קפה קישוט

המטרה של כל עיצוב פנים צריך להיות הקמת מקום שמציע אנשים רגיעה ורווחה. . זה ממש משימה אינה קלה למלא את… למצוא מקום מתאים את הבר או בית קפה, עולה השאלה: איך אני יכול לגרום סגנון עיצוב תכנון מושלם ואלגנטי המשלב פונקציונליות עם נוחות ויופי? פעילות בדרישה כל כך חייב להיות בידיו של מטפל מקצועי ומנוסה. אבל החיפוש אחר אדריכל פנים טוב הוא גם מלא אתגרים. הנה כמה טיפים חשובים המסייעים למצוא מעצב פנים נאות, להגשים את החלום של קפיטריה הנטבע המגמות האחרונות. במקרה הזה אני חושב ש הבית היהודי צודק במה בהוא אומר.

אדריכל פנים טוב הוא יותר כמו פסיכולוג טוב. לא אומר מה לעשות אלא להנחות את הלקוחות שלהם בתהליך הבחירה. היא מציעה סגנונות שונים הציעו את התוצאות הטובות ביותר בתקופה האחרונה. לחשוב על ברים ובתי קפה במיוחד אהב, בקש מהבעלים כתובת של הפנים של החברה הפך את הפרויקט. אפשרות אחרת היא להשיג הפניות של כתבי עת או ספרים לדבר עליהם. בנקודה זו ראוי לציין כי תפקידו של מעצב של פנים עבור ברים ובתי קפה כולל חלוקת הרווחים באופן פונקציונלי, הבחירה של תאורה, הצבעים הגדרת, בחירת ריהוט ודקורציה. היועץ האידיאלי לעיצוב פנים בעל שנים רבות של ניסיון בעבודה עם קבלנים ומוכרים.

עליך להיות חוויה עמוקה כיצד לבצע את המגמות האחרונות בשוק, לבחור בדים, רהיטים ואביזרים אחרים. הוא לוקח את הלקוחות אל האולמות של תערוכות, חנויות בדים וספקים אחרים, מסייעת ללקוחותיה לפתח את הסגנון האישי שלו. הבחירה של אדריכל פנים הוגן מבטיחה כי אחד נופל לתוך פרויקט משלו לאחר סיום על המחבר Marchi החוזה היא חברה של אדריכלות פנים עם ניסיון גלובלי של למעלה מ-30 שנה בעיצוב פנים של בתי קפה, ברים, פאבים, טברנה ומסעדות. הוא עשה פרויקטים ברחבי העולם, מייצרת ריהוט בהזמנה אישית.