תוספי תזונה

אנשים רבים חושבים כי "טבעי" הוא אותו מזיק או לא מזיק. לא תמיד כך. אנחנו יודעים בדיוק מה זה תוסף תזונה? (תוספי תזונה) צרכנים רבים חושבים כי "טבעי" הוא אותו מזיק או לא מזיק. לא תמיד כך. פטריות מתרחשים בטבע, אבל בשביל להיות טבעי לא מפסיקים להיות רעילים. בריאות וחינוך אודות תוספי מעשה (DSHEA, על-ידי ראשי התיבות שלה באנגלית) מוגדרים בבירור כי מוצר תזונתיים תוספת כאשר: נועד להשלים את האוכל. הוא מכיל מרכיבים תזונתיים אחד או יותר (בין אותם ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא או צמחי מרפא אחרים חומצות אמינו, חומרים אחרים) או הרכיבים שלו. הוא נועד להיות לבלוע דרך הפה בצורת טבליות, קפסולות, אבקות, כמוסות ג'לטין או נוזלים.

יש לו תווית המזהה אותו כתוספת תזונתיים. יש אנשים לקחת תוספי התזונה כדי להרגיש טוב וכדי לדאוג לבריאות שלך. עם כל כך הרבה תוספי תזונה תזונתיים זמין, כל כך הרבה הודעות שיווק אודות יתרונות בריאותיים שלהם, איך יכול הצרכן יודע מה יעילה ובטוחה? מוצרי רפואה משלימה ואלטרנטיבית, מעבר לדלפק (ללא מרשם). על-פי המינהל של מזון ותרופות מ ארצות הברית (FDA), אינו דורש תוספי נבדקים לפני המשווקים. יותר עם זאת, ה-FDA יש את הסמכות לסגת מוצר בשוק אם המוצר נחשב מסוכנים לבריאות. בנוסף, אם התווית או פרסום או ארגומנט של מניפסטים מכירה עצמה ניתן לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה, (כמו לדוגמה "לרפא סרטן") יש להניח להיות המוצר סם חדש לא מאושרות ועל כן, שיווק שלהם בלתי חוקית. טענותיי אלו חייב להיות גיבוי מדעי.

הם להחליף את תוספי התזונה למזונות? לא מומלץ לקחת תוספי מזון, ולא לאכול מזון בריא. למרות אנשים מסוימים תוספי תזונה תזונתיים הם יכולים לעזור להם להשיג חומרים חיוניים כדי לשפר את התזונה שלהם ואת למצבם הבריאותי, אם מתוכנן או מתוכננת התערבות כירורגית, זה יהיה מומלץ להשעות את הצריכה שלהם. הם יכולים להיות מזיקים. כדאי להתייעץ עם רופא לפני השימוש בתוספת? אם. תוספי התזונה מעולם לא צריך להחליף תרופות מרשם. זה נפוץ מאוד לבצע שגיאה חמורה של אוטומטית לקחת תרופות. לא, כי השימוש של תוספי תזונה בעת בריאותם מושפעת, עלולה להחמיר את המצב. התייעץ עם הרופא שלך, צוות סיעודי או רוקח במקרים הבאים: בהריון או מניקות. לקחת תוספי מזון או תרופות אחרות. הוא נשאר לעבור ניתוח כירורגי. הוא סובל סוכרת, יתר לחץ דם או בעיות בריאות אחרות. פרסום עושה נפלאות, אך בריאותו לא משחק. לפני נטילת כל תוספת, להתייעץ רציני כאבי ראש מקצועי, התחמק.