ערוץ טלוויזיה קולומביאני השלישי

הערוץ קולומביאני השלישי: מטבעות, bickering על-ידי: חוויאר סנטמריה הוא פותח הדיון על הגעתו קרובה של השלישי ערוץ פרטי קולומביאני, הרבה מדבר ו כותב בהקשר זה, אך אולי מה לצופים קולומביאני בלתי צפויות והאנרגטי ביותר הוא נושא בזמן שהתוכן יהיה ערוץ זה. כעת לשמוע המולה של מציגי טלוויזיה השואפים הערוץ השלישי שלא נראה כלל אל השניים הנוכחי. אין יותר אופרות סבון, וגם לא המציאות, לא יותר סרטים הישן חוזר, ולא רבים newscasts, לא יותר ולנסיה מריו Jota, ולא Orjuela הרנאן, שבת אין יותר שמח, לא עוד הורים וילדים. כן כדי תוכניות תרבות, מקומות של תחקיר עיתונאי, סדרת יוניטרית מיני סדרה, לאומיים ובינלאומיים, אל החללים מוסיקלי הוראה בעלי חיים ותכניות עשה על המטבח, על תוכניות מדע שנעשו במיוחד עבור ילדים, הם אלה חלק המוזרויות מבחינת התוכן קולומביאנים קריאה עבור היא ערוץ פרטי שלישית קולומביאני. אבל כי אם זה הערוץ השלישי מברך את האות של המולה בלתי צפויות לצופים קולומביאני האם יהפוך לטווח קצר במספר אחד?.

באופן אישי, אני בספק, מהסיבה הפשוטה שהם על-ידי בקשות אלה השיניים, מכיוון לומר כי אנחנו כבר על הכתר של אופרת סבון כמו הרבה, אלה לא מפסיקים להיות המועדף של אלה מציגים קטן אותו הם אלה melodramas היוצר דירוג יותר, שוקלים אותו מי למרות אותו. רק בשביל בדיחה, אם ביום מן הימים Jota מריו ולנסיה היו פוטרו הטיל וטו על ידי ערוץ זה עובד, אינו מתאים ספק כי בזכות ביטוי הגדול של ההמונים פופולרי ברחבי הלאומי, חביבם של אלה שטויות בבושת פנים, אנימטור מספר אחד רציני קולומביאני הטלוויזיה שכרה באופן מיידי על-ידי ההוראות של הערוץ השלישי, עד אחר שבו הוא כבר עבד, לקרוא לו שוב. דבר דומה יקרה ביום שבו לתת סוף הוגן שתי תכניות טלוויזיה קולומביאני, בדומה הוותיק לגבריותו, שהם יכולים גם לא חושבים, מיד יחזיר לאוויר בזכות פעולה tutela שהוקם על-ידי אנה ויקטוריה Beltrán, לואיס אדוארדו Motoa, El פלאקו Agudelo על הפרת הזכות לעבוד. A מוסיקלי שונה המופע המפורסם של הכוכבים, האם סביר מאוד לא דבר להתמודד עם הניסיון של סמל זה טלוויזיה הז'אנר כמו דון חורחה Barón, שעובדים למרות העובדה כי אף אחד צאצאיהם עומד לקרות שלו בלתי נלאה טלוויזיה, ליום החסר, להיות סמוך ובטוח שיהיו לו כפיל כי ימשיך לתת בעיטה מזל המפורסם מושך agüita pa´ שלי אנשים. לבסוף, ולא עבור שק אותם יותר סיבות לעזוב ללא בקשות פראי של הרצפה כי כבר הופכת בלתי צפויות לצופים קולומביאני, אך אם יש לי אותם קצת מוזרה תכנות המלצות, כי אולי עלולה לגרום: 1) תוכנית התרבות של chirriado מאוד בראשות וממשלת השלושה המונות הרופאים אלברטו קאסאס סנטמריה, Néstor ארמנדו Alzate וחברו חואן מנואל Serna, דנים אודות המצב הנוכחי של המדינה, פוליטיקה קולומביאני, היסטוריה לקול פאיסה arepa santafereño שוקולד.

(2) תוכנית של קריאולי ומאכלים בינלאומיים הציג ו בוים על ידי קרוז קרוליינה, אנה קארינה סוטו ו נטליה פריז. עם אורחים מיוחדים כמו Rochi סטיבנסון, אנדראה Serna מונקאיו Angély בין היתר. (3) תוכנית בשם מפורסם ועשיר ממוקד כדי בלעדי ציבורית, הופק בחסות חוליו סאנצ'ס כריסטו, Noemí Sanín, Castaño פילאר, המוקדש מראיין מיליארדרים על פני כדור הארץ, מדריך של הוט קוטור ותג לנשיאות, כמובן רק עבור אנשים עם פלוס IQ של אולטרה ומזל בלתי יאמן. (4) מיני סדרה בשם אמארה כדי יידיש, בהתבסס על עדויותיהם של ספר שנכתב על-ידי fulana שהיה גינו, vilified, אהב שנוא על-ידי כמה אנשים, אשר השתמשו בו ולאחר מכן שטף את הידיים שלהם, אם הם ראו אותו, עכשיו שלא יודעים. יצוין כי מיני סדרה זו עשויה להיות גזוז או הטיל וטו אף-על-פי העלילה שלו ותווים שלה הם בדויים. (5) תוכנית משפחה בימוי: נשים: איך להיות אמא טובה המיוצר על ידי פאולה אנדריאה בטנקור, שהוצגו על ידי מארוול. (6) מיניות מעולה מדריך: תכנית חינוכית הפיק, ביים, שהוצגו על-ידי Amparo Grisales, נורייגה ליידי, בהשתתפות מיוחדת של קרלה ג'ירלדו, קרלוס ג'ירלדו. (7) אדיבות, נימוס: שטח מונע על ידי מרטין דה פרנסיסקו ו דון Jediondo, עם חסות בלעדית Merceditas Baquero ואת חרארדו דה פרנסיסקו, עם הפקה אקזקיוטיב מרגריטה רוסה דה פרנסיסקו אורוסקו Verónica. אם אתה קורא חבר יש עצות תכנות נוספות עבור ערוץ הטלוויזיה השלישי ב קולומביה אל תהססו לכתוב לי, אולי אנחנו מושגת כי היום הם רק כוונות לשינוי, להפוך את המציאות, לא יותר של אותו!.