קרם שיזוף

אולי אתה רוצה מראה Tan רק עבור אירוע כגון בילוי של לילה. אולי אתה רוצה משהו עם כיסוי אחיד יותר, חיים ארוכים יותר. או, אולי יש הסתכל על כל האפשרויות הזמינות במוצרי שיזוף בלי שמש החליט לקבל את Tan בהדרך הישנה, אחרי הכל. כל זה גמור לחלוטין. אם אתה בוחר את האחרון, עם זאת, הקפד לנקוט צעדים כדי להגן על העור. קרני UVB, 290 כדי 320 nm, קרני UVA מ 320 400 nm הם מזיקים ביותר על העור שלנו. קרני UVB קל להגן מפני קרני UVA, אך באותו הזמן לגרום להם נזק של ממש. גם כאשר אתה משתמש לשיזוף ללא שמש קרם, השימוש בתכשיר הגנה משמש נחוץ בדרך כלל.

לא כולם באים עם מסנן שמש, להוסיף אותו. העור שלנו מגן עלינו מפני UV דרך הייצור של מלנין, חומר סופג קרני מזיקים הגנה על ה-dna שלנו. כאשר הגוף מפיק מלנין, העור שלנו מכהה, השגת מראה כהה יותר, וכך להגיע לשיזוף. שיזוף בלי משחת א' פועל כדי לקבל כהה יותר כדי לשכפל את התהליך באמצעות דהידרוקסיאצטון כימי שנקרא (DHA) DHA מוסיף צבע העור תוך אינטראקציה עם חומצות אמינו של המלח העור תאים. הופעתן מתאי העור, הצבע דוהה. האפקטים של שיזוף בלי משחת א' האחרון לחמישה עד שבעה ימים, בהתאם לאיכות המוצר, היישום ואת המאפיינים של הפרט.

שיזוף בלי שמש קרם פועל טוב במיוחד עבור אנשים עם עור להתאפר, המאפשרת להם להגיע לשיזוף כהה יותר מאשר באמצעות חשיפה לשמש. כדי לקבל את היישום הטוב ביותר של לשיזוף ללא שמש קרם, הקפד לנקות, exfoliate את האזורים שבו קרם חל במקום הראשון. החל קרם תנועה מעגלית במקום רצועה ומשוחרר או דמוי מברשת התנועה. לעיתים קרובות יש צורך להמתין 15 דקות לפחות לאחר יישום קרם, כי ייתכן מכתים או לשפשף. יישום למצת מומלץ באזורים כמו הברכיים, המרפקים, הקרסוליים. תיקון בדיקת המוצר תמיד מומלץ קודם לשימוש. לבסוף, שים לב כי קרמים מסוימים עלולה לגרום חיפוש משתמשים מסוימים כתום, במקום שיזוף. עם קרם שיזוף בלי שמש, לעבור אל החוף, לא לשבת על השמש! עדיין תהיה אפשרות להפעיל את הטיילת עם מה צריך להיות טאן מושלם. מספק מידע מפורט אודות קרם שיזוף בלי השמש, cockpits, אירוסולים, כיתות לימוד, וכן לוחות, כמו גם חוות-דעת של המוצרים הטובים ביותר עבור שיזוף בלי השמש ושיטות. שיזוף בלי שמש מידע היא אחותה של אתר