שר המשפטים החדש

בכל מקצוע, בביטויים הגבוהה שלה, (הן ברמה בגרות, מאסטר של ואת הדוקטורט) צריך להיות מלווה על ידי צוות ההדרכה. אנשי מקצוע שמפגינים צורה ערך מאוד גבוה. אנשי מקצוע כדי באמת מאמינה כי המטרה היחידה של להיות איש מקצוע הוא לעזור ולשרת עם המקצוע שלך לאחרים. אנשי מקצוע שיש להם את האמונה כי יותר להגיע (דיבור אינטלקטואלי), הכי צנוע ופשוט צריך להראות; כי ענווה ופשטות, גדולתו של הידע. העיניים של העם, איכשהו יכול לשקף את האירוע הזה צריך הרבה, כל בני-האדם.

ונראה כי שלנו חדש שר המשפטים פוגש את תכונות אלו (אני מקווה שאני לא טועה). ד ר Víctor García Poma, בדבריהם, עבור ההפניה של הקולגות שלהם; זה מראה שזה יכול להיות נכון מה שאמרתי. ב- 2007 הנשיא של הרפובליקה שכר אותו. בשביל לתת חיים ברית חברתית על הפרודוקטיביות, תעסוקה ושכר, שייתן תמיכה חברתית לצמיחה הכלכלית (כנשיא). García Poma, בהודעה שפרסם אמר הבאות בהקשר זה: אנחנו מבינים דמוקרטיה, שביל שמוביל ההשתתפות ופיתוח אחריות ואין משימות נפוצות תביעות בהיר, אבל זה לאור התוצאות לא צינור הראש או רגל. סוף סוף. נמשך כמה חודשים להיעלם ללא עונש או תהילה. עם זאת García Poma, משפטן הנודע, מי שהיה נשיא בית המשפט החוקתי, בין דצמבר 2005 בדצמבר 2006, להיות מומחה במשפט החוקתי.

כיום מכהן דיקן הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת של לימה. הוא נולד בלימה ב- 2 ביוני 1954. César Zumaeta, aprista הספסל חבר הקונגרס, אמר עליו את הדברים הבאים: Víctor García Poma, הוא אדם בעל תכונות נהדרות אינטלקטואלית ומקצועית הוא מרצה למשפט חוקתי, הוא בן אדם די משוקלל, מינוי הנשיא הוא מוצלח. Yonhy Lescano, חבר הקונגרס ברית פרלמנטרית, הזכיר: בחירה טובה, אבל זה חייב להיות מישהו שיאמר הנשיא, כאשר צריך לעשות דבר אחד, כאשר אתה צריך להכחיש את זה, זה צריך להיות יועץ טוב של הממשלה, הנשיא של הרפובליקה. Alejandro Aguinaga, חבר הקונגרס AF, אמר: אוסף כל את היתרונות והיכולות, כדי להיות מסוגל לממש בהצלחה, תיק זה כל כך מסובך, בתקווה באפשרותך להפוך הצעות אז אנחנו לעבור רפורמה, מהי מערכת הצדק פרו. Víctor Mayorga, חבר קונגרס המפלגה הלאומנית, אמר: יעשה קרב נגד שחיתות, במקביל אנו מאמינים כי חייבת לעשות סקירה נכונה של מה צריך להיות חנינה, הן בפעולה הומניטארי וכדי להפחית את קנסות. ד ר Víctor García Poma, למפלגה APRA לפני שנים רבות, זה לא רשום מחדש בחגיגות היובל האחרון, כי באותה תקופה הוא היה שופט של בית המשפט החוקתי. אבל הוא תמיד זוהתה עם המחשבה Víctor Raúl. אני מקווה להיות כמו שר המשפטים, כל הטוב שניתן לצפות. .