תעשיות קטנות/בינוניות ומשאבי אנוש

"עדיף להדליק אור לקלל את החושך." למרבה הצער הן חברות ונצואלה קטנות רבות שיש בהווה לא משוב חולשות גדולות, כשלים, ביחס לניהול המשאב האנושי שלה, אשר השפיעה באופן משמעותי בפעולת שלה, תוצאות, שמוביל רבים מהם כושלים נסגר, לפרק את השוק. בניהול של חברות, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, חייב לקחת בחשבון איך אתה ניהול המשאב האנושי, עקב כי בשנים האחרונות, במידה רבה בגלל המצב הכלכלי מול המדינה, אי-יציבות פוליטית וחוסר ודאות, זה לא ניצלה בצורה הטובה ביותר. הבעיה טמונה בעיקר הזנחה שהייתה האימונים של המשאב האנושי, אשר כבר נתן חשיבות גדולה יותר רכישת ידע טכני, ההעשרה של המודיעין רציונלי, להזניח את החלק הרגשי של הפרט, את השימוש הנכון של אינטליגנציה רגשית, רוחנית ערכים, אתיקה, הצרכים של הישג, עקרונות משמעותיים להשגת ישות הוליסטית. לפספס את זה מיתרגם חולשתו הגדולה ההתקדמות של מפעלים, בנוסף צריך מקצוע טוב צריך אנשים טובים יותר בכל תחומי החיים. מאז, המצב הזה יש גם מקורותיה אוניברסיטאות, מכונים טכנולוגיים, מאז הוזנחה לספק חינוך מקיף לספק עבור הצמיחה האישית וידע לא רק, מדעי וטכנולוגי. כמובן, חולשה זה יכול להפוך מבצר אם הקורסים האקדמיים מתוכננים בצורה טובה יותר, כוללים עניינים אישיים אימון לסייע בבניית מנהלים תעשיות קטנות/בינוניות אינטגרלים הדרושים. ביחס למשאב האנושי המקומי, קיים חשש גדול על ידי העובדה, הדור הצעיר לא היה גישה זהה לזו הייתה מוקדמת לתוכנית המלגות גראן מאריסקאל דה איאקוצ'ו, שאיפשר לרכוש הכשרה ברמה הרביעית במוסדות היוקרתיים ביותר בעולם לאנשים, במילים אחרות, לא זה היה מסוגל לעשות זאת.

בעיה נוספת, אנו יכול להעניק לו היא מדאיגה הוא, שגבה יציבות פוליטי, כלכלי, חוסר ודאות, האבטלה, מהתסיסה, אשר מגלה את עצמה על הבמה הלאומית, יותר על האפשרות של הקניית סוציאליזם כביכול של המאה ה-21, יש נטייה לאנשים לעזוב את המדינה, ובמיוחד את הדור הצעיר, לאבד את ההון האנושי הגדול. עם זאת, למרות זאת, ונצואלה יש משאבי אנוש מעולה. מה שקורה הוא שהם לא האפשרויות באותו אימון, הדרכה, היו בשנים קודמות. חולשה אחרת כדי להיחשב, היא כי יש עדיין אנשים, במיוחד בתיבות ניהולית, מתוך אמונה כי האזור משאבי אנוש נובע משני, זוהתה בעיקר כמו עבודה של ניהול וסוג תפעולי: מילוי טפסים, ניצוח השכר, טיפול הרשאות, לפתור בעיות עם איגודי ועוד. רואים בה פונקציה בטווח הקצר "בטל חום" מיום ליום; יחידת קבלת וביצוע הזמנות, עם זאת, החלק ניהול הוא חשוב, אבל לא מספיק, גורם חוסר צוות שיודע כיצד הורים מסוימים הטכנולוגיה והנהלים העוסקים כלים המאפשרים להם להשיג הישגים מסוימים. בהחלט בעיה המציג ונצואלה במונחים שלו ניהול משאבי אנוש, היא הכשרה, אשר ראה אותו כמו עלות לא להשקעה. באמת צוות ארגון להיות נראה כמו נשק הטובה ביותר ורב העוצמה ביותר תחרותי כי החברה להשקיע הכשרה תהיה ההשקעה הטובה ביותר שלך.

