סמיילים

כולם יודעים זאת, הקטן, בדרך כלל סביב שלטי פנים פחות או יותר יוצאי דופן. בטלפון, הם לעיתים קרובות מכונים (-: או)-: גם;-) כפי שהוזנו: סמיילים. המונח מגיע באנגלית על-ידי „Smile“, אשר יתרגם „Laecheln“. סמיילי מחייך תענוג כל ילד מה מקבל סמיילים פופולרי בצורה של בולים או מדבקות עבור חריצות ביצועים עבור שיעורי בית או עבודה אחרת-בית הספר. שם הם „Punkt של נקודה פסיק, Strich“ כעת לא פשוט כמו בסגנון המסורתי של „Mondgesicht“. לא, הרבה מאוד סוגים בודדים ביישומו.

כעת הם זמין לא רק יותר סטטי צהוב עגול מחייך או עצוב פנים, לא, יש הרבה גם גרסאות מונפש, שיכול להיות מאוד המקורי או מצחיק. לא משנה אם הוא סמיילי להתמודד עם גלגול עיניים או הלשון החוצה gestreckter, עמיתי מצחיק קטן זה לקחת התעלולים שלהם לא רעה. ביצוע טוב אם אתה להודעה שלו רוצה להביא רגשות צ'ק או בהודעה אחרת, כגון סקייפ, icq או msn. הם בברכה כל אדם, משום שהם מעוררים תמיד חיוך. וזה לא רק במקרה אחד רואה סמיילי עצוב דשנה, אך גם אחד המאיים עם האצבע או „Zwinkerer“ ב סמיילי מתח-מה שהם ניגוב הזיעה על המצח או פרצוף עם הילה.

הנה „Gesicht“ תואמים שנמצאו עבור כל מצב רוח. יש לומר דברים רבים לא עם מילים, סמיילים עזרה עבור דברים לא נעימים עם „Sorry Smiley“, או אם אתה מעוניין להביע שאט נפש או כעס. עם סמיילים, appalls לא האמין כל כך כאילו אחד התקפות אדם עם מילים. סמיילים לבטא את מצב הרוח של הסופר מבלי להפעיל התקפה אישית על המטופל, גם אם אתה משתמש של הפרצוף המחייך עם אגודלים מצביעים כלפי מטה, הביקורת לא כמו כל כך קשה נתפס. עם זאת, כל אחד מאיתנו מקבל ניס, מחייך, אלא händeschüttelnden או oben“ „Daumen – סמיילים. אנו מצפים שוב ושוב אם מישהו מבטא אהדה שלו או את רצון טוב עם סמיילי נחמד.