שיטות מודרניות של מסת מכירות

נכון לעכשיו, חברות רבות בקשיים עם מכירות. במשבר בחצר. כרכים מכירות נופלים. תכנית הישן של מכירות כבר לא יעילה. לא תמיד כי"ל. פרסום יקר לא מחזיר. מנהלי מכירות לא מאושר משכורת, והרשויות והאשים אותם בחוסר מיומנויות והתוצאות.

מה אתה עושה? כיצד להגדיל את המכירות? איך לבנות מכירה מובטחת? כל גאוני הוא פשוט. אתה רק צריך לעבור המודרנית פסיכו המכירות. השתמש MLM (שיווק רשתי). כתוב במכירות רשת מחלקת השיווק שלך. התוכנית היא כל כך פשוטה, נוחה ומועילה, זה לא להשתמש בו בטיפשות. זה משתמש פסיכו טכניקה ההצעה. כל בני האדם הם יצורים להשפעה ולתקשר אחד עם השני. זהו אחד המנגנונים של פיקוח חברתי.

צריך רק אנשים לבוא יחד, שכן החוק מתחיל לעבוד על הקהל. אנחנו מרגישים את זה על אצטדיונים בזמן המתאים, עצרות והפגנות. האיש הסיר את מחסומי הנפש שלו יכול להיות מתוכנת. MLM – schiki לעשות את זה על ראיונות עם עובדים. רק צריך להפעיל את הגל הראשון של עובדים. להנחיל להם טוב סיפור של חיים מאושרים ומשגשגת, הם לאחר מכן לספר השני, ציור אותם לשורותיו. אגדה היא פשוטה מאוד: לעורר אנשים, כי הם כאן כדי לאהוב ולהבין. בזמן שעבד כאן הוא מצליח, הוא יהיה בהיר בעתיד, הוא יהיה גם עשיר כמו מוריו, הוא כבר לא צריך ללכת לעבודה כל יום נורא, בו יושבים השליטים הרע ללעוג לו. עכשיו הוא חופשי איש עסקים עובד בשביל עצמו. המשימה שלו כדי ליצור המבנה, אשר עשוי להיות 5-7 רמות. מעל הכל, הוא יהיה אינטרס שלו. המבנה יהיה לחיים להביא לו הכנסה והוא יכול גם להעביר את זה הלאה באמצעות ירושה. עכשיו הוא יהיה עסוק עם מעשה אצילי, להביא שמחה, אושר וחירות להמונים. אנשים מונעים על כך שהם מתחילים לעבוד הרבה יותר מאשר עובדים שצריכים לשלם משכורות. כדי הללו "עסקים" לא היו עצלנים ולא להרפות, תוך התחשבות מבנה לשים אותו מצב – ואם לא, לעשות את התוכנית חודשי מינימלי של מכירות ישירות, למשל, 1-3 אלפים רובל, המבנה שלו לא תקבל כסף. מי יעבוד טוב מאוד לקבל בונוס (פרמיה) – מהמחשב למכונית. מבנה זה יתחיל להתפתח. אתה מקבל מינימום מובטח מכירות, לא להשקיע אגורה, אבל אנשים הם תקווה לעתיד בהיר יותר. אחרי כמה זמן אתה לא צריך להוציא כסף על הפרסום. במשך שנה או שנתיים תקבל אלפי מתנדבים בחינם. שלם רק על המוצרים הנמכרים. מעת לעת, האנשים האלה צריכים לבנות ולהניע (לקודד), לחזק את מנגנון בקרה "-. זר" בדרך כלל היא החברה הושטת 1.3 ימי עיון. אתה רק צריך לשקול התוכנית להשאיר את הסחורה בערים שונות, מכירות הקלטה חישובים. האנשים המעורבים הם עובדים בשכר טוב יותר. הם כל כך fanateyut מ פעילות זו, כי יש להם שום דבר מעניין. לעיתים קרובות אני פוגש אנשים כאלה. Sugestiya עובד בצורה אמינה. עכשיו גידל הרבה מבנה MLM, אבל עדיין הרבה אנשים נמאס עבודת פרך בפרוטות. הם שמחים להעביר תחת הדגל של הרעיון המבריק שלך. טריקים של המערכת פועלת היטב כת האחווה הלבנה. העיקרון הוא זהה. הנה אלפי מכירות מחלקת מיותר עם ערבות של מכירות מינימום. אין סיכון. אין קבצים מצורפים. פרסם עבודה בבית בכל עת – וכל. מה עוד הוא טוב, זה תוכנית? באמצעות הברירה הטבעית, יהיה לך כמה מנהיגים. הנה בענייני כוח אדם. לגרום להם פעמים קצב, ורבים הם יוכלו להגדיל את מכירות המוצר צמיחה מבנה המכירות.