שליחת SMS

היום אני רוצה לדבר על שירות המספק שירותים במספר SMS קצר. כיום, היא הדרך הנוחה ביותר לשלם עבור הסחורה. לא לכולם יש את הארנק WebMoney, אבל כמעט לכולם יש טלפון סלולרי. בחודש זה דרך, לסגור את הדף עם המוצר מן המבקרים sms מנעול המבקר, אבל אחרי שליחת SMS יכול לגשת את המוצר או את החלק הסגור של האתר. אישית, אני במערכת הזו להרוויח כ 3000 $ בסיס חודשי. מהו שירות אהבתי יותר מאחרים.

הם אינם דורשים את כל המסמכים (סריקות דרכון, וכו ') מציג נתונים סטטיסטיים על קו מיד לאחר הלקוח שולח sms בחשבונך. לינה השכרת בהחלט חינם לכל דורש. שירות תמיכה מצוין, העיקר מהיר. שערי יכול לבחור בעצמך. קצב ההתפשטות של 15 סנט ל $ 10. ועם 10 $ תקבל 6 $ לחשבון שלך. חברות מעטים המספקים פרטנר פרס.

תיאור התוכנית: תוכנית שותפים כדי לקדם את שירותי הבידור הסלולרי, ושירותי תוכן סלולרי למנויים של רשתות סלולריות ברוסיה, אוקראינה, קזחסטן, קירגיזסטן ואסטוניה. מקודם מוצרים: תוכן סלולרי כולל משחקים, תמונות, רינגטונים, שומרי מסך, רינגטונים וידאו ושירותים ניידים, וכו ': ארגון הגרלות, חידונים, golosovaniyarenda קצר sms-חדרים, חברות ה-SMS-התפוצה אפשרויות חברות: ארגון חנות מקוונת. ניתן להוסיף מקטע נוסף על הקיים, או ליצור אתר חדש למכירת תוכן סלולרי. ניתן להשיג במספר דרכים כדי להשיג נתונים: תסריטים שלם שנכתב ב-PHP חיבור דרך iFrame לאחסן בנוסף, באפשרותך ליצור wap חנות באתר שלך באמצעות דוגמאות שסופקו. כדי לארגן את wap חנות אפילו לא צריך תמיכה ב-scripting ואת מסד הנתונים אירוח. משיכת שותפים חדשים. אתה יכול להיות מעורב בתוכנית ושותפים חדשים יקבלו 10% מההכנסות של כל אחד מן הצדדים המעורבים. תוכנית שותפים מציעה מגוון רחב של חומרי פרסום לשים באתר האינטרנט שלך. קידום אתר החברה. אם אתה לא רוצה ליצור חנות משלהם למכור תוכן סלולרי, אתה יכול לקדם אתרים קיימים. הפיצוי במקרה זה הוא בדיוק כמו חנות של האדם עצמו. פרס: מכירה של כל יחידת תוכן סלולרי – 25% בהתאם לסוג התוכן והארגון של prodazhza נפח חודשי חידונים – מ -13% ל -48% בהתאם עלות ההשתתפות בחידון וחודשיים נפח prodazhza שירות לארגון ההצבעה ב-SMS, חיוב – מ% 33 ל% 61 בהתאם העלות של השתתפות בשירות לבין מכירות חודשי של תשלומים: תשלומים נעשים באמצעות מערכת WebMoney. עבור גופים משפטיים התשלום יכול להתבצע באמצעות העברה בנקאית. סכום תשלום מינימלי של 50 יורו התשלומים נעשים חודשיים עד ה -15 בחודש הקודם. במה בהוא אומר. הרשמה קצר רק את מספר הטלפון שלך כאשר אתה נרשם עכשיו, הזן את קוד rusarticles.com שותף תקבל 5 € לחשבון שלך.