אתה לא יכול להתעלם הניהול לגבי משאבי אנוש, הפוטנציאל שיש לו כאשר היא מעודדת ונותנת דרך יצירתיות. זהו חלק השם שלנו. אותו ניצוץ של הפוסאדאס, כאשר אדם מחנך נוצר, כי לשלך, זה רוע, כי נימצאים, (אשר הצד השלילי, אשר chivateria קריאולי), הוא הפך את היצירתיות. מנהלים ונצואלה הם יצירתיים מאוד. בניגוד אמונה רווחת ומעטפה צודק המדינה היא כי המדינה הם במיוחד עובדים. במדינות ספורות היא פועלת הן בונצואלה. העבודה הנה 8-8 לפחות. כי לוח הזמנים של 9 עד 5 אינו קיים, כאן המדינה עובד הרבה. כוח אחר הוא התו, הדרך של ישות של הפוסאדאס, הוא מאוד אטרקטיבי. זה קל מאוד לטיפול, זה מאוד קל לתקשר איתו. דרכו של להיות מאד מקלה על אינטראקציה אנושית, יש חוש הומור נהדר, הוא מעט 'עטוף', מעט מסובך, הוא בדרך כלל איש של חתיכה אחת, יש קפלי לא, היא מאוד אוהבת בכל החתכים עם אחרים. מה שאתה רואה בדרך כלל הוא מה. דברים כאלה עזר הרבה אזרחים המוכנסים אתרים אחרים. שוב, בהתחשב בכך, הופך מנהלים בצורה שלו לטיפול בבעיות, החזון שיש להם על אינטראקציות עסקים, ישיר למדי, קצת convoluted". תמיד יש קורטוב של הומור הפוסאדאס מי עוזר לפעמים כדי להבהיר מצבים כבד. כלומר לא כל-כך במקומות אחרים בעולם. במקרים אחרים חלקים באנשים מתוחים, רציני, עם דיכאון מסוימים. במובן זה, תפיסה חדשה של מה חייב להיות מנהל לא אדם קרים ומרוחקים, אבל אחרת, מנהלים חדשים ממתינות לצרכיך ואיוש, שומר המתאים וענה איתם הטיפול המטפלת לצמיחה אישית ומקצועית. הם גם ערך המשפחה שלהם, כמו עבודת צוות, להעריך את הדברים הפשוטים בחיים. על בסיס האמור לעיל לעיל נקבע, כי חברות, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות לפי מאפיין שלהם לספק תעסוקה למספר גדול מתושבי יש תפקיד יסודי בהתפתחות זו משאבי אנוש יקר שיש לנו. ניהול חייבים לעשות שימוש המתאים של משאבים אלה ההמלצות המפורטות להלן: · לקדם חיזוק מיומנויות של מנהלים, באמצעות פעולות של שירותי הדרכה, ייעוץ, טכנולוגיה, שאליו יש לך גישה אל המקום שבו הוא שייך: לספק מוצרים אמיתי ומלאכותי הגדול חברה, בייצור חידושים מוצרים ותהליכים, ולהיות מקור המעסיק הגדול. · הרכבת מנהלים במנהיגות אפקטיבית כך כי בדרך זו ההתלהבות בתוך החברה כדי לקדם ולהניע את המימוש לקבץ פעילויות ולא מבנה קשיח. · הכנת אנשים לשם שינוי, יש צוות גמישה המאפשרת להם להיות פרודוקטיבי יותר, מהיר יותר בשוק. · תהליכים ופעולות המוחזקים בניהול משאבי אנוש יש גם להעריך מבחינת השקעה, הסיכון ועלויות בדיוק כפי שנעשה עם תהליכים אחרים של חברות. אסור לך לשכוח מכן תעשיות קטנות/בינוניות לייצג חלק חשוב למשק ונצואלה; היא לא רע עבור מה הוא, אבל אגב אשר ארגונים אלה כבר יצרו, נדרש ליישם מערכת של כללים המאפשרים דברים עובדים, באותה מידה אם לא חפש פתרון הפעלת אותו לנקות אותו ולגדול, יהיה לטווח קצר בעיות האבטלה וחוסר איזון רב חברתית. לקחת בחשבון, הוא הדבר החשוב ביותר שיש חברות לא בירתה, השקעות בציוד מתוחכם ויקר, וגם אפילו בייצור… המשמעותי ביותר הוא ההון האנושי, זה חייב להיות מובן על-ידי ניהול. רק כאשר זה הבין מוערך, רשאית לקבל כל השיפורים הנדרשים כדי להיות יותר פרודוקטיבי תחרותיים בעולם הגלובלי.