סוסים

אנשים רבים אוהבים בעלי חיים. כמה הם מעוניינים בכלבים, חתולים, אחרים יש עניין סוסים. להם נמצאת חוות סוסים שלא ניתנת ההזדמנות, בעלי חיים זה מזה להגדיר לעצמם לדעת שהם להגיע. בדרך כלל נשים צעירות או נערות המעוניינים סוסים. סוסים מגיעים סוג של ungulates באתר מזדמנות. הם בדרך כלל חזקה מאוד בעלי-חיים, גם עם בעלי החיים החזק ביותר.

יש להם הארוך השוואה במונחים של ראש גדול. רבים של מינים, גזעי נבדלים בעיקר בגודל ובמשקל. סמל הסוס הוא צפוף, קצר. ב הראש, הצוואר, סוסים רבים בעלי שיער ארוך, ומסודרים. הפרסה חשובים עבור סוסים, הם להגן על הסוסים.

הראש מצויר רב, העיניים היסט והעברתם יש חדה האוזניים נייד. סוסים כמו לחיות בשטחים פתוחים, במידת האפשר יש לשמור גם כך. כמו ב סוואנות, שיחים, שבו עדיין העדרים לעיתים חינם ניתן לקחת. מכיוון סוסים „Nachtschwaermer“, פוגש לעתים נדירות ביום בעדרים גדולים. גזעי רבים הובילו את בעלי החיים זכר. הגזעים האחרים, הסוסים הנשי הצגת את העדר. התקשורת בין הסוס פועלת מחוות כביכול, המיקום של האוזניים או הזנב. לפעמים סוסים לתקשר עם צלילים. הם בעיקר אוכלי הצמחים. העולם של סוסי פרא הם טורפים גדולים כמו החתוליים, צבועים חיות הבר טורפים אחרים. אתה יכולים להגן על עצמם טוב עם זאת העור על ידי בעיטות עז עקיצות ובהתאם החיה, הסוסים יכולים לרכוב במהירות ולכן נמלט התוקף.