רעיונות לקשט טרקלין

כדי להפיץ כראוי סלון, דבר ראשון מומלץ הוא עושה תוכנית קומה בלנייר, סימון דלתות, חלונות ועמודות, אם יש לך אותם. משם, להתחיל לצייר את החלקים הבסיסיים של רהיטים. סגנון וצבע חייב להיות ברור מאוד סגנון שברצונך לתת בכיתה; קלאסי, כפרי, עיצוב, וכו '. ו-, כמובן, הצבע לצבוע את השהייה. עלינו לזכור כי לסלון הוא אחד האזורים העמוסים ביותר של הבית כולו.

אחד הרעיונות העיקריים כדי לקשט את חדר מגורים הוא טווח הצבעים בהם ייעשה שימוש. טווח כרומטי בצורה הטובה ביותר מבחינה חזותית להרחיב את השטח חלבוני ה קלויים, אבל הכל תלוי טעם אישי. לאחר שתבחר את סגנון וצבע, כבר ניתן להתחיל לחשוב על חלקי עיטור. באשר הרהיטים, הרעיון הבסיסי כדי לקשט את חדר מגורים מנסה להטעין לא שטח. איך להפיץ את הספה בסלון הוא אחד החלקים מפתח בסלון. העיצוב של החלל זה תיסוב סביב קטע זה.

אם יש לך שהות רחב, אותו ניתן להפיץ בצורת U; שני המתעמתים ספה או כורסה של האימפריה העות'מאנית ביניהם. אם, להיפך, החדר לא גדול מאוד, הטוב ביותר הוא להיות בצורת L; הבא שלישייה ספה או כורסה. באשר הרהיטים, אנחנו חייבים לנסות לטעון מחדש לא שטח; למצוא שולחן קפה ומסייעים אחד או שניים כדי לשים אותו לצד אחד של הספות, כוננית או המדף כדי למקם ספרים, ואת מנורת תקרה רגל אחרת. Thats יסודות וחלקים משם, עוד רעיון בסיסי כדי לקשט את חדר מגורים הוא שואפים לשמור על הפרופורציות של הרהיטים על פי השטח. טען רהיטים ואביזרים כדי לקשט את החדר החשוב ביותר הוא לא מחדש הרבה מרחב. המגמה הם ריהוט חזותית שוקל מעט; ניקוי ריפוד, רגלי מתכת, קריסטל, קווי אור של עץ, ישר, וכו '. מבלי להשאיר בצד כמה ניואנסים בשוקולד חום, הן עבור עצים עבור ריפוד או אדמה. תאורה עבור רוב המומחים בקישוט, האור הוא החשוב ביותר של בית. בכיתה, ממליצה ששוטפים הטבעי בהיר עם וילונות הצרופה ולמקם מספר נקודות של אור; מנורה תקרה, מנורה ליד הספה טבלה במנורת שולחן עזר.