קניות במילאנו!

מילאנו היא גן עדן לאוהבי הקניות. כל הסמרטוטים זה שחלמת עליו אי פעם הם בעיר של אופנה. מילאנו היא מקום הולדתו של העיצוב. . זה גם ספינת הדגל של חנויות רבות של מעצבים נהדר כמו ארמאני, דולצ'ה & Gabbana, ורסאצ'ה, Krizia, מיסוני, לארמנג'יליו זניה, מוסקינו, מילה Schn ובגדים Trussardi, בין היתר… אם אתה טעם טוב של סגנון, תפס את הטיסה הראשונה למילאנו ולך ישירות אל Quadrilatero d ' oro כביכול או מרובע הזהב. הזהב מרובע נוצר על ידי (Via montenapoleone), פיאצה פונטנה, Via Manzoni סנט'אנדראה ויה. סטס הינם אזורים יקרים יותר איפה הוט קוטור מרוכזים בעיר. לאחרונה מצאתי אצל רמי לוי אוזן קשבת .

לאורך הרחובות ארבעה הם היוקרתי ביותר בוטיקים הצג חדרים של העולם. האביזרים היוקרתיים המדהימות ביותר התכשיטים, הבגדים היפים ביותר, הזהב מרובע כל שבהם וראוותנות. תיירים רבים אסע למילאנו עם הרעיון הבלעדי של קניות. דרך (Montenapoleone) הוא הרחוב החשוב ביותר של מרובע הזהב. כאן תוכלו למצוא כל הבוטיקים הללו: גוצ'י, לואיס ויטון, פראדה, Tanino Crisci, ולנטינו, סלבטורה פראגמו, Tanino Crisci, קרטייה. פיאצה פונטנה הן חברות גדולות אחרות כגון סרג'יו רוסי, D & G, Krizia, Gianfranco Ferré, של טוד, טיפאני, Bottega Veneta, פראדה, Chopard או בולגרי. Via Manzoni מארח את שלטונו של ארמן, איפה יש חנות קונספט מרובה עם מסעדה יפנית משובחת, חדר הצג, קפיטריה.

סנט'אנדראה דרך תוכלו למצוא בוטיקים כמו ארמאני, שאנל, פנדי, הרמס, קנזו, מוסקינו, Trussardi או. אם אתה לא יכול להרשות לעצמו לשלם מחירים גבוהים כאלה, אל תדאג. ישנן חנויות במחירים סבירים יותר להתפשט סביב ארבעה רחובות החשובים: קורסו ויטוריו אמנואלה, בקורסו בואנוס איירס, דרך טורינו, קורסו די פורטה הנגישה. כאן תוכלו למצוא במפעלים פופולרי יותר כגון הציוד, זארה, H & M, וכו '. מחוץ לעיר העתיקה ישנם מאות חנויות, אשר מוכרים המעצבים הגדול של עונות בילה במחירים סבירים ביותר. לאלו המעדיפים את ההמולה של שווקי רחוב, מילאן לא רק ידועה והבוטיקים היוקרתיים. יש גם שווקים היקר שבו תוכל למצוא כל. השוק הגדול ביותר בעיר נמצא Papiniano ויה: כמה עמדות הם בגדים משומשים של מעצבים חשובים. יש שוק של עתיקות ב Via Fiori צ'יארי, שוק גדול, עם כל מה שאתה יכול לדמיין, מתוך ספרים, בגדים, דרך כדי מכשירי חשמל ביתיים. חנויות רבות פתוח 9:30 עד 13:00 ו- 15:30 עד 19:30, למרות כלבו להישאר פתוח כל היום. אל תישאר בבית! תפוס את כרטיס האשראי ואת נוסעת למילאנו כדי ליהנות החנויות הכי מדהימה בעולם. אם ברצונך לעגל את השהייה, להישאר ולהשאיר את הכיס שלך לנוח לפחות בלילה.