ששולמו, ניתן שלהם סכסוך ישן מבלי לעבוד עד הסוף. לכן הוא מבטיח את קיומו של כל – בודדים לא משנה אם עשיר או עני. ביטוח פנסיוני הוא – וימשיך אותו – כל כך באמת המספר המוחלט כדי להקל על אחד של קופות ביטוח, המבטיחים את החיים של דון אנשים גרמני. לא בלי סיבה, גרמניה נחגג כאחת Sozialstaate ברחבי העולם. כדי לשמור יציב את התשלום של פנסיונים, עליה לשלם סכומי פנסיה איזון בין האוכלוסייה הם נמענים – ופנסיה של –. יוכלו לשלם הפנסיה החודשית retiree, הצורך שלושה עובדים חצי.

כאן טמונה הבעיה בעתיד. על-ידי לידה נופלים קצב האחרון כמה עשורים, תוחלת חיים גבוהה יותר מעשר או לפני 20 שנה היחסים בין העובדים לבין הגמלאים משנה יותר. כך, brainiacs יש כעת המחושב אשר 3 tithes השנתי של רק שניים עבודה – בוא הגמלאים האפקטים תבחין היום. מכיוון שבו לפני עשר שנים בגיל הפרישה היה 60 שנה, שם הם כעת 65 בקרוב אולי אפילו 67 –, בשמירה על תשלומי פנסיה. למרות העובדים – היום, מחר – צריך לעבוד יותר כך הם קיבלו עדיין אין פנסיה גבוהה יותר. מומחים כבר מומלץ בנוסף להבטיח ככל האפשר עם פנסיה פרטית או ביטוח חיים הבירה. רק לחשוב, לדוגמה, פנסיה Riester, שתומך מבחינה כלכלית של המדינה. מי לא מספיק חיים ההחזרה, אשר אמור להתמודד חיים באנגלית, מקושר על-ידי יחידת ביטוח חיים עם ערכת הנושא. – בו יגרום להזחה של תנאי תוכניות פנסיה, פרישה, ברור, אבל הדגש הוא על הסערה.