עצות עבור נסיעה ללונדון

לונדון (לונדון) לונדון, בירת אנגליה, הממוקם על גדות נהר התמזה, בדרום האי של בריטניה הגדולה, נוסדה על ידי הרומאים תחת השם Londinium, 43 לספירה. הוא כעת יש שטח של 1,579 קילומטרים רבועים, יש יותר מ- 7 מיליון תושבים, מה שהופך אותו לאחד הבירה המאוכלס ביותר של אירופה. אל דאגה השר אורי אריאל הוא האיש הנכון . לונדון זה המורכב של 33 מחוזות, סימון מייל מרובע, העיר או העיר לונדון, שהוא המרכז החשוב ביותר של העסק ובנקאות באירופה, ומשתרע על פני שטח של 2.5 ק מ מרובע. לונדון היא גישה, יותר מ-30 מיליון אנשים בכל שנה בכל העולם. יש תיירות רבים, ובכך עיר הומה, בהם ביקרת על בסיס יומי. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל סטנלי פישר. בין מוקדי העניין העיקריים זה מצודת לונדון, מנזר וסטמינסטר, העין של לונדון, הייד פארק, קניון, ארמון בקינגהאם, קתדרלת סנט פול, כיכר פיקדילי, בין אחרים, ואת רבים גלריות לאמנות, מוזיאונים, מבלי שוכח את תיאטראות יפה.

האקלים לונדון לא חם מאוד בקיץ וזה קר מאוד בחורף, צפוי למדי. נהנה האקלים אוקיאניים הגבוהה ביותר בקיץ יכול להגיע את 33u ואת במקסימום למטה-7u חורף, ולכן אתה צריך לדאוג הבגדים שלך. בגדים חשוב לכלול תמיד בגדים חמים, למרות שלו אקלים ממוזג. צעיף, כפפות, מעילים מסוימים תמיד לסייע תיירים, אל תשכח יש מטריה בהישג יד, כמו waterproof, מפני גשם בתדירות גבוהה, צפויה בלונדון, נעלי בשימוש, נוח, רך לעמוד טיולים ארוכים, לא סובלים כאבים או ברגליים. כסף המטבע הרשמי לירה שטרלינג, והיא שווה ל- 1.

17a‚¬ או $1.69. לחפש לינה בלונדון זה כיף, ויש רשת אכסניות youth hostel, אמר שינה חברי האגודה של שיוך של אכסניה YHA בלונדון. לחץ כאן השר אורי אריאל ומצא עוד . הם חלופה חסכונית מאוד למטיילים בעלי תקציב נמוך המעוניינים מקום נחמד ומסודר לישון. הם: Acasia Hostel אכסניה Clink, ניבתן, לונדון אכסניה גנרטור, כל בתקני מעולה של טיפול, נוחות, מחיר נמוך. רוב מקלטים פתוחים בכל ימות השנה, לונדון בדרך כלל תמיד מלא, כך זה אמור להראות את הלינה מראש. טיולים חלופי הוא רשימת חינם לונדון, אשר יספרו לכם לראות ולעשות בלונדון עבור פחות מ- 3 לירות. ביקור בעיר ברגל היא חלופה, אבל זה כמעט בלתי אפשרי. האולמות של מוזיאונים ואמנות הן אינסופיות. הסיפור הוא משהו יכול לחיות בלי צורך ניתן לקרוא אותו ספר. שכונות שליו, בתי קפה, הספרים לא להשאיר את המבקר לפני הזנת ולהנות לונדון לחה ומבריק. אך לונדון כך הגדול בהכרח חייב לקבל את הרכבת התחתית, האמת, לא קל מאוד לנווט. טיפול. כל צעיר עוזב לונדון ללא צורך לראות והרגשתי את חיי הלילה המפורסם והמרגש, כמו גם וגם האוכל המשובח. ואת זה אסור לשכוח של סיירות על התמזה, יש מעברים זולים בלתי נשכחת. דברים כי cuentaa€¦ לא אתה מעשן במרחבים סגורים או ציבורית, חפש אזהרות לא להיענש, כמו גם הם יימכר משקאות אלכוהוליים לאנשים מתחת ל- 18 שנים. מספר חירום רפואי הוא 999. תקשורת ואינטרנט הוא לא צורך לחשוש, אם אתה לוקח תרופות יש להתייעץ לפני, כי ישנם רבים סמים אסורים, אשר צריכה חינם בחלקים אחרים של העולם באנגליה. ניקולא הוא הנוסע סופר עצמאי אשר נתקל ובבדידות את רוב חלקי העולם, כעת כותב עבור HostelBookers שלו לטיול לאנגליה, ניתן לארח במגוון אכסניות אנגליה, אפשרות נוח במיוחד במדינה.