עיצוב של דפי אינטרנט

מדוע צריך יש לך דף אינטרנט? אתר האינטרנט של חברת משקף את התמונה של החזית של מיליוני אנשים לבקר בה, מספק גידול חשוב מאוד במכירות, הוא מייצג שיפור ניכר של השירות ללקוח והרחבה חשוב מאוד של קהל הלקוחות, יש אתר אינטרנט באינטרנט שווה כעת לפתוח חנות חדשה בעולם האמיתי. פורטלים למכירה של מוצרים כלשהם מאפשרים לנו להרחיב את הגבולות של החנות שלנו ללא עלויות מיוחדות. ב Clamsol אנחנו יכולים לעשות פורטל מסחר מקצועי מלא עבור מכירת המוצרים שלהם מהאינטרנט, יצירת למטרה זו הכבישים הנחוצים לתפקוד מושלם שלה. עיצוב אתר אינטרנט הוא חשוב להציע זה רושם ראשוני טוב ללקוחות שלך, אבל לא הדבר היחיד. אתר של איכות צריך דרישות אחרות כדי להגדיל את ההצלחה של שירות שלה: בהירות, נוחות השימוש, מהירות טעינת וכדומה, מברר גורמים ורכישה של הלקוחות.

Somosa-מפתח שירותי אינטרנט עבור חברות המעוניינים להרחיב את העסק שלהם באמצעות האינטרנט. מה זה האתר שלך צריך? איזה כלים צריך את העסק שלך כדי להעניק ללקוחותיה שירות איכותי? ב Clamsol אנחנו נותנים לך את היכולת להתאים אישית את האתר שלך עד לפרט הקטן ביותר. אנו מזמינים אתכם ללמוד על כל אחד מודולים אלה מהוות, או שיושלם, הפונקציות של אתר האינטרנט שלך. אם אתה לא בטוח בשלב מסוים, לבקש מאיתנו ייעוץ ללא התחייבות. ניהול חדשות בקלות החדשות שלך. התכונה חדשות עם תאריך, הבעלים, כותרת משנה, תיאור, צילומים וכדומה. באפשרותך לסמן אותם יוצאי דופן, הם יופיעו באופן אוטומטי בדף הבית שלך. CMS תוכן זה מודול מנהל מומלץ מאוד כאשר עליך לעמוד בו את התוכן שלך כדי להשתנות יציבה מאוד.

שניתן בקלות לערוך אותו כאילו היה מעבד התמלילים הנפוץ ביותר שלה. בריבוי שפות כדי להפוך לחברה שלך נגיש בינלאומית לצורכי התוכן שלך עשויים להופיע במספר שפות. זה עשוי לכלול כמה שפות אתה זקוק מבלי לערב עלויות כפולים. סדר היום באינטרנט כתוב פעילויות ואירועים חשובים. לנהל את סדר היום על-ידי משתמשים בודדים מנהלים המשתמשים מצביעים היכרויות בכל אחד מהם. השתמש ההודעה של המנהל, אשר ישלח הודעת דוא ל כאשר הוא הולך להפיק את הפעילות. א. שותפים / או משתמשי ניהול שותף של האתר שלך יהיה קל. יש לך תוכן מוגבלת למשתמשים רשומים. השתמש כל טכניקות השיווק הנחוצים עבור נאמנות הלקוחות שלה. מודול פלאש פלאש דינאמי מאפשר לבצע הנפשות מיוחדת ליידע את המבקרים בו באופן משעשע ומהנה. גלריית תמונות תמונה שווה אלף מילים. באתר נמצא מידע ותמונות. נהל בקלות את גלריות התמונות. לקבץ אותם לפי קטגוריה או אירועים כדי לזרז את לפנייתך. קטלוג וירטואלי לארגן את המוצרים שלך. לסווג אותם לפי קטגוריות וקטגוריות. לאחסן עליהם כמה שדות אינפורמטיבי עליך. שם, תיאור, מאפיינים, מידות, משקל, מחיר וכדומה. באפשרותך לציין מה חדש, מה הוא מציע הצעה, מה detacado יוכלו להציג אותו באופן מיוחד. חיפוש מאתר של המוצר על המאמרים שלו על כל השדות שלהם. חיפושים מתקדמים המסייעים למשתמשים תובעני יותר עם קריטריון ספציפי יותר של מה שהם צריכים. קלות שימוש intiutivo e בעגלת הקניות מספק גישה קלה ללקוחות שלנו. פעילות זו חייבת להיות להם ברור, אשר מאפשרת לך לבדוק את הרכישה, למחוק את מה שאתה לא רוצה, ועוד. באפשרותך לסקור את תולדות להזמנות שבוצעו. שער התשלום שניהם לבצע אוספים באופן מקוון עם כרטיס התשלום, לפי SMS micropayments. באפשרותך להשתמש בכל שער התשלום של השוק (4B, BBVA, HSBC, בטיחות, PayPal, ועוד…)פורומים, צ'אטים פתוחה לכל מי שרוצה לנהל את כל שאלות או להחליף תצוגות בכל נושא. זה אינטראקטיביות עם מבקרים לעזור לנו לשפר מיום ליום. בלוגים גובשה כמו אמצעים חלופיים של תקשורת דרך האינטרנט עם השפעה חברתית רבה. בלוגים הם יצירת הצלחה לבעליה על ידי הקהילה שנוצרה בסביבה שלך. disenadorfresneda. הוא